Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jēkabpils novada domes 2022. gada 27. janvāra saistošie noteikumi Nr. 3 "Grozījums Jēkabpils novada domes 2021. gada 28. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 18 "Saistošie noteikumi par studiju maksas piešķiršanu speciālistu piesaistei Jēkabpils novadā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 4.03.2022., Nr. 45 https://www.vestnesis.lv/op/2022/45.17

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Limbažu novada domes saistošie noteikumi Nr. 42

Par augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas aprites kārtību Limbažu novadā

Vēl šajā numurā

04.03.2022., Nr. 45

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jēkabpils novada dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 3

Pieņemts: 27.01.2022.

OP numurs: 2022/45.17

2022/45.17
RĪKI

Jēkabpils novada domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Jēkabpils novada domes saistošie noteikumi Nr. 3

Jēkabpils novadā 2022. gada 27. janvārī

Grozījums Jēkabpils novada domes 2021. gada 28. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 18 "Saistošie noteikumi par studiju maksas piešķiršanu speciālistu piesaistei Jēkabpils novadā"

APSTIPRINĀTS
ar Jēkabpils novada domes
27.01.2022. lēmumu Nr. 65
(prot. Nr. 2, 61. §)

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43. panta trešo daļu

1. Izdarīt grozījumu Jēkabpils novada domes 2021. gada 28. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 18 "Saistošie noteikumi par studiju maksas piešķiršanu speciālistu piesaistei Jēkabpils novadā"" (Latvijas Vēstnesis, 2021, Nr. 18) un izteikt 2. punktu šādā redakcijā:

"2. Studiju maksu piešķir studentam, kurš apgūst akreditētu profesionālo izglītības programmu medicīnā kādā no Veselības ministrijas noteiktajām pamatspecialitātēm, apakšspecialitātēm vai papildspecialitātēm vai rezidentam, kurš ir darba tiesiskajās attiecībās ar izglītības programmu īstenojošu ārstniecības iestādi specialitātes iegūšanai saskaņā ar akreditētu profesionālo rezidentūras izglītības programmu medicīnā vai studentam, kurš apgūst akreditētu profesionālās augstākās izglītības programmu, kuras apgūšanas rezultātā pretendents iegūst noteiktu specialitāti un, sertificējoties ir tiesīgs patstāvīgi praktizēt (turpmāk – pretendents)."

2. Studiju maksu atbilstoši grozījumam piešķir par periodu no 2022. gada 1. janvāra.

Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs R. Ragainis

 

Jēkabpils novada domes 27.01.2022. saistošo noteikumu Nr. 3 "Grozījums Jēkabpils novada domes 2021. gada 28. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 18 "Saistošie noteikumi par studiju maksas piešķiršanu speciālistu piesaistei Jēkabpils novadā""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Lai tiktu sasaistīta studiju maksas segšana speciālistiem, kuri apgūst ārstniecības specialitāti ar pašvaldības stipendiju piešķiršanu, tad nepieciešams paplašināt to personu loku, krām tiek segta studiju maksa.
2. Īss projekta satura izklāsts Ar saistošajiem noteikumiem tiek noteiktas to personu kategorijas, kuriem ir tiesības pretendēt uz pašvaldības atbalstu studiju maksas segšanai.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Ņemot vērā, ka studiju maksas segšana jau tiek veikta, tad saistošo noteikumu spēkā stāšanās pašvaldības budžetu būtiski neietekmēs, jo jau pašreiz pašvaldības budžetā tiek iekļauti šāda atbalsta sniegšanai nepieciešamie līdzekļi. Pretendentu loku, tai skaitā, ietekmē arī Jēkabpils novada domes pieņemtie lēmumi par atbalstāmajām ārstniecības specialitātēm.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Ietekme uz uzņēmējdarbības vidi netiek prognozēta.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Pretendentiem, kuri vēlas saņemt studiju maksas segšanu SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca" jāiesniedz attiecīgs iesniegums un noteikumos norādītie dokumenti un apliecinājums. Lēmumu par studiju maksas segšanu pieņem Jēkabpils novada dome, bet līgumu par studiju maksas segšanu ar pretendentu un attiecīgo izglītības iestādi slēgs SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca".
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav veiktas.

Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs R. Ragainis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!