• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu
Tiesa sagatavo un publicē paziņojumu ar aicinājumu ierasties tiesā procesa dalībnieku, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma. Aicinājuma saturs ir atbilstošs tiesas pavēstes saturam. Tiesa var izskatīt lietu bez atbildētāja piedalīšanās, ja pagājis ne mazāk kā viens mēnesis no aicinājuma publikācijas dienas oficiālajā izdevumā. Ja lieta tiek izskatīta rakstveida procesā, savlaicīgi lietas dalībniekam, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma, paziņo datumu, kad lēmuma norakstu varēs saņemt tiesas kancelejā.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2024/114.UT1): uzaicinājums uz tiesu. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 13.06.2024., Nr. 114 https://www.vestnesis.lv/op/2024/114.UT1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Uzaicinājumi uz tiesu

Rīgas pilsētas tiesas lietvedībā atrodas civillieta Nr. C771072724 (C-10727-24/34) OU "AKTIVA FINANCE GROUP" vienkāršotās procedūras prasībā pret Ingrīdu Zīli par naudas piedziņu.
Paziņojam atbildētājai INGRĪDAI ZĪLEI...

Vēl šajā numurā

13.06.2024., Nr. 114

OP 2024/114.UT1
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu: Šajā laidienā 4 Pēdējās nedēļas laikā 34 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Uzaicinājums uz tiesu

Uzaicinājums uz tiesu

Rīgas pilsētas tiesas tiesneses S.Hrebtovas lietvedībā atrodas civillieta Nr. C770926324 Maksātnespējīgās akciju sabiedrības "PNB Banka" vienkāršotās procedūras prasībā pret MĀRI ZVIRGZDIŅU par naudas piedziņu. Mārim Zvirgzdiņam, dzim. 1964. gada 16. septembrī, tiek paziņots, ka civillieta Nr. C770926324 Maksātnespējīgās akciju sabiedrības "PNB Banka" vienkāršotās procedūras prasībā pret Māri Zvirgzdiņu par naudas piedziņu tiks izskatīta rakstveida procesā (bez lietas dalībnieku piedalīšanās) 2024. gada 11. septembrī un nolēmums būs pieejams tiešsaistes sistēmā no 2024. gada 11. septembra. Civillietu izskatīs Rīgas pilsētas tiesas tiesnese Skaidrīte Hrebtova.

Atbildētājam ir Civilprocesa likuma 74. pantā noteiktās procesuālās tiesības, tai skaitā iepazīties ar lietas materiāliem, izdarīt no tiem izrakstus, izgatavot kopijas, iesniegt pierādījumus, pieteikt lūgumus, izteikt savus argumentus un apsvērumus, celt iebildumus pret citu lietas dalībnieku lūgumiem, argumentiem, apsvērumiem, pieteikt noraidījumu tiesnesei. Papildus atbildētājam tiek izskaidrots, ka saskaņā ar Civilprocesa likuma 250.25 panta 2.1 daļu tiesa sastāda spriedumu atbilstoši šā likuma 193. panta noteiktajam sprieduma saturam, ja puse tai rakstiski iesniedz sprieduma sastādīšanas lūgumu. Lūgumu var iesniegt tiesai 10 dienu laikā no saīsinātā sprieduma sastādīšanas dienas, tas ir, līdz 2024. gada 23. septembrim, un uz šo termiņu neattiecas šā likuma 48. panta ceturtās daļas otrajā teikumā noteiktais.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!