• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jūrmalas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2022. gada 5. maija saistošie noteikumi Nr. 20 "Par Jūrmalas pilsētas domes 2012. gada 17. septembra saistošo noteikumu Nr. 34 "Par nodokļa atbalsta pasākuma piemērošanu nekustamā īpašuma nodoklim" atzīšanu par spēku zaudējušiem". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 23.05.2022., Nr. 98 https://www.vestnesis.lv/op/2022/98.5

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 21

Grozījums Jūrmalas pilsētas domes 2014. gada 7. augusta saistošajos noteikumos Nr. 22 "Par pašvaldībai piederošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju (tās daļu) un pašvaldībai piekritīgo vai piederošo zemi, uz kuras šī māja atrodas, nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas kārtību"

Vēl šajā numurā

23.05.2022., Nr. 98

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 20

Pieņemts: 05.05.2022.

OP numurs: 2022/98.5

2022/98.5
RĪKI

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 5 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Jūrmalas domes saistošie noteikumi Nr. 20

Jūrmalā 2022. gada 5. maijā (prot. Nr. 9, 36. p.)

Par Jūrmalas pilsētas domes 2012. gada 17. septembra saistošo noteikumu Nr. 34 "Par nodokļa atbalsta pasākuma piemērošanu nekustamā īpašuma nodoklim" atzīšanu par spēku zaudējušiem

Izdoti saskaņā ar Nodokļa atbalsta pasākuma likuma
4. panta otro daļu

Atzīt par spēku zaudējušiem Jūrmalas pilsētas domes 2012. gada 17. septembra saistošos noteikumus Nr. 34 "Par nodokļu atbalsta pasākuma piemērošanu nekustamā īpašuma nodoklim" (Latvijas Vēstnesis, 2012, Nr. 152).

Jūrmalas domes priekšsēdētājs G. Truksnis

 

Paskaidrojuma raksts
Jūrmalas domes 2022. gada 5. maija saistošajiem noteikumiem Nr. 20 "Par Jūrmalas pilsētas domes 2012. gada 17. septembra saistošo noteikumu Nr. 34 "Par nodokļa atbalsta pasākuma piemērošanu nekustamā īpašuma nodoklim" atzīšanu par spēku zaudējušiem"

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Īss saistošo noteikumu satura izklāsts Saistošie noteikumi paredz atzīt par spēku zaudējušiem Jūrmalas pilsētas domes 2012. gada 17. septembra saistošos noteikumus Nr. 34 "Par nodokļa atbalsta pasākuma piemērošanu nekustamā īpašuma nodoklim".
2. Saistošo noteikumu nepieciešamības pamatojums Saskaņā ar Nodokļu atbalsta pasākuma likuma 4. panta otro daļu nodokļu atbalsta pasākumu attiecībā uz nekustamā īpašuma nodokli un ar to saistītajiem maksājumiem administrē pašvaldība, ja tā līdz Ministru kabineta noteiktajam nodokļa atbalsta pasākuma uzsākšanas datumam likuma "Par pašvaldībām" 46. pantā noteiktajā kārtībā ir izdevusi saistošos noteikumus par nodokļa atbalsta pasākuma piemērošanu nekustamā īpašuma nodoklim un ar to saistītajiem maksājumiem par pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajiem nekustamajiem īpašumiem.

Atbilstoši Ministru kabineta 2012. gada 28. augusta noteikumu Nr. 600 "Nodokļu atbalsta pasākuma īstenošanas kārtība" 2. punktam nodokļu atbalsta pasākums tiek uzsākts 2012. gada 1. oktobrī. Minēto noteikumu 10.2. apakšpunkts noteic nodokļu maksātāja tiesības triju mēnešu laikā pēc šo noteikumu 2. punktā noteiktā datuma attiecībā uz nekustamā īpašuma nodokli un ar to saistītajiem maksājumiem iesniegt iesniegumu tās pašvaldības institūcijā, kas veic nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanu.

Tā kā nodokļu atbalsta pasākums nekustamā īpašuma nodoklim Jūrmalā ir noslēdzies, noteikumi atzīstami par spēku zaudējušiem.

3. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav attiecināms.
4. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz administratīvajām procedūrām Nav attiecināms.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav attiecināms.

Jūrmalas domes priekšsēdētājs G. Truksnis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!