• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Rēzeknes pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rēzeknes pilsētas domes 2023. gada 21. septembra saistošie noteikumi Nr. 12 "Par Rēzeknes pilsētas domes 2020. gada 19. novembra saistošo noteikumu Nr. 28 "Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanas kārtība, lai mazinātu Covid-19 izplatības negatīvo ietekmi uz saimniecisko darbību Rēzeknē" atzīšanu par spēku zaudējušiem". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 26.09.2023., Nr. 186 https://www.vestnesis.lv/op/2023/186.10

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dienvidkurzemes novada domes saistošie noteikumi Nr. 2023/29

Grozījumi Dienvidkurzemes novada pašvaldības domes 2023. gada 23. februāra saistošajos noteikumos Nr. 2023/4 "Par brīvprātīgās iniciatīvas pabalstiem Dienvidkurzemes novadā"

Vēl šajā numurā

26.09.2023., Nr. 186

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rēzeknes pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 12

Pieņemts: 21.09.2023.

OP numurs: 2023/186.10

2023/186.10
RĪKI

Rēzeknes pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes saistošie noteikumi Nr. 12

2023. gada 21. septembrī (prot. Nr. 77, 4. p., lēmums Nr. 972)

Par Rēzeknes pilsētas domes 2020. gada 19. novembra saistošo noteikumu Nr. 28 "Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanas kārtība, lai mazinātu Covid-19 izplatības negatīvo ietekmi uz saimniecisko darbību Rēzeknē" atzīšanu par spēku zaudējušiem

Izdoti saskaņā ar
Pašvaldību likuma 44. panta pirmo daļu
un pārejas noteikumu 6. punktu

Atzīt par spēku zaudējušiem Rēzeknes pilsētas domes 2020. gada 19. novembra saistošos noteikumus Nr. 28 "Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanas kārtība, lai mazinātu Covid-19 izplatības negatīvo ietekmi uz saimniecisko darbību Rēzeknē".

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības
domes priekšsēdētājs A. Bartaševičs

 

Paskaidrojuma raksts
Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes saistošajiem noteikumiem Nr. 12 "Rēzeknes pilsētas domes 2020. gada 19. novembra saistošo noteikumu Nr. 28 "Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanas kārtība, lai mazinātu Covid-19 izplatības negatīvo ietekmi uz saimniecisko darbību Rēzeknē" atzīšanu par spēku zaudējušiem"

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Mērķis un nepieciešamības pamatojums 1.1. Saistošo noteikumu izdošanas mērķis ir atzīt par spēku zaudējušiem Rēzeknes pilsētas domes 2020. gada 19. novembra saistošos noteikumus Nr. 28 "Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanas kārtība, lai mazinātu Covid-19 izplatības negatīvo ietekmi uz saimniecisko darbību Rēzeknē".

1.2. Rēzeknes pilsētas domes 2020. gada 19. novembra saistošie noteikumi Nr. 28 "Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanas kārtība, lai mazinātu Covid-19 izplatības negatīvo ietekmi uz saimniecisko darbību Rēzeknē" paredzēja atbalstu nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu veidā viesnīcu, ēdināšanas un skaistumkopšanas nozarēm 2020. gadā
Covid-19 izplatības negatīvās ietekmes uz saimniecisko darbību mazināšanai.

1.3. Ņemot vērā Covid 19 infekcijas izplatības samazināšanos, kā arī to, ka minētie saistošie noteikumi paredzēja atbalsta piešķiršanu tikai 2020. gadā, tie vairs nav aktuāli, tāpēc atbilstoši Pašvaldību likuma pārejas noteikumu 6. punktam iepriekš pieņemtie noteikumi atzīstami par spēku zaudējušiem.

2. Fiskālā ietekme uz pašvaldības budžetu 2023. gada budžeta ietvaros nav plānots izmaksāt šādu pabalstu. Tādējādi fiskālā ietekme uz pašvaldības budžetu nerodas.
3. Sociālā ietekme, ietekme uz vidi, iedzīvotāju veselību, uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā, kā arī plānotā regulējuma ietekme uz konkurenci Nav attiecināms.
4. Ietekme uz administratīvajām procedūrām un to izmaksām Nav attiecināms.
5. Ietekme uz pašvaldības funkcijām un cilvēkresursiem Nav attiecināms.
6. Informācija par izpildes nodrošināšanu Nav attiecināms.
7. Prasību un izmaksu samērīgums pret ieguvumiem, ko sniedz mērķa sasniegšana Nav attiecināms.
8. Izstrādes gaitā veiktās konsultācijas ar privātpersonām un institūcijām Saistošo noteikumu projekts un tam pievienotais paskaidrojuma raksts publicēts pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai (viedokļa iesniegšanas periods: 16.08.2023.–31.08.2023.). Iedzīvotāju priekšlikumi, iebildumi netika saņemti.

Saistošie noteikumi tiks publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis". Informācija par saistošajiem noteikumiem tiks publicēta pašvaldības bezmaksas izdevumā "Rēzeknes Vēstnesis" un pašvaldības tīmekļvietnē www.rezekne.lv.

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības
domes priekšsēdētājs A. Bartaševičs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!