Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Madonas novada domes 2022. gada 29. septembra saistošie noteikumi Nr. 35 "Grozījumi Madonas novada pašvaldības saistošajos noteikumos Nr. 8 "Nolikums par licencēto makšķerēšanu Rāceņu ezerā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 11.10.2022., Nr. 197 https://www.vestnesis.lv/op/2022/197.8

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Madonas novada domes saistošie noteikumi Nr. 36

Grozījums Madonas novada pašvaldības saistošajos noteikumos Nr. 5 "Nolikums par licencēto makšķerēšanu un licencētajām zemūdens medībām Kālezerā"

Vēl šajā numurā

11.10.2022., Nr. 197

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Madonas novada dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 35

Pieņemts: 29.09.2022.

OP numurs: 2022/197.8

2022/197.8
RĪKI

Madonas novada domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 1 Visi

Madonas novada pašvaldības saistošie noteikumi Nr. 35

2022. gada 29. septembrī (prot. Nr. 21, 1. p.)

Grozījumi Madonas novada pašvaldības saistošajos noteikumos Nr. 8 "Nolikums par licencēto makšķerēšanu Rāceņu ezerā"

APSTIPRINĀTI
ar Madonas novada pašvaldības domes
29.09.2022. lēmumu Nr. 608 (prot. Nr. 21, 1. p.)

Izdoti saskaņā ar Zvejniecības likuma
10. panta piekto daļu

Izdarīt Madonas novada pašvaldības domes 2021. gada 30. decembra saistošajos noteikumos Nr. 8 "Nolikums par licencēto makšķerēšanu Rāceņu ezerā" šādus grozījumus:

1. papildināt nolikumu ar 16.4. apakšpunktu sekojošā redakcijā: "personas no daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm, kuru aprūpē ir bērns ar invaliditāti vai pilngadīga persona, kas nav sasniegusi 24 gadu vecumu, ja tai noteikta I vai II invaliditātes grupa, un kurām saskaņā ar valstī īstenoto Latvijas Goda ģimenes apliecības programmu ir piešķirta Latvijas Goda ģimenes apliecība";

2. svītrot nolikuma 18. punktā aiz skaitļa "16.2." vārdu "un" un papildināt aiz skaitļa "16.3." ar vārdu un skaitli "un 16.4.";

3. papildināt nolikuma 21. punktu pēc vārda "tipogrāfiski" ar vārdiem "(izņemot elektroniskās licences)";

4. svītrot nolikuma 22.3. apakšpunktā vārdus "vietnes www.epakalpojumi.lv sadaļā "e-Loms"".

Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs A. Lungevičs

 

Paskaidrojuma raksts
Madonas novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr. 35 "Grozījumi Madonas novada pašvaldības saistošajos noteikumos Nr. 8 "Nolikums par licencēto makšķerēšanu Rāceņu ezerā""

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Saistošo noteikumu nepieciešamības pamatojums Grozījumi veikti, jo grozījumi veikti augstāka spēka normatīvajos aktos, kā arī lai saistošo noteikumu redakcija atbilstu faktiskajiem apstākļiem, kādi pastāv makšķerēšanas licenču iegādē elektroniskajā vidē.
2. Īss saistošo noteikumu satura izklāsts Ar Ministru kabineta 12.04.2022. noteikumiem Nr. 229 "Grozījumi Ministru kabineta 2015. gada 22. decembra noteikumos Nr. 799 "Licencētās makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kārtība"" tika veikti grozījumi Ministru kabineta 22.12.2015. noteikumu Nr. 799 "Licencētās makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kārtība" (turpmāk – MK noteikumi Nr. 799) 23. punktā, kas noteic personas, kurām ir tiesības saņemt licences par samazinātu maksu vai bezmaksas licences. Tā MK noteikumu Nr. 799 23.4. apakšpunkts tagad nosaka, ka publiskajos ūdeņos licences par samazinātu maksu vai bezmaksas licences piešķir personām no daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm, kuru aprūpē ir bērns ar invaliditāti vai pilngadīga persona, kas nav sasniegusi 24 gadu vecumu, ja tai noteikta I vai II invaliditātes grupa, un kurām saskaņā ar valstī īstenoto Latvijas Goda ģimenes apliecības programmu ir piešķirta Latvijas Goda ģimenes apliecība, proti, šajā apakšpunktā minētajām personām ir obligāts pienākums piešķirt bezmaksas vai samazinātas maksas licences.

MK noteikumu Nr. 799 38.1 apakšpunkts nosaka, ka šo noteikumu 23.4. apakšpunktā minētie nosacījumi par licences par samazinātu maksu vai bezmaksas licences piešķiršanu Latvijas Goda ģimenes apliecības lietotājiem piemērojami pēc attiecīgo grozījumu izdarīšanas pašvaldību saistošajos noteikumos par licencēto makšķerēšanu, vēžošanu vai zemūdens medībām, bet ne vēlāk kā līdz 2023. gada 1. janvārim.

Tāpat www. epakalpojumi.lv portālā no 2022. gada 1. februāra nav pieejami e-Loms pakalpojumi.

3. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav ietekmes.
4. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz sabiedrību un uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav ietekmes.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Nav ietekmes.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nolikuma grozījumi saskaņoti ar licencētās makšķerēšanas organizētāju Rāceņu ezerā biedrību "Madonas Makšķernieku Kubs".

Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs A. Lungevičs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!