Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Rīgas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

Rīgas pilsētas izpilddirektors publicē rīkojumus par paaugstinātas ledus bīstamības perioda noteikšanu.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rīgas domes 2021. gada 15. decembra saistošie noteikumi Nr. 108 "Par Rīgas pašvaldības aģentūras "Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra" maksas pakalpojumiem". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 30.12.2021., Nr. 252 https://www.vestnesis.lv/op/2021/252.10

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ķekavas novada domes saistošie noteikumi Nr. 54/2021

Grozījumi Ķekavas novada pašvaldības 2021. gada 29. jūlija saistošajos noteikumos Nr. 18/2021 "Par Ķekavas novada pašvaldības 2021. gada budžetu"

Vēl šajā numurā

30.12.2021., Nr. 252

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rīgas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 108

Pieņemts: 15.12.2021.

OP numurs: 2021/252.10

2021/252.10
RĪKI

Rīgas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Rīgas domes saistošie noteikumi Nr. 108

Rīgā 2021. gada 15. decembrī (prot. Nr. 41, 25. §)

Par Rīgas pašvaldības aģentūras "Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra" maksas pakalpojumiem

Izdoti saskaņā ar Publisko aģentūru likuma
17. panta ceturto daļu

1. Saistošie noteikumi nosaka Rīgas pašvaldības aģentūras "Rīga investīciju un tūrisma aģentūra" (turpmāk – Aģentūra) sniegtos maksas pakalpojumus saskaņā ar cenrādi (pielikums).

2. Samaksu par sniegtajiem pakalpojumiem Aģentūra saņem bezskaidras naudas norēķinu veidā ar kredītiestāžu starpniecību.

Rīgas domes priekšsēdētājs M. Staķis

 

Pielikums
Rīgas domes 2021. gada 15. decembra
saistošajiem noteikumiem Nr. 108

Rīgas pašvaldības aģentūras "Rīgas investīciju un tūrisma aģentūras" maksas pakalpojumu cenrādis

Nr.
p. k.

Pakalpojuma veids

Mērvienība

Vienas vienības cena, euro

1.

Rīgas tūristu gidu sertifikācija – gidu pieteikumu izskatīšana (t. sk. dokumentu izskatīšanas, Rīgas tūristu gida sertifikāta sagatavošanas un izsniegšanas izmaksas)**

1 gida sertifikāts

50

2.

Rīgas tūristu gida sertifikāta izgatavošana (gadījumos, ja tas pazaudēts, nozagts vai tam beidzies darbības termiņš)**

1 gida sertifikāts

15

3.

Līdzdalība Rīgas valstspilsētas stendā MIPIM – investīciju forumā*

1 līdzdalība

4770,84

* Pakalpojums ir apliekams ar pievienotās vērtības nodokli.

** Pakalpojumu neapliek ar pievienotās vērtības nodokli saskaņā ar Pievienotās vērtības nodokļa likuma 3. panta astoto daļu.

Rīgas domes priekšsēdētājs M. Staķis

 

Paskaidrojuma raksts
Rīgas domes 2021. gada 15. decembra saistošajiem noteikumiem Nr. 108 "Par Rīgas pašvaldības aģentūras "Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra" maksas pakalpojumiem"

1. Īss saistošo noteikumu satura izklāsts

Saistošie noteikumi nosaka Rīgas pašvaldības aģentūras "Rīgas investīcijas un tūrisma aģentūra" (turpmāk – Aģentūra) sniegtos maksas pakalpojumus saskaņā ar cenrādi saistošo noteikumu pielikumā.

2. Saistošo noteikumu nepieciešamības pamatojums

Publisko aģentūru likuma 17. panta ceturtajā daļā noteikts, ka pašvaldības aģentūras sniegtos maksas pakalpojumus nosaka un to cenrādi apstiprina ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem.

Maksas pakalpojumi tiek sniegti investīciju piesaistes un tūrisma informācijas un ar to saistītajās jomās. Maksas pakalpojumu sniegšanas mērķis tūrisma informācijas un ar to saistītajās jomās ir nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu pieejamību pilsētā – nodrošinot gidu sertifikācijas pakalpojumu. Maksas pakalpojumu mērķis investīciju piesaistes jomā ir nodrošināt iespēju uzņēmējiem iesaistīties investīciju piesaistes aktivitātēs ārvalstīs, vienlaikus optimizējot Aģentūras izmaksas, kas saistītas ar aktivitātes organizēšanu.

3. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz pašvaldības budžetu

Pašvaldības dotācija veido lielāko daļu no Aģentūras darbības finansēšanai nepieciešamajiem līdzekļiem, paredzamie ieņēmumi no maksas pakalpojumiem tiek plānoti, balstoties uz prognozējamo maksas pakalpojumu sniegšanas skaitu gadā un to izmaksu aprēķinu.

Rīgas tūristu gidu sertifikācija – gidu pieteikumu izskatīšana (t. sk. dokumentu izskatīšanas, Rīgas tūristu gida sertifikāta sagatavošanas un izsniegšanas izmaksas): 2021. gadā paredzamie ieņēmumi ir plānoti 0 euro saskaņā ar Rīgas domes 2013. gada 17. decembra saistošajiem noteikumiem Nr. 91 "Par tūristu gidu pakalpojumu sniegšanu Rīgas pilsētā", 2022. gadā prognozējamie ienākumi – 15 x 50 euro = 750 euro.

No Rīgas tūristu gidu sertifikāta izgatavošanas (gadījumos, ja tas pazaudēts, nozagts vai tam beidzies darbības termiņš) 2021. gadā paredzamie ieņēmumi ir 0 euro saskaņā ar Rīgas domes 2013. gada 17. decembra saistošiem noteikumiem Nr. 91 "Par tūristu gidu pakalpojumu sniegšanu Rīgas pilsētā" un 2022. gadā prognozējamie ienākumi ir 5 x 15 euro = 75 euro.

Prognozējamie ieņēmumi no pakalpojuma – līdzdalības Rīgas valstspilsētas stendā MIPIM investīciju forumā – 2021. gadā 0 euro un 2022. gadā 12 x 4770,84 = 57250,08 euro bez PVN.

4. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā

Nav nozīmīgas ietekmes uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā.

5. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz administratīvajām procedūrām

Administratīvās procedūras netiek mainītas.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām

Konsultācijas notikušas ar Rīgas Tūrisma informācijas centra apmeklētājiem.

Rīgas domes priekšsēdētājs M. Staķis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!