• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi
Juridiskas personas publicē paziņojumus par slēgtiem un atklātiem konkursiem, sarunu procedūrām un metu konkursiem, par iespējām iepazīties ar konkursu nolikumiem un termiņiem, kā arī pieteikties dažādiem darbu izpildes pasūtījumiem, finansējuma piedāvājumiem.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2022/25.PD4): piegādes un darbu izpildes pasūtījumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 4.02.2022., Nr. 25 https://www.vestnesis.lv/op/2022/25.PD4

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi

AS "RĪGAS SILTUMS" izsludina atklātu konkursu "Transportlīdzekļu maršrutu kontroles nodrošināšana", pasūtījuma identifikācijas Nr. RS2022/017/AK.
Nolikumu elektroniski var saņemt pēc rakstiska pieprasījuma iesniegšanas...

Vēl šajā numurā

04.02.2022., Nr. 25

OP 2022/25.PD4
RĪKI

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi: Šajā laidienā 6 Pēdējās nedēļas laikā 11 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Paziņojums par valsts pētījumu programmas "Letonika latviskas un eiropeiskas sabiedrības attīstībai" projektu pieteikumu 2. kārtas atklātā konkursa izsludināšanu

Latvijas Zinātnes padome, pamatojoties uz Ministru kabineta 2018. gada 4. septembra noteikumu Nr. 560 "Valsts pētījumu programmu projektu īstenošanas kārtība" 17. punktu, izsludina valsts pētījumu programmas "Letonika latviskas un eiropeiskas sabiedrības attīstībai" projektu pieteikumu 2. kārtas atklāto konkursu.

Valsts pētījumu programmas "Letonika latviskas un eiropeiskas sabiedrības attīstībai" virsmērķis ir Latvijā veidot iekļaujošu latvisku un eiropeisku zināšanu sabiedrību, kuras pamats ir demokrātiskās vērtības, latviešu valoda un kultūra. Projektu pieteikumu 2. kārtas atklātā konkursa mērķis ir Ministru kabineta ar rīkojumu Nr. 475 "Par valsts pētījumu programmu "Letonika latviskas un eiropeiskas sabiedrības attīstībai"" 6.5.1. apakšpunkta noteiktā uzdevuma izpilde.

Konkursā var piedalīties Latvijas Republikas zinātniskās institūcijas, kas reģistrētas Zinātnisko institūciju reģistrā un kas atbilst pētniecības organizācijas definīcijai, kā sadarbības partneris var piedalīties arī valsts institūcija, kurai zinātniskās darbības veikšana ir noteikta ar ārējo tiesību aktu, nolikumā vai statūtos.

Konkursam pieejamais kopējais piešķirtais valsts budžeta finansējums 32 mēnešu periodam ir 427 000 euro.

Valsts pētījumu programmas "Latvijā veidot iekļaujošu latvisku un eiropeisku zināšanu sabiedrību, kuras pamats ir demokrātiskās vērtības, latviešu valoda un kultūra" projektu pieteikumu 2. kārtas atklātā konkursa nolikums un tā pielikumi pieejami Latvijas Zinātnes padomes interneta vietnes www.lzp.gov.lv sadaļā "Projektu konkursi".

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 30 kalendārās dienas, sākot no konkursa izsludināšanas dienas.

Pēc papildu informācijas lūdzam vērsties Latvijas Zinātnes padomē (e-pasts: vpp@lzp.gov.lv).

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!