Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi
Juridiskas personas publicē paziņojumus par slēgtiem un atklātiem konkursiem, sarunu procedūrām un metu konkursiem, par iespējām iepazīties ar konkursu nolikumiem un termiņiem, kā arī pieteikties dažādiem darbu izpildes pasūtījumiem, finansējuma piedāvājumiem.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2022/13.PD1): piegādes un darbu izpildes pasūtījumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 19.01.2022., Nr. 13 https://www.vestnesis.lv/op/2022/13.PD1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi

Akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS" izsludina atklātu konkursu "Par personāla atlases pakalpojumiem", identifikācijas Nr.RS2022/014/AK.
Nolikumu elektroniski var saņemt pēc rakstiska pieprasījuma iesniegšanas akciju sabiedrībai...

Vēl šajā numurā

19.01.2022., Nr. 13

OP 2022/13.PD1
RĪKI

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 5 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Lauku atbalsta dienesta paziņojums

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumam "Sadarbība" apakšpasākumā 16.1. "Atbalsts Eiropas Inovāciju partnerības lauksaimniecības ražīgumam un ilgtspējai lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējas darba grupu projektu īstenošanai" ceturtās kārtas 2.posmam saskaņā ar Ministru kabineta 2014.gada 30.septembra noteikumiem Nr.598 "Noteikumi par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu, administrēšanu un uzraudzību lauku un zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020.gada plānošanas periodā" un Ministru kabineta 2017.gada 25.aprīļa noteikumiem Nr.222 "Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība 16. pasākuma "Sadarbība" 16.1.apakšpasākumam "Atbalsts Eiropas Inovāciju partnerības lauksaimniecības ražīgumam un ilgtspējai lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējas darba grupu projektu īstenošanai" un 16.2.apakšpasākumam "Atbalsts jaunu produktu, metožu, procesu un tehnoloģiju izstrādei".

Projektu iesniegumu pieņemšana apakšpasākumā 16.1. "Atbalsts Eiropas Inovāciju partnerības lauksaimniecības ražīgumam un ilgtspējai lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējas darba grupu projektu īstenošanai" notiks no 2022.gada 1.marta līdz 2022.gada 1.aprīlim.

Projekta iesniegumus ceturtās kārtas 2. posmam iesniedz tie atbalsta pretendenti, par kuru projektu idejas iesniegumiem Zemkopības Ministrijas komisijas ir pieņēmusi lēmumu par idejas un Eiropas Inovāciju partnerības lauksaimniecības ražīgumam un ilgtspējai darba grupas apstiprināšanu.

Ceturtās kārtas 2.posmam pieejamais publiskais finansējums - EUR 6 000 000 (seši miljoni euro).

Iesniegto projektu īstenošanas beigu termiņš ir ne ilgāk kā līdz 2025. gada 30. jūnijam no LAD lēmuma par projekta iesnieguma apstiprināšanu pieņemšanas.

Saraksts ar Zemkopības Ministrijas komisijas apstiprinātajiem projektu idejas iesniegumiem, projekta iesnieguma veidlapa un pasākumu nosacījumi pieejami mājaslapā www.lad.gov.lv ;sadaļā "Atbalsta veidi" → "Projekti un investīcijas".

Projektu iesniegumi jāiesniedz, izmantojot LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmu vai ievērojot Elektronisko dokumentu likumu.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!