Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2023/65.DA19): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 31.03.2023., Nr. 65 https://www.vestnesis.lv/op/2023/65.DA19

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Izsoles

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

31.03.2023., Nr. 65

OP 2023/65.DA19
RĪKI

Dažādi sludinājumi: Šajā laidienā 19 Pēdējās nedēļas laikā 75 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Paziņojums par noteikto tarifu 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dzīvokļu komunālā saimniecība", vienotais reģistrācijas numurs 43603016206, juridiskā adrese: Edvarta Virzas iela 21a, Iecava, Bauskas novads, LV-3913, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedz ūdenssaimniecības sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteiktos tarifus, kas ir aprēķināti saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2016.gada 14.janvāra lēmumu Nr. 1/2 ''Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika'', un pamatojumu noteiktajiem tarifiem.

Sabiedriskā pakalpojuma veids

Apstiprinātais tarifs no 01.05.2023. (bez PVN)

Noteiktais tarifs no 01.05.2023. (bez PVN)

Noteiktā tarifa 

samazinājums  (%).

Ūdensapgāde

 1,42

1,24

-13%

Kanalizācija

2,76

2,29

-17%

Noteiktie tarifi stāsies spēkā 2023.gada 1.maijā (ne agrāk kā trīsdesmitajā dienā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", neieskaitot publicēšanas dienu).

Noteiktie tarifi stāsies spēkā, ja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija nebūs pieņēmusi un publicējusi oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" lēmumu par noteikto tarifu spēkā stāšanās atsaukšanu.

No noteikto tarifu spēkā stāšanās datuma nepiemēro Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas ar 2022.gada 24.novembra lēmumu Nr.258 "Par sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Dzīvokļu komunālā saimniecība" ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem" apstiprinātos tarifus, kas 2022.gada 28.novembrī tika publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" (2022.; Nr. 230.).

Noteikto tarifu izmaiņas pret spēkā esošajiem tarifiem ir saistītas ar elektroenerģijas izmaksu samazinājumu.

Iepazīties ar sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteiktajiem tarifiem un noteikto tarifu pamatojumā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus saistībā ar norādītajām tarifu izmaiņām par sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteiktajiem ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem lietotājs var sabiedrībā ar ierobežotu atbildību ''Dzīvokļu komunālā saimniecība'', Edvarta Virzas ielā 21a, Iecavā, Bauskas novadā, no plkst. 9.00 līdz 16.00 (pusdienas pārtraukums no plkst. 12.00 līdz 13.00), iepriekš sazinoties ar valdes locekli Andri Kalvānu pa tālr. 22304932 vai ekonomisti Ināru Lokšinu pa tālr. 28768306.

Priekšlikumus un ieteikumus par sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteiktajiem tarifiem rakstiski vai elektroniski var iesniegt sabiedrībai ar ierobežotu atbildību ''Dzīvokļu komunālā saimniecība'', Edvarta Virzas ielā 21a, Iecavā, e-pasta adrese: info@iecavasdzks.lv, kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai Rīgā, Ūnijas ielā 45, elektroniskā pasta adrese: sprk@sprk.gov.lv, septiņu dienu laikā no šā paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!