Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi
Juridiskas personas publicē paziņojumus par slēgtiem un atklātiem konkursiem, sarunu procedūrām un metu konkursiem, par iespējām iepazīties ar konkursu nolikumiem un termiņiem, kā arī pieteikties dažādiem darbu izpildes pasūtījumiem, finansējuma piedāvājumiem.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2023/20.PD1): piegādes un darbu izpildes pasūtījumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 27.01.2023., Nr. 20 https://www.vestnesis.lv/op/2023/20.PD1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi

Saskaņā ar Ministru kabineta 12.10.2010. noteikumiem Nr.975 "Kārtība, kādā Nacionālais kino centrs piešķir publisko finansējumu filmu nozares projektiem" Nacionālais kino centrs izsludina projektu konkursu "2023. gada ražošanā...

Vēl šajā numurā

27.01.2023., Nr. 20

OP 2023/20.PD1
RĪKI

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi: Šajā laidienā 4 Pēdējās nedēļas laikā 5 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Lauku atbalsta dienesta paziņojums

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumam "Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" saskaņā ar 2014. gada 30. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 598 "Noteikumi par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu, administrēšanu un uzraudzību lauku un zivsaimniecības attīstībai 2014. - 2020. gada plānošanas periodā, kā arī pārejas laikā 2021. un 2022. gadā" un 2017. gada 3. maija Ministru kabineta noteikumiem Nr. 238 "Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība vietējām rīcības grupām starpteritoriālai un starpvalstu sadarbībai".

Astotās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2023. gada 1. marta līdz 2023. gada 31. martam.

Astotajā kārtā pieejamais publiskais finansējums ir 288 806 EUR (divi simti astoņdesmit astoņi tūkstoši astoņi simti seši euro) un pasākuma iepriekšējās projektu iesniegumu iesniegšanas kārtās atlikušais finansējums.

Sadarbības projektu iesniegumus ir jāīsteno līdz 2025. gada 30. jūnijam.

Attiecināmo izmaksu summa vienam projektam ir līdz 50 000 EUR (piecdesmit tūkstoši euro).

Atbalstu sadarbības pasākumam ir tiesīga saņemt biedrība vai nodibinājums, kam piešķirts atbalsts vietējās attīstības stratēģijas īstenošanai atbilstoši normatīvajiem aktiem par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju sagatavošanai un īstenošanai.

Projektu iesniegumi jāiesniedz LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmā (EPS).

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!