• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2023/62.DA10): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 28.03.2023., Nr. 62 https://www.vestnesis.lv/op/2023/62.DA10

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

Paziņojums par Salacgrīvas ostas maksām...

Vēl šajā numurā

28.03.2023., Nr. 62

OP 2023/62.DA10
RĪKI

Dažādi sludinājumi: Šajā laidienā 11 Pēdējās nedēļas laikā 56 Visi

Šī publikācija ir precizēta.
Precizējums: OP 2023/65.DA6

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Paziņojums par noteikto tarifu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SALTAVOTS", vienotais reģistrācijas numurs 40103055793, juridiskā adrese: Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai 2023. gada 27. martā iesniedza ūdenssaimniecības sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto tarifu, kas ir aprēķināts saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2016.gada 14.janvāra lēmumu Nr.1/2 "Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika", un pamatojumu noteiktajam tarifam.

Sabiedriskā pakalpojuma veids

Spēkā esošais tarifs (bez PVN)

Noteiktais tarifs (bez PVN)

Noteiktā tarifa palielinājums/ samazinājums  (%)

 ūdensapgāde

 1.45

1.22 

- 16 %

 kanalizācija

 2.37

1.97 

 - 17 %

Noteiktais tarifs stāsies spēkā  2023. gada 1. maijā (ne agrāk kā trīsdesmitajā dienā pēc tā publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", neieskaitot publicēšanas dienu).

Noteiktais tarifs stāsies spēkā, ja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija nebūs pieņēmusi un publicējusi oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" lēmumu par noteiktā tarifa spēkā stāšanās atsaukšanu.

No noteiktā tarifa spēkā stāšanās datuma nepiemēro Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas ar 2022. gada 20. oktobra lēmumu Nr. 230 "Par sabiedrības ar ierobežotu atbildību "SALTAVOTS" ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem" apstiprināto tarifu, kas 2022. gada 22. jūnijā publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" (2022/120.DA1; Nr.120).

Noteiktā tarifa izmaiņas pret spēkā esošo tarifu ir saistītas ar elektroenerģijas cenas izmaiņām.

Iepazīties ar sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto tarifu un noteiktā tarifa pamatojumā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus saistībā ar norādītajām tarifa izmaiņām par sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto ūdensapgādes un kanalizācijas  tarifu, lietotājs var Lakstīgalas ielā 9B, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, sabiedrības ar ierobežotu atbildību "SALTAVOTS" darba laikā, kur lietotājs var iepazīties ar sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto tarifu un noteiktā tarifa pamatojumā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto tarifu, iepriekš sazinoties ar valdes locekli Guntaru Dambenieku, tālr. 29455256, e-pasts: guntars.dambenieks@saltavots.lv.

Priekšlikumus un ieteikumus par sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto tarifu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt Sabiedrībā ar ierobežotu atbildību "SALTAVOTS", reģistrācijas Nr. 40103055793, Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, e-pasts: saltavots@saltavots.lv, kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai Rīgā, Ūnijas ielā 45, elektroniskā pasta adrese: sprk@sprk.gov.lv septiņu dienu laikā no šā paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!