• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi
Juridiskas personas publicē paziņojumus par slēgtiem un atklātiem konkursiem, sarunu procedūrām un metu konkursiem, par iespējām iepazīties ar konkursu nolikumiem un termiņiem, kā arī pieteikties dažādiem darbu izpildes pasūtījumiem, finansējuma piedāvājumiem.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2022/100.PD1): piegādes un darbu izpildes pasūtījumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 25.05.2022., Nr. 100 https://www.vestnesis.lv/op/2022/100.PD1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi

AS "RĪGAS SILTUMS" izsludina atklātu konkursu "Siltumtīklu būvniecība ēkas Krīdenera dambī 4, Rīgā, pieslēgšanai siltumtīkliem", identifikācijas Nr. RS2022/130/AK. Nolikumu iespējams lejupielādēt bez maksas akciju...

Vēl šajā numurā

25.05.2022., Nr. 100

OP 2022/100.PD1
RĪKI

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 3 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Paziņojums par Fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu 2022. gada atklātā konkursa izsludināšanu

Latvijas Zinātnes padome, pamatojoties uz Latvijas Republikas Ministru kabineta 2017. gada 12. decembra noteikumu Nr. 725 "Fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu izvērtēšana un finansējuma administrēšana" 9. punktu, izsludina Fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu 2022. gada atklāto konkursu.

Fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu mērķis ir radīt jaunas zināšanas un tehnoloģiskās atziņas visās zinātņu nozarēs. Konkursā var piedalīties Latvijas Republikas zinātniskās institūcijas, kas reģistrētas Zinātnisko institūciju reģistrā un atbilst pētniecības organizācijas statusam. Konkursam pieejamais valsts budžeta finansējums ir 13 613 327 eiro. Fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu 2022. gada atklātā konkursa nolikums un tā pielikumi pieejami Latvijas Zinātnes padomes interneta vietnes www.lzp.gov.lv sadaļā "Projektu konkursi". Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 2022. gada 18. augusts. Pēc papildu informācijas lūdzam vērsties Latvijas Zinātnes padomē (Rīgā, Smilšu iela 8, tālr. 67228421, e-pasts: lzp@lzp.gov.lv).

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!