• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Amatu konkursu ziņas
Valsts un pašvaldību institūcijas publicē uzaicinājumus uz vakantajām amata vietām, augstskolas - uz akadēmisko amatu vakancēm. Pēc konkursa noslēguma atsevišķi iesniedzēji publicē arī informāciju par konkursa rezultātu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2024/112.AKK3): amata konkurss. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 11.06.2024., Nr. 112 https://www.vestnesis.lv/op/2024/112.AKK3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

11.06.2024., Nr. 112

OP 2024/112.AKK3
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Amata konkurss

Amatu konkursu ziņas

Amata konkurss

Latvijas Republikas Saeima, nodokļu maksātāja kods 90000028300, izsludina atklātu konkursu uz vakanto amata vietu - Saeimas Administrācijas Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas Ēku apsaimniekošanas un servisa dienesta projektu koordinators/ -e (vakance uz nenoteiktu laiku)

Galvenās prasības pretendentiem /-ēm:

- Augstākā izglītība. Izglītība interjera dizaina jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

- Periodiska kvalifikācijas paaugstināšana amata kompetences jomās.

- Ne mazāk kā divu gadu darba pieredze ar darba vides ierīkošanu saistītu projektu izstrādē un uzraudzīšanā.

- Valsts valodas augstākā (C1) līmeņa zināšanas.

- Teicamas datorprasmes (MS Office, e-pasts, darbam nepieciešamās datu bāzes, interneta pārlūkprogrammas), prasmes darbā ar rīcībā esošo tehniku un informācijas avotiem. Vēlama pieredze darbā ar datorizētās projektēšanas programmu AutoCAD vai citu līdzvērtīgu programmu.

- Teicamas zināšanas amata kompetences jomās.

- Zināšanas un pieredze projektu un citas amata pienākumu izpildei nepieciešamās dokumentācijas izstrādē, tostarp izmaksu tāmju sagatavošanā.

- Konceptuāla domāšana, orientācija uz attīstību, spēja patstāvīgi plānot un organizēt komandas darbu.

- Komunikācijas un sadarbības prasmes.

- Prasme analizēt situāciju un pieņemt ar pienākuma izpildi saistītus lēmumus un uzņemties atbildību.

Galvenie pienākumi:

- Plānot, izstrādāt, vadīt un koordinēt ar Saeimas valdījumā esošo ēku un telpu uzturēšanas un aprīkošanas nodrošināšanu saistītus projektus.

- Izstrādāt projektu dokumentāciju, veikt projektu finanšu un citu nepieciešamo resursu izvērtējumu, izstrādāt un saskaņot projektu resursu plānus, paredzamo izdevumu tāmes, projekta tehnisko specifikāciju un izpildes grafikus, gatavot priekšlikumus par budžeta pieprasījumiem, tostarp apkopot un analizēt iesniegtos pieprasījumus.

- Amata kompetences ietvaros piedalīties iekšējo normatīvo aktu projektu izstrādē, aktualizēt pārziņā esošos iekšējos normatīvos aktus.

- Projektu īstenošanas procesā plānot, organizēt un koordinēt atbilstošu pakalpojumu sniedzēju un piegādātāju piesaisti, veikt tirgus izpētes un cenu aptaujas, piedalīties nepieciešamo iepirkumu organizēšanā, kā arī piedalīties iepirkumu komisiju darbā komisijas locekļa statusā, amata kompetences ietvaros sniegt atbalstu būvdarbu un pakalpojumu līgumu sagatavošanā un noslēgšanā.

- Nodrošināt telpu aprīkojuma (iekārtu, mēbeļu u.c.) iegādes procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām, izvērtējot lietderības apsvērumus.

- Ar ēku apsaimniekošanu un telpu uzturēšanu un aprīkošanu saistītu projektu izpildes procesā amata kompetences ietvaros kontrolēt pakalpojumu sniedzēju saistību izpildi, uzraudzīt darba procesa kvalitāti un atbilstību, ja nepieciešams, piesaistot attiecīgās jomas ekspertus.

- Piedalīties projekta galarezultātu novērtēšanā un pieņemšanā, tostarp sagatavojot atbilstošu dokumentāciju.

- Veikt Saeimas ēku, telpu un to aprīkojuma (iekārtu, aprīkojuma un mēbeļu) apsekošanas un novērtēšanas procesu.

- Amata kompetences ietvaros nodrošināt, uzturēt un veicināt sadarbību ar citām valsts un pašvaldību institūcijām.

Piedāvājam:

- dinamisku darbu un iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi un zināšanas;

- stabilu atalgojumu (plānotais atalgojums diapazonā (bruto) no 2304 EUR līdz 3292 EUR), ņemot vērā amatam atbilstošo mēnešalgu grupu, kā arī individuālo profesionālo kvalifikāciju un kompetences;

- normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas un papildu normatīvajos aktos noteiktie motivācijas instrumenti.

Pretendenta iesniedzamie dokumenti:

- motivēta pieteikuma vēstule ar praktiskās pieredzes aprakstu par amatam noteiktajām atbildības jomām, ar ietvertu apliecinājumu, ka kandidāts atbilst likuma "Par valsts noslēpumu" 9. panta otrajā un trešajā daļā noteiktajām prasībām, lai saņemtu speciālo atļauju pieejai valsts noslēpumam. Vēlama informācija par adresātu (-iem) (esošajā un/vai iepriekšējās darba vietās), kas var sniegt informāciju par amata kandidāta atbilstību amata prasībām;

- Curriculum Vitae (Europass formā ), nenorādot sensitīva rakstura informāciju;

- izglītību apliecinošu dokumentu kopijas. Ja augstākā izglītība, akadēmiskais vai zinātniskais grāds iegūts ārvalstīs, papildu - Akadēmiskās informācijas centra izziņa par ārvalstīs iegūtās izglītības pielīdzināšanu Latvijā piešķirtajam akadēmiskajam grādam vai diplomam;

- valsts valodas prasmi apliecinoša dokumenta kopija, nepieciešamais valsts valodas prasmes līmenis - C līmeņa 1. pakāpe (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās izglītības programmās latviešu valodā);

- amata kandidāts pieteikumam papildus var pievienot citus dokumentus, kas raksturo viņa kvalifikāciju vakantajam amatam, tostarp kvalifikācijas paaugstināšanu amata kompetences jomās (nav obligāta prasība).

Minētos dokumentus līdz 2024. gada 28. jūnijam (ieskaitot) lūdzam nosūtīt pa pastu uz adresi: Jēkaba ielā 11, Rīgā, LV-1811, Saeimas Administrācijas Personāla vadības un attīstības nodaļai - papīra formātā aploksnē, uz kuras norāda: "Konkursam: Saeimas Administrācijas Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas Ēku apsaimniekošanas un servisa dienesta projektu koordinators", vai iesniegt elektroniski (kas ietver ar drošu elektronisku parakstu parakstītu motivētu pieteikuma vēstuli) uz e-pastu: saeima@saeima.lv vai, izmantojot Valsts pārvaldes pakalpojumu portāla Latvija.lv e pakalpojumu, nosūtot tos uz Saeimas e-adresi 90000028300. Tālr. uzziņām 67087272.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Latvijas Republikas Saeima informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Republikas Saeima, adrese: Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1811, e-pasts - datuaizsardziba@saeima.lv. Informācija par personu datu apstrādi Saeimā https://saeima.lv/datu-apstrade/.

Vēl šajā paziņojumu grupā:

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!