Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ķekavas novada domes 2021. gada 22. decembra saistošie noteikumi Nr. 52/2021 "Par pašvaldības atbalstu sporta veicināšanai Ķekavas novadā". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 24.01.2022., Nr. 16 https://www.vestnesis.lv/op/2022/16.7

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Mārupes novada domes saistošie noteikumi Nr. 35/2021

Par interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmu licencēšanas kārtību

Vēl šajā numurā

24.01.2022., Nr. 16

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ķekavas novada dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 52/2021

Pieņemts: 22.12.2021.

OP numurs: 2022/16.7

2022/16.7
RĪKI

Ķekavas novada domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 1 Visi

Ķekavas novada domes saistošie noteikumi Nr. 52/2021

Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā 2021. gada 22. decembrī

Par pašvaldības atbalstu sporta veicināšanai Ķekavas novadā

Apstiprināti ar Ķekavas novada domes
2021. gada 22. decembra sēdes lēmumu Nr. 39
(prot. Nr. 24/2021)

Izdoti saskaņā ar likumu "Par pašvaldībām"
43. panta trešo daļu

I. Vispārīgie jautājumi

1. Saistošie noteikumi (turpmāk – noteikumi) nosaka kārtību, kādā Ķekavas novada pašvaldība piešķir finansējumu sporta organizāciju darbības nodrošināšanai un sporta sacensību organizēšanai, tai skaitā sportistu un treneru dalībai sporta sacensībās un treniņnometnēs, finansējuma saņemšanas kritērijus un pieteikšanās kārtību.

2. Noteikumu mērķis ir veicināt sporta pasākumu organizēšanu, iedzīvotāju iesaistīšanos sporta aktivitātēs, sportistu rezultātu izaugsmi, popularizēt sporta veidus, kā arī sekmēt sporta organizāciju veidošanos un darbību Ķekavas novadā.

3. Finansējums tiek sadalīts:

Finansējuma mērķis Paredzētais finansējums (%)
3.1. Sacensībām un treniņnometnēm 25
3.2. Sporta sacensību organizēšana 10
3.3. Sporta organizāciju darbības nodrošināšanai 65

II. Finansējums dalībai sporta sacensībām un treniņnometnēm

4. Pretendēt uz finansējuma saņemšanu sporta sacensībām un treniņnometnēm var Latvijas Sporta federāciju padomes reģistrā iekļautas un attiecīgajā sporta veidā vai darbības jomā atzītas Latvijas nacionālās sporta federācijas un to juridiskie biedri (turpmāk – pretendents), ko pārstāv:

4.1. sportisti, ja viņu dzīvesvieta kārtējā gada 1. janvārī plkst. 0:00 bija deklarēta Ķekavas novada administratīvajā teritorijā vai sporta organizācija (sporta klubi, biedrības u.c.), kuru sastāvā ir vismaz 70 % sportistu, kuriem dzīvesvieta kārtējā gada 1. janvārī plkst. 0:00 bija deklarēta Ķekavas novada administratīvajā teritorijā;

4.2. sportistu treneri, kuri tiesīgi strādāt attiecīgā sporta veida jomā, ja viņu trenētie sportisti atbilst noteikumu 4.1. punktā noteiktajam.

5. Finansējumu nepiešķir pašvaldības dibinātu sporta iestāžu darbiniekiem un izglītojamajiem.

6. Pretendents var pieteikties uz finansējuma saņemšanu, ja sporta sacensības ir iekļautas attiecīgā sporta veida Latvijas sporta federāciju vai starptautisko federāciju sacensību kalendārā.

7. Finansējums paredzēts individuālo un komandu sporta veidu sportistiem, kuri atbilst kādam no kritērijiem:

7.1. ja iepriekšējos divos gados, skaitot no pieteikuma iesniegšanas dienas, sportists ir ieguvis 1.–6. vietu Latvijas, Baltijas vai starptautiska mēroga sacensībās (kurās piedalījās vismaz 3 dalībvalstis) savā vecuma grupā, sporta disciplīnā, svara kategorijā utt., un tajās piedalījās ne mazāk kā 6 dalībnieki, vai ir piedalījies tāda paša mēroga (kādā tiek prasīts finansējums) starptautiskajās sacensībās valstsvienības sastāvā;

7.2. ja sportists kārtējā gadā neguva noteikumu 7.1. apakšpunktā noteiktos sasniegumus, bet sportistam ir pretendenta rekomendācija piedalīties šāda līmeņa sacensībās;

7.3. ja sportists iekļauts valsts izlases sastāvā vai arī saņemts pretendenta apstiprinājums, ka sportista sagatavotības līmenis atbilst kvalifikācijas prasību izpildei starptautiskās atlases sacensībās un dalībai sagatavošanās nometnēs, un viņš varētu tikt iekļauts valstsvienībā.

8. Pretendents var pieteikties uz finansējumu sportistam vai komandai dalībai sporta sacensībās un treniņnometnēs.

9. Finansējumu piešķir izdevumu apmaksai dalībai sporta sacensībās un treniņnometnēs, izvērtējot pašvaldības budžeta iespējas kārtējā gadā. Finansējumu drīkst izlietot:

9.1. dalības maksai un akreditācijas izdevumiem;

9.2. ceļa izdevumiem (biļešu iegādei);

9.3. naktsmītnēm;

9.4. sporta sacensību inventāra (ekipējuma) iegādei;

9.5. treniņu telpu un inventāra nomai;

9.6. apdrošināšanai sacensību norises dienās.

10. Pretendents pieprasa finansējumu, iesniedzot iesniegumu (1. pielikums) Ķekavas novada pašvaldībā, Gaismas iela 19 k-9-1, Ķekava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., vai elektroniski uz elektroniskā pasta adresi: novads@kekava.lv ne vēlāk, kā 2 mēnešus pirms kārtējā gada sacensībām, pievienojot iepriekšējā gada sacensību protokolu kopijas un dokumentus, kas apliecina pretendenta atbilstību noteikumu 7. punkta prasībām.

11. Iesniegumus (1. pielikums) izskata Ķekavas novada pašvaldības Vērtēšanas komisija finansējuma sadalei Ķekavas novada sportistiem (turpmāk – komisija) reizi mēnesī.

III. Finansējums sporta sacensību organizēšanai

12. Pretendēt uz finansējumu saņemšanu sporta sacensību organizēšanai var Uzņēmumu reģistrā reģistrētas juridiskas personas, individuāli komersanti vai fiziskas personas, kuras reģistrējušās kā saimnieciskās darbības veicēji, izņemot pašvaldības iestādes un to darbiniekus.

13. Finansējumu piešķir sacensību organizēšanas izdevumu apmaksai, kas tiek organizētas Ķekavas novada administratīvajā teritorijā, izvērtējot pašvaldības budžeta iespējas kārtējā gadā.

14. Finansējumu drīkst izlietot:

14.1. sporta bāžu īrei;

14.2. tiesnešu atalgojumam;

14.3. uzvarētāju apbalvošanai;

14.4. poligrāfiskiem materiāliem (reklāmas plakāti, baneri, diplomi, utt.);

14.5. apsardzes pakalpojumiem;

14.6. operatīvā medicīniska dienesta pakalpojumiem;

14.7. pasākumu apdrošināšanai;

14.8. citiem ar sacensību organizēšanu saistītiem izdevumiem.

15. Finansējuma saņēmējs nodrošina Ķekavas novada pašvaldības reklāmas baneru un informatīvo materiālu bezmaksas izvietošanu sacensību norises vietā, kā arī iespēju Ķekavas novada iedzīvotājiem piedalīties organizētājās sacensībās, nodrošinot atlaidi.

16. Finansējuma saņemšanai pretendents iesniedz iesniegumu (2. pielikums) Ķekavas novada pašvaldībā, Gaismas iela 19 k-9-1, Ķekava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., vai elektroniski uz elektroniskā pasta adresi: novads@kekava.lv. Komisija iesniegumus izskata reizi mēnesī.

17. Finansējums nav komercdarbības atbalsta pasākums.

IV. Finansējums sporta organizāciju darbības nodrošināšanai

18. Pretendēt uz finansējumu var sporta organizācijas, biedrības un klubi, kas veicina sporta attīstību novadā (turpmāk – organizācija) savas darbības nodrošināšanai, ja organizācija:

18.1. reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā un tās juridiskā adrese reģistrēta Ķekavas novada administratīvajā teritorijā;

18.2. darbojas Ķekavas novada administratīvajā teritorijā ne mazāk kā vienu gadu;

18.3. nodrošina sporta aktivitātes organizācijas dalībniekiem, kuri vismaz vienu gadu deklarēti Ķekavas novada administratīvajā teritorijā un apmeklē organizācijas nodarbības saskaņā ar nodarbību grafiku;

18.4. veicina Ķekavas novada iedzīvotāju aktīvu brīvā laika pavadīšanu;

18.5. veicina sporta attīstību Ķekavas novadā;

18.6. nav saimnieciskās darbības veicējs.

19. Atbilstoši Ķekavas novada pašvaldības budžeta iespējām, organizācijas var saņemt finansējumu savas darbības nodrošināšanai kārtējā gadā, ievērojot noteikumu 18. punktā noteiktos kritērijus.

20. Izvērtējot finansējuma apmēru, tiek piemērota šāda proporcija:

20.1. par vienu bērnu – jaunieti no 7 gadu vecuma līdz 25 gadu vecumam (ieskaitot) – 65 % apmērā no pieejamā finansējuma summas;

20.2. par vienu pieaugušu personu (no 26 gadu vecuma) – 35 % apmērā no pieejamā finansējuma summas.

21. Finansējumu drīkst izlietot:

21.1. treniņu telpu vai vietas un inventāra nomai;

21.2. sporta sacensību inventāra iegādei;

21.3. dalības maksai sacensībās;

21.4. sportistu un komandu licencēm;

21.5. vienotu formas tērpu izgatavošanai ar Ķekavas novada pašvaldības simboliku;

21.6. citu ar organizācijas darbību saistītu izdevumu apmaksai.

22. Līdz kārtējā gada 25. janvārim un 25. septembrim organizācijas pilnvarotais pārstāvis iesniedz finansējuma pieprasījuma iesniegumu (3. pielikums) Ķekavas novada pašvaldībā, Gaismas iela 19 k-9-1, Ķekava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., vai elektroniski uz elektroniskā pasta adresi: novads@kekava.lv., pievienojot:

22.1. reģistrācijas apliecības kopiju;

22.2. organizācijā faktiski darbojošos dalībnieku sarakstu, pievienojot dalībnieku apliecinājumus par dalību organizācijā (4. pielikums);

22.3. sporta darbinieku un speciālistu sarakstu;

22.4. treneru un sporta speciālistu izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, ja organizācijā darbojas bērni līdz 18 gadu vecumam;

22.5. informāciju par organizācijas rīkotajām sporta sacensībām pašvaldībā;

22.6. informāciju par organizācijas dalībnieku treniņprocesu norises vietu vai sporta bāzi (organizācijas īpašumā vai lietošanā nodota treniņu procesam piemērota būve vai vide (laukumi, celiņi sporta nodarbībām, veselības takas, u.tml.)).

23. Finansējumu nepiešķir par dalībniekiem, kuri apmeklē Ķekavas novada pašvaldības izveidotās sporta iestādes.

V. Sportistu un organizāciju godināšana

24. Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra tās organizētā svinīgajā sarīkojumā "Ķekavas novada sporta laureāts" (turpmāk – pasākums) pasniedz piemiņas balvas sportistiem, sporta komandām un organizācijām par panākumiem sportā, kā arī izsaka atzinību personām, kuras atbalstīja vai veicināja sporta attīstību Ķekavas novadā.

25. Pasākumu organizē vienu reizi kalendāra gadā.

26. Balvas saņēmējus nosaka pašvaldības konkursa "Ķekavas novada sporta laureāts" nolikumā noteiktajā kārtībā.

VI. Finansējuma piešķiršanas un izmaksas kārtība

27. Iesniegumu atbilstību noteikumiem izvērtē komisija un piešķirtā finansējuma izpildi kontrolē Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra un Ķekavas novada pašvaldības iestādes "Ķekavas novada centrālā administrācija" Izglītības, kultūras un sporta pārvalde (turpmāk – pārvalde). Administratīvo darbu un uzskaiti veic katram individuālajam sportistam vai komandai, vai klubam atsevišķi Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra. Komisijai, Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūrai un pārvaldei ir tiesības pieprasīt papildus informāciju vai paskaidrojumus par piešķirtā finansējuma izlietojumu no sporta organizācijas pārstāvjiem.

28. Iesniegumus neizskata:

28.1. par notikušu pasākumu;

28.2. ja iesniegums neatbilst noteikumos noteiktajām prasībām;

28.3. ja pretendents pārkāpis iepriekš piešķirtās finansējuma izmantošanas un atskaišu iesniegšanas kārtību.

29. Iesnieguma iesniegšana negarantē finansējuma piešķiršanu.

30. Finansējumu summu Ķekavas novada pašvaldības dome nosaka kārtējā gada budžetā.

VII. Finansējuma saņēmēju pienākumi

31. Finansējuma saņēmējs iesniedz atskaiti (5. pielikums) un izdevumu attaisnojuma dokumentus vismaz divas reizes gadā:

31.1. par finansējumu dalībai sacensībās un treniņu nometnēs, kā arī sporta sacensību organizēšanai – mēneša laikā pēc sacensībām;

31.2. par finansējumu sporta organizācijas darbības nodrošināšanai – līdz kārtējā gada 31. decembrim.

32. Finansējuma saņēmējs:

32.1. ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) dienu laikā pēc sacensībām iesniedz komisijai informāciju par sporta rezultātiem: sacensību rezultātu protokolu un sacensību nolikumu;

32.2. nodrošina pašvaldības publicitāti, regulāri sniedzot informāciju komisijai par organizāciju rīkotajām aktivitātēm un rezultātiem;

32.3. ieskaita finansējumu Ķekavas novada pašvaldības norēķinu kontā mēneša laikā no sacensību dienas, ja finansējuma saņēmējs nav piedalījies sacensībās vai sacensības nav notikušas, vai arī finansējums nav ticis izmantots noteikumos noteiktajiem mērķiem;

32.4. izvieto Ķekavas novada simboliku uz sacensību sporta tērpiem vai inventāra. Sacensību nolikumā noteikto ierobežojumu gadījumā reklāmu izvieto uz iesildīšanās tērpiem, somām vai cita aprīkojuma. Sagatavota informācija publikācijām masu medijos;

32.5. piedalās sporta sacensībās kā Ķekavas novada pārstāvis, ja novads ir dalībnieks attiecīgajās sporta sacensībās.

VIII. Komisija

33. Komisijas sastāvu apstiprina ar Ķekavas novada domes lēmumu.

34. Komisijas sastāvā ietilpst:

34.1. divi Ķekavas novada pašvaldības domes deputāti;

34.2. viens pārstāvis no pārvaldes;

34.3. viens pārstāvis no Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras;

34.4. viens pārstāvis no Ķekavas novada sporta skolas;

34.5. viens pārstāvis no Baldones Sporta kompleksa;

34.6. viens Ķekavas novada iedzīvotājs.

35. Komisija darbojas saskaņā ar noteikumiem.

36. Komisija sniedz atskaiti Ķekavas novada domes komitejai, kuras kompetencē ir izskatīt jautājumus par sporta jomu Ķekavas novada pašvaldībā, par sporta atbalsta finansējuma izlietojumu reizi ceturksnī.

37. Komisijas lēmumu var apstrīdēt Ķekavas novada pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā. Ķekavas novada pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā pieņemto lēmumu var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā Administratīvā procesa likumā noteiktajā kārtībā.

IX. Noslēguma jautājumi

38. Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi finansējumu saņem Ķekavas novada sporta skolā.

39. Ar noteikumu spēkā stāšanās dienu spēku zaudē:

39.1. Ķekavas novada pašvaldības 2013. gada 23. maija saistošie noteikumi Nr. 9/2013 "Par finansējuma sadali Ķekavas novada sportistiem";

39.2. Baldones novada pašvaldības 2020. gada 31. maija saistošie noteikumi Nr. 3 "Par atbalstu Baldones novada sporta organizācijām".

Ķekavas novada domes priekšsēdētājs J. Žilko

 

1. pielikums
Ķekavas novada pašvaldības
saistošajiem noteikumiem Nr. 52/2021

Ķekavas novada pašvaldībai

Iesniegums finansējuma saņemšanai
SPORTISTA/SPORTA ORGANIZĀCIJAS DALĪBAI SACENSĪBĀS UN TRENIŅNOMETNĒS

1. INFORMĀCIJA PAR ORGANIZĀCIJU (IESNIEDZĒJU)
Nosaukums  
Juridiskā adrese  
reģ. Nr. Uzņēmumu reģistrā  
Kontaktpersona (vārds, uzvārds)

 
Tālruņa numurs  
e-pasta adrese  
Korespondences adrese  
2. INFORMĀCIJA PAR SPORTISTU
Vārds, uzvārds  
Deklarētā dzīvesvietas adrese  
Personas kods  
Sportista iepriekšējā gada sasniegumi Latvijas vai Baltijas čempionātos, meistarsacīkstēs, kausos (pievieno kā pielikumu)  
Sportista iepriekšējā gada sasniegumi starptautiska mēroga sacensībās
(pievieno kā pielikumu)
 
Interneta vietnes adreses, kur atspoguļoti pieteikumā minētie sportista rezultāti  
Plānotais rezultāts  
Treneris (vārds, uzvārds)  
3. INFORMĀCIJA PAR SACENSĪBĀM VAI TRENIŅU NOMETNI
Nosaukums  
Norises laiks  
Norises vieta  
Interneta vietnes norāde ar informāciju par sacensībām  
Organizācijas nosaukums, kas rīko sacensības  
Sacensību mērogs  
 
4. IZDEVUMU TĀME
Izdevumu pozīcijas Kopējie izdevumi (EUR) Pieprasītais finansējuma apmērs (EUR)
Ceļa izdevumi (biļetes, norādot kādam transporta līdzeklim)    
Dalības maksas sacensībās un akreditācijas izdevumi    
Naktsmītnes    
Apdrošināšana (sacensību dienā)    
Sporta sacensību inventāra (ekipējuma) iegāde    
Treniņa telpu un inventāra noma (treniņnometnēm)    
KOPĀ    
 
5. PAPILDU INFORMĀCIJA PAR SACENSĪBĀM, TRENIŅNOMETNI1
 
 
6. ORGANIZĀCIJAS REKVIZĪTI
Saņēmējs  
Bankas nosaukums  
Bankas konta numurs  
SWIFT kods  

SPORTISTAM/SPORTA ORGANIZĀCIJAI IEPRIEKŠ PIEŠĶIRTAIS FINANSĒJUMS dalībai sacensībās un treniņnometnēs pēdējo divu gadu laikā:

Datums Apmērs
(EUR)
Mērķis Atskaite iesniegta (datums)
       
       
       

Finansējuma piešķiršanas nolūkam Jūsu norādītos personas datus apstrādās pārzinis Ķekavas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr. 90000048491, juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-9-1, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123.

Apliecinu, ka visa sniegtā informācija ir patiesa, un apņemos ievērot visas Noteikumu prasības.

Amats   Paraksts   Vārds, Uzvārds

Pretendents sniedz papildu paskaidrojošu informāciju par pasākumu, kas pamato pieprasītā finansējuma apjomu.

Ķekavas novada domes priekšsēdētājs J. Žilko

 

2. pielikums
Ķekavas novada pašvaldības
saistošajiem noteikumiem Nr. 52/2021

Ķekavas novada pašvaldībai

Iesniegums finansējuma saņemšanai
SPORTA SACENSĪBU ORGANIZĒŠANAI

1. INFORMĀCIJA PAR IESNIEDZĒJU
Nosaukums, vai pašnodarbinātās personas vārds, uzvārds  
Juridiskā adrese  
reģ. Nr. Uzņēmumu reģistrā, pašnodarbinātai personai arī personas kods  
Kontaktpersonas vārds, uzvārds  
Tālruņa numurs  
e-pasta adrese  
Korespondences adrese  
2. INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU
Nosaukums  
Sporta veids  
Norises datums, laiks  
Norises vieta  
Sacensību mērogs  
Plānotais dalībnieku skaits  
Kuru reizi tiek rīkots šāds pasākums  
Pasākuma apraksts  
Nolikums Pievienot kā pielikumu
 
4. IZDEVUMU TĀME
Izdevumu pozīcijas Kopējie izdevumi (EUR) Pieprasītais finansējuma apmērs (EUR)
Sporta bāžu īrei    
Tiesnešu atalgojumam    
Uzvarētāju apbalvošanai    
Poligrāfiskiem materiāliem (reklāmas plakāti, baneri, diplomi utt.)    
Apsardzes pakalpojumiem    
Mediķu pakalpojumiem    
Pasākuma apdrošināšanai    
Citiem, ar pasākuma organizēšanu saistītiem izdevumiem (minēt kādiem):    
KOPĀ    
 
5. KREDĪTIESTĀDES REKVIZĪTI
Saņēmējs  
Bankas nosaukums  
Bankas konta numurs  
SWIFT kods  

IEPRIEKŠ PIEŠĶIRTAIS FINANSĒJUMS pēdējo divu gadu laikā:

Datums Apmērs
(EUR)
Mērķis Atskaite par izlietošanu iesniegta (datums)

Finansējuma piešķiršanas nolūkam Jūsu norādītos personas datus apstrādās pārzinis Ķekavas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr. 90000048491, juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-9-1, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123.

Apliecinu, ka visa sniegtā informācija ir patiesa, un apņemos ievērot visas Noteikumu prasības.

Amats   Paraksts   Vārds, Uzvārds

Ķekavas novada domes priekšsēdētājs J. Žilko

 

3. pielikums
Ķekavas novada pašvaldības
saistošajiem noteikumiem Nr. 52/2021

Ķekavas novada pašvaldībai

Iesniegums finansējuma saņemšanai
SPORTA ORGANIZĀCIJAS DARBĪBAS NODROŠINĀŠANAI

1. INFORMĀCIJA PAR ORGANIZĀCIJU (IESNIEDZĒJU)
Nosaukums  
Juridiskā adrese  
reģ. Nr. Uzņēmumu reģistrā  
Kontaktpersonas vārds, uzvārds  
Tālruņa numurs  
e-pasta adrese  
Korespondences adrese  
Interneta vietnes adrese vai sociālo tīklu profils (ja ir)  
Sporta veids  
Organizācijas apraksts, darbības veids  
 
2. IZDEVUMU TĀME
Izdevumu pozīcijas Kopējie izdevumi (EUR) Pieprasītā finansējuma apmērs (EUR)
Treniņu telpu, vietas un inventāra nomai    
Sporta sacensību inventāra iegāde    
Dalības maksas sacensībās    
Sportistu un komandas licencēm    
Vienotu formas tērpu izgatavošanai ar pašvaldības simboliku    
Citiem ar organizācijas darbību saistītiem izdevumiem (minēt kādiem)    
Organizācijas sporta bāžu uzturēšanas izdevumiem    
KOPĀ    
 
3. BANKAS REKVIZĪTI
Saņēmējs  
Bankas nosaukums  
Bankas konta numurs  
SWIFT kods  

IEPRIEKŠ PIEŠĶIRTAIS FINANSĒJUMS organizācijas darbības nodrošināšanai pēdējo divu gadu laikā:

Datums Apmērs
(EUR)
Mērķis Atskaite par izlietošanu iesniegta (datums)

Informācija par organizētajām sacensībām

Sacensību nosaukums  
Norises vieta  
Norises datums  
Dalībnieku skaits  
Īss sacensību apraksts  

Informācija par Organizācijas treniņprocesu norises vietām un sporta bāzēm

Treniņprocesa norises vietas, Sporta bāzes adrese  
Atsauce uz īpašumtiesībām vai lietošanas tiesībām
(ja attiecināms)
 
Sporta bāzes apraksts  

Organizācijā darbojošos dalībnieku saraksts (pievienot arī klāt kā atsevišķu excel failu)

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Pers.kods Deklarētā dzīvesvietas adrese Tālr. E-pasta adrese Datums, no kura darbojas organizācijā

Organizācijā darbojošos sporta darbinieku un speciālistu saraksts

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Pers.kods Tālr. un e-pasts Sporta speciālista Izglītību apliecinoša dokumenta Nr.

Finansējuma piešķiršanas nolūkam Jūsu norādītos personas datus apstrādās pārzinis Ķekavas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr. 90000048491, juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-9-1, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123.

Apliecinu, ka visa sniegtā informācija ir patiesa, un apņemos ievērot visas Noteikumu prasības.

Amats   Paraksts   Vārds, Uzvārds

Ķekavas novada domes priekšsēdētājs J. Žilko

 

4. pielikums
Ķekavas novada pašvaldības
saistošajiem noteikumiem Nr. 52/2021

Ķekavas novada pašvaldībai

APLIECINĀJUMS par dalību Sporta organizācijā
(aizpilda katrs Organizācijas dalībnieks individuāli)

SPORTA ORGANIZĀCIJAS NOSAUKUMS:  
 
1. INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU
Vārds, uzvārds  
Deklarētā dzīvesvietas adrese  
Personas kods  
Tālrunis  
E-pasta adrese  
Nepilngadīgas personas gadījumā Vecāka vai aizbildņa Vārds, Uzvārds  
Vecāka vai aizbildņa Tel.nr.  
Vecāka vai aizbildņa E-pasta adrese  
PARAKSTS  

Finansējuma piešķiršanas nolūkam Jūsu norādītos personas datus apstrādās pārzinis Ķekavas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr. 90000048491, juridiskā adrese: Gaismas iela 19 k-9-1, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123.

Apliecinu, ka visa sniegtā informācija ir patiesa, un apņemos ievērot visas Noteikumu prasības.

Ķekavas novada domes priekšsēdētājs J. Žilko

 

5. pielikums
Ķekavas novada pašvaldības
saistošajiem noteikumiem Nr. 52/2021

Ķekavas novada pašvaldībai

FINANŠU ATSKAITE
par Ķekavas novada pašvaldības finansējuma izlietojumu

Atskaites iesniedzējs:
 
Finansējuma izlietojuma apraksts/pamatojums:

Līdzekļu apmērs EUR___________ par kuriem iesniegta atskaite.

Finansējuma izlietojums:

Nr. Attaisnojuma dokumenti Maksājuma saņēmējs Summa
EUR
Par ko maksāts EEK
(čeki)
datums nosaukums un numurs
1.
2.
3.

PAVISAM KOPĀ: ___________ EUR

(summa vārdiem)  

Pielikumā pievienoti izdevumu attaisnojuma dokumenti.

Apstiprinu, ka Ķekavas novada pašvaldības finansējums tika izlietots tikai tās piešķiršanas mērķiem, atbilstoši iesniegumam un šai atskaitei.

Iesniedzējs:          
  (vārds, uzvārds)   (paraksts)   (datums)

Ķekavas novada domes priekšsēdētājs J. Žilko

 

Paskaidrojuma raksts
Ķekavas novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr. 52/2021 "Par pašvaldības atbalstu sporta veicināšanai Ķekavas novadā"

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Saskaņā ar administratīvi teritoriālo reformu, atbilstoši Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumam, ar 2021. gada 1. jūliju ir izveidots jauns Ķekavas novads. Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma Pārejas noteikumu 17. punktā ir noteikts, ka 2021. gada pašvaldību vēlēšanās ievēlētā novada dome izvērtē novadu veidojošo bijušo pašvaldību pieņemtos saistošos noteikumus un pieņem jaunus novada saistošos noteikumus. Līdz ar to ir jāizstrādā jauni Ķekavas novada saistošie noteikumi, kas nosaka kārtību, kādā Ķekavas novada pašvaldība piešķir finansējumu sporta organizāciju darbības nodrošināšanai un sporta sacensību organizēšanai, tai skaitā sportistu un treneru dalībai sporta sacensībās un treniņnometnēs, finansējuma saņemšanas kritērijus un pieteikšanās kārtību.
2. Īss projekta satura izklāsts Noteikumi nosaka kārtību, kādā Ķekavas novada pašvaldība piešķir finansējumu sporta organizāciju darbības nodrošināšanai un sporta sacensību organizēšanai, tai skaitā sportistu un treneru dalībai sporta sacensībās un treniņnometnēs, finansējuma saņemšanas kritērijus un pieteikšanās kārtību. Noteikumu mērķis ir veicināt sporta pasākumu organizēšanu, iedzīvotāju iesaistīšanos sporta aktivitātēs, sportistu rezultātu izaugsmi, popularizēt sporta veidus, kā arī sekmēt sporta organizāciju veidošanos un darbību Ķekavas novadā.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu

Noteikumu izpildei ir finansiāla ietekme uz pašvaldības kārtējā gada budžetu.

4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā

Noteikumi neietekmēs uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā.

5. Informācija par administratīvajām procedūrām Noteikumu izpildi nodrošinās Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra un komisija.

Saistošie noteikumi publicējami Ķekavas novada pašvaldības mājaslapā www.kekavasnovads.lv un pieejami Ķekavas novada pašvaldības administrācijas ēkā un Ķekavas novada pašvaldības pārvaldēs Baldonē, Baložos un Daugmalē, Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūrā.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav nepieciešamas.

Ķekavas novada domes priekšsēdētājs J. Žilko

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!