Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jūrmalas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2022. gada 26. maija saistošie noteikumi Nr. 27 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2016. gada 10. marta saistošajos noteikumos Nr. 7 "Mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas noteikumi Jūrmalas pilsētā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 22.06.2022., Nr. 120 https://www.vestnesis.lv/op/2022/120.25

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 13

Grozījums Liepājas pilsētas domes 2018. gada 11. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 19 "Par braukšanas maksas atvieglojumiem Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā"

Vēl šajā numurā

22.06.2022., Nr. 120

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 27

Pieņemts: 26.05.2022.

OP numurs: 2022/120.25

2022/120.25
RĪKI

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Jūrmalas domes saistošie noteikumi Nr. 27

Jūrmalā 2022. gada 26. maijā (prot. Nr. 10, 15. p.)

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2016. gada 10. marta saistošajos noteikumos Nr. 7 "Mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas noteikumi Jūrmalas pilsētā"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 43. panta pirmās daļas
10. punktu, 44. panta pirmās daļas 1. punktu, Dzīvnieku aizsardzības
likuma 8. panta trešo un ceturto daļu, Ministru kabineta
2011. gada 21. jūnija noteikumu Nr. 491 "Mājas (istabas) dzīvnieku
reģistrācijas kārtība" 11. punktu, Ministru kabineta 2012. gada 2. oktobra
noteikumu Nr. 678 "Klaiņojošu suņu un kaķu izķeršanas prasības"
16. punktu, Ministru kabineta 2006. gada 4. aprīļa noteikumu Nr. 266
"Labturības prasības mājas (istabas) dzīvnieku turēšanai, tirdzniecībai
un demonstrēšanai publiskās izstādēs, kā arī suņa apmācībai" 13. punktu

Izdarīt Jūrmalas pilsētas domes 2016. gada 10. marta saistošajos noteikumos Nr. 7 "Mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas noteikumi Jūrmalas pilsētā" šādus grozījumus:

1. Aizstāt nosaukumā un tekstā vārdu "pilsēta" (attiecīgā locījumā) ar vārdu "valstspilsēta" (attiecīgā locījumā).

2. Izteikt 5. punktu šādā redakcijā:

"5. Par klaiņojošiem Mājas (istabas) dzīvniekiem Jūrmalas valstspilsētas administratīvajā teritorijā jāziņo Jūrmalas pašvaldības policijai vai arī privātpersonai (fiziskā persona, privāto tiesību juridiskā persona vai šādu personu apvienība), ar kuru Jūrmalas valstspilsētas administrācija (turpmāk – Centrālā administrācija) noslēgusi līgumu par klaiņojošu dzīvnieku izķeršanu.".

3. Izteikt 6. punktu šādā redakcijā:

"6. Par ievainotu dzīvnieku vai dzīvnieka līķi sabiedriskajās vietās Jūrmalas valstspilsētas administratīvajā teritorijā jāziņo Jūrmalas pašvaldības policijai vai arī privātpersonai, ar kuru Centrālā administrācija noslēgusi līgumu par dzīvnieku līķu savākšanu.".

4. Izteikt 7. punktu šādā redakcijā:

"7. Rodoties nelabvēlīgai epizootiskai situācijai vai epidēmijai, pēc tam, kad Pārtikas un veterinārā dienests noteiktā kārtībā ir paziņojis par dzīvnieku infekcijas slimības iespējamo izplatīšanos, Jūrmalas domes priekšsēdētājs nekavējoties izdod rīkojumu, kurā nosaka attiecīgus ierobežojumus Jūrmalas valstspilsētas administratīvajā teritorijā.".

5. Izteikt 18. punktu šādā redakcijā:

"18. Klaiņojošu vai bezpalīdzības stāvoklī nonākušu Mājas (istabas) dzīvnieku izķeršanu Jūrmalas valstspilsētā veic privāttiesību subjekts, ar kuru Centrālā administrācija ir noslēgusi līgumu par Mājas (istabas) dzīvnieku izķeršanu un nogādāšanu patversmē, un kurš to var veikt normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.".

6. Izteikt 20. punktu šādā redakcijā:

"20. Noteikumu prasību izpildi savas kompetences ietvaros nodrošina Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības pilnvarotas iestādes un privāttiesību subjekts, ar kuru Centrālā administrācija ir noslēgusi līgumu par Noteikumu prasību izpildes uzraudzību.".

7. Izteikt 22.1. un 22.2. apakšpunktu šādā redakcijā:

"22.1. Administratīvā pārkāpuma procesu par Noteikumu 11. punktā noteikto prasību neievērošanu veic Jūrmalas pašvaldības policijas amatpersonas.

22.2. Administratīvā pārkāpuma procesu par Noteikumu 10., 12., 13., 15. punktā noteikto prasību neievērošanu līdz administratīvā pārkāpuma lietas izskatīšanai veic Jūrmalas pašvaldības policijas amatpersonas. Administratīvā pārkāpuma lietu izskata Jūrmalas Administratīvā komisija.".

Jūrmalas domes priekšsēdētājs G. Truksnis

 

Paskaidrojuma raksts
Jūrmalas domes 2022. gada 26. maija saistošajiem noteikumiem Nr. 27 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2016. gada 10. marta saistošajos noteikumos Nr. 7 "Mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas noteikumi Jūrmalas pilsētā""

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Īss projekta satura izklāsts Ar saistošajiem noteikumiem tiek veikti precizējumi, aizstājot Jūrmalas pilsētas nosaukumu ar "Jūrmalas valstspilsēta", kā arī koriģējot Jūrmalas pašvaldības policijas un Jūrmalas Administratīvās komisijas nosaukumu. Precizēts iestādes "Jūrmalas pilsētas dome" nosaukums uz "Jūrmalas valstspilsētas administrācija".
2. Projekta nepieciešamības pamatojums Ar saistošajiem noteikumiem tiek veikti precizējumi atbilstoši Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma 8. panta trešajai daļai un Jūrmalas domes 2021. gada 16. decembra saistošajiem noteikumiem Nr. 49 "Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības nolikums".
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav tiešas ietekmes.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav ietekmes.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Līdzšinējās administratīvās procedūras netiek mainītas.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Saistošo noteikumu grozījumiem konsultācijas ar privātpersonām netika veiktas, grozījumi neierobežo sabiedrības intereses.

Jūrmalas domes priekšsēdētājs G. Truksnis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!