Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Izsoles
Zvērināti tiesu izpildītāji, maksātnespējas administratori un publiskas personas publicē paziņojumus par nekustamo īpašumu vai kustamās mantas publiskām izsolēm, izmaiņām to norisē vai izsoļu atcelšanu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2022/151.IZ11): izsoles. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 8.08.2022., Nr. 151 https://www.vestnesis.lv/op/2022/151.IZ11

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Izsoles

...nekustamā īpašuma Jelgavas ielā 12-10, Olainē, Olaines novadā, kadastra numurs 8009 900 1665...

Vēl šajā numurā

08.08.2022., Nr. 151

OP 2022/151.IZ11
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Izsole

Ādažu novada pašvaldība izsolē ar augšupejošu soli pārdod nekustamo īpašumu (turpmāk - Objekts): Sintēzes iela 3, Mežgarciems, Carnikavas pagasts, Ādažu novads (kadastra Nr. 8052 008 1604), kas sastāv no neapbūvētas zemes vienības 0,8265 ha platībā ar kadastra apzīmējumu 8052 008 1569 (turpmāk - Objekts).

Detalizēta informācija par Objektu un izsoles norisi - Izsoles noteikumos.

Izsoles sākumcena - EUR 26 000,00.

Izsoles solis - EUR 1000,00.

Izsoles nodrošinājums (10%) - EUR 2600,00 (iemaksa Ādažu novada domes kontā).

Izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

Apmaksa par pirkumu: avanss 10% (desmit procentu) apmērā no par Objektu nosolītās augstākās cenas - uzvarējušajam dalībniekam jāpārskaita 2 (divu) nedēļu laikā pēc izsoles noslēguma dienas un paziņojuma saņemšanas dienas.

Objekts tiek pārdots uz nomaksu. Detalizēts apraksts par nomaksas kārtību Izsoles noteikumos.

Izsolei pretendenti var reģistrēties līdz 29.08.2022. plkst. 23.59 https://izsoles.ta.gov.lv.

Izsole sākas 09.08.2022. plkst.13.00 un noslēdzas 08.09.2022. plkst.13.00.

Informācija par izsoles Objekta:

- tehniskajiem rādītājiem - Ādažu novada pašvaldības aģentūrā "Carnikavas Komunālserviss", Stacijas ielā 7, Carnikavā, Carnikavas pagastā, Ādažu novadā (elektroniskā pasta adrese: lauris.bernans@carnikava.lv vai komunalserviss@carnikava.lv, tālr. 28378568 vai 67993705);

- turpmākās izmantošanas iespējām - Ādažu novada pašvaldības administrācijas Teritorijas plānošanas nodaļā (elektroniskā pasta adrese: zintis.varts@carnikava.lv, tālr. 20237346).

Jautājumi par maksājumiem vai izsoles norisi: izsoles@adazi.lv, tālr. 28650112. https://www.adazi.lv/pasvaldiba/aktualas-izsoles/ ;

Svarīgi! Objektam ir pašvaldības noteikti īpaši turpmākās izmantošanas nosacījumi un atsavināšanas tiesību aprobežojumi.

Objekta nosolītājam 12 (divpadsmit) mēnešu laikā no īpašuma tiesības uz Objektu nostiprināšanas zemesgrāmatā jāsaņem pašvaldības Būvvaldes izsniegta būvatļauja ar atzīmi par būvniecības uzsākšanas nosacījumu izpildi augstas pievienotās vērtības produkcijas ražotnei, kas izvietota Objektā.

30 (trīsdesmit) mēnešu laikā no īpašuma tiesības uz Objektu nostiprināšanas zemesgrāmatā nosolītajā Objektā jāuzbūvē augstas pievienotās vērtības produkcijas ražošanai (tādās jomās kā, piemēram, informācijas tehnoloģijas, farmācija vai līdzvērtīgās jomās, kas noteiktas nacionālos plānošanas dokumentos vai pašvaldības plānošanas dokumentos kā prioritārās uzņēmējdarbības nozares) piemērotu ēku (būvi) un nepieciešamo infrastruktūru.

36 (trīsdesmit sešu) mēnešu laikā no īpašuma tiesības uz izsolāmo Objektu nostiprināšanas zemesgrāmatā tajā jāuzsāk augstas pievienotās vērtības produkcijas ražošana un jānodrošina:

- ne mazāk kā 15 (piecpadsmit) jaunu darba vietu radīšana un darbība;

- investīcijas ne mazāk kā EUR 500 000 (pieci simti tūkstoši euro) apmērā nosolītā Objekta īpašnieka/ nomnieka/ īrnieka/ patapinājuma ņēmēja nemateriālajos ieguldījumos un pamatlīdzekļos;

Vienlaikus ar Objekta nosolītāja īpašuma tiesības uz Objektu un ķīlas tiesības par labu pašvaldībai (noteikumu 6.13.punkts) nostiprināšanu zemesgrāmatā (ja attiecināms), zemesgrāmatā reģistrējama aizlieguma atzīme, kas paredz, ka līdz 31.12.2028. Objekta nosolītājs nav tiesīgs (noteikumu 6.19.punkts):

- mainīt nosolītajam Objektam detālplānojumā noteikto un teritorijas plānojumā atļauto (plānoto) teritorijas izmantošanas mērķi un izmantot Objektu neatbilstoši šim mērķim; - veikt Objekta atsavināšanu, tajā skaitā, bet ne tikai, ieguldīšanu pamatkapitālā, pārdošanu, dāvināšanu, maiņu, kā arī ieķīlāšanu, sadalīšanu, apgrūtināšanu ar lietu tiesībām (izņemot gadījumus, ja apgrūtinājumi noteikti ar likumu vai atsavināšana notiek ar tiesas spriedumu), iznomāšanu, izīrēšanu, nodošanu patapinājumā, galvošanu u. tml., bez Ādažu novada pašvaldības domes (turpmāk arī - dome) rakstiskas piekrišanas;

- nosolītā Objekta atsavināšanas gadījumā pirkuma līgums ir saistošs Objekta nosolītāja tiesību un saistību pārņēmējam, tajā skaitā, uz Objekta nākamo ieguvēju pāriet izsoles noteikumos minētie nosolītā Objekta turpmākās izmantošanas nosacījumi un atsavināšanas, apgrūtināšanas ar lietu tiesībām u.c. aprobežojumi, par ko domei, Objekta nosolītājam un Objekta nosolītāja tiesību un saistību pārņēmējam jānoslēdz attiecīgs pārjaunojuma līgums;

- Objekta nosolītājs domes piekrišanu Objekta iznomāšanai, izīrēšanai, nodošanai patapinājumā var saņemt, ja nomnieks/ īrnieks/ patapinājuma ņēmējs atbilst noteikumu 1.2.5.3.punkta un Ministru kabineta 13.10.2015. noteikumu Nr. 593 "Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.3.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām" īstenošanas noteikumi" 10.1. un 10.2.apakšpunktu prasībām.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!