Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Uzaicinājumi nokārtot saistības
Zvērināts tiesu izpildītājs, zvērināts notārs, maksātnespējas administrators vai nekustamā īpašuma īpašnieks (izīrētājs) šeit paziņo personām par saistību esamību pret kreditoru (izīrētāju) un aicina labprātīgi samaksāt parādu noteiktā termiņā, norādot kredītiestādes nosaukumu un konta numuru. Šis aicinājums var būt kā brīdinājums pirms īpašuma pārdošanas izsolē vai prasības celšanas tiesā.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2021/147.US3): uzaicinājums nokārtot saistības. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 3.08.2021., Nr. 147 https://www.vestnesis.lv/op/2021/147.US3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Uzaicinājumi nokārtot saistības

Rīgas apgabaltiesas iecirkņa Nr.84 zvērināta tiesu izpildītāja Gintera Hmeļevska lietvedībā atrodas Rīgas domes Pašvaldības ieņēmumu pārvaldes 2020. gada 1. oktobrī izsniegtais lēmums-izpildrīkojums lietā Nr.PIP-20-3351-lsi/7-15-3/2828-PL...

Vēl šajā numurā

03.08.2021., Nr. 147

OP 2021/147.US3
RĪKI

Uzaicinājumi nokārtot saistības: Šajā laidienā 5 Pēdējās nedēļas laikā 9 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Uzaicinājums nokārtot saistības

Uzaicinājums nokārtot saistības

Rīgas apgabaltiesas iecirkņa Nr. 78 zvērināta tiesu izpildītāja Raimonda Mežiņa lietvedībā atrodas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes 2021. gada 3. janvārī izdotais lēmums lietā Nr. 15550006131921-1 par naudas soda piedziņu 20,00 EUR apmērā no Andreja Petrova, par labu valstij. Pamatojoties uz Civilprocesa likuma 555. panta pirmo daļu, paziņoju ANDREJAM PETROVAM par pienākumu izpildīt minēto nolēmumu, samaksājot parādu un sprieduma izpildes izdevumu summu 44,19 EUR ne vēlāk kā līdz 2021.gada 13.augustam. Saskaņā ar Civilprocesa likuma 568. pantu sprieduma izpilde notiek uz parādnieka rēķina. Naudas līdzekļi ieskaitāmi Rīgas apgabaltiesas zvērināta tiesu izpildītāja Raimonda Mežiņa, reģistrācijas Nr. 15057013120, depozīta kontā Nr. LV85TREL9199061001000, Valsts kasē, kods TRELLV22. Maksājuma mērķī obligāti jānorāda izpildu lietas Nr. 00898/078/2021 un parādnieka vārds, uzvārds. Civilprocesa likuma 568. panta pirmā daļa nosaka, pēc tam, kad izpildu dokuments iesniegts izpildei, sprieduma labprātīga izpilde vai sprieduma izpilde tieši piedzinējam neatbrīvo parādnieku no sprieduma izpildes izdevumu atlīdzināšanas.

Informēju, ja nolēmums tiks izpildīts līdz 2021.gada 13.augustam, saskaņā ar Ministru kabineta 2012.gada 26.jūnija noteikumu Nr. 451 3.1 punktu, šo noteikumu 3. punktā minētajai atlīdzībai tiek piemērots koeficients 0,5 un amata atlīdzība sastāda 10,00 EUR. Ja nolēmums tiks izpildīts pēc minētā termiņa, amata atlīdzība, saskaņā ar Ministru kabineta 2012.gada 26.jūnija noteikumiem Nr. 451 3. punktu, sastādīs 20,00 EUR. Ministru kabineta noteikumu Nr. 451 3.2 punkts nosaka, ka, ja parāds izpildu lietā par parāda piedziņu nav segts gada laikā no izpildu lietas ievešanas dienas, šo noteikumu 3. punktā noteiktajai amata atlīdzībai tiek piemērots koeficients 1,5. Ministru kabineta 2012.gada 26.jūnija noteikumu Nr. 451, 11.punkts nosaka, zvērinātam tiesu izpildītājam ir tiesības samazināt amata atlīdzības taksi, piemērojot koeficientu 0,5, ja persona normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir atzīta par trūcīgu, bet, ja personai piešķirts politiski represētās personas statuss, samazināt amata atlīdzības taksi, piemērojot koeficientu 0,5, ir zvērināta tiesu izpildītāja pienākums. Ja parādnieks vēlas izmantot Ministru kabineta 2012.gada 26.jūnija noteikumu Nr.451 11.punktā noteiktās tiesības, zvērinātam tiesu izpildītājam ir iesniedzami attiecīgi dokumenti:

- par trūcīgas personas statusa piešķiršanu;

- par politiski represētās personas statusa piešķiršanu.

Atbilstoši Civilprocesa likuma 555.panta septītās daļas 2.punktam un 3.punktam, tiesu izpildītājs jebkurā izpildes procesa stadijā var apķīlāt parādnieka mantu, tai skaitā apķīlāt naudas līdzekļus un noguldījumus kredītiestādē vai pie citiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, naudas līdzekļus, kas pienākas no citām personām, vai mantu, kas atrodas pie citām personām, iesniegt nostiprinājuma lūgumu rajona (pilsētas) tiesai piedziņas atzīmes ierakstīšanai zemesgrāmatā vai nosūtīt rīkojumu citam publiskam reģistram atsavināšanas vai citu darbību aizlieguma ierakstīšanai. Ja nolēmums netiks izpildīts paziņojumā norādītājā termiņā, tiks uzsākta piespiedu izpilde, piemērojot Civilprocesa likuma 557. pantā minētos piespiedu izpildes līdzekļus.

Papildus informēju, ka, saskaņā ar Civilprocesa likuma 599.1 panta pirmo daļu, vēršot piedziņu uz parādnieka naudas līdzekļiem kredītiestādē vai pie cita maksājumu pakalpojumu sniedzēja, tiesu izpildītājs sagatavo un nosūta kredītiestādei vai citam maksājumu pakalpojumu sniedzējam rīkojumu par naudas līdzekļu apķīlāšanu rīkojumā norādītajā apmērā. Rīkojumu saskaņā ar kontu reģistra ziņām par parādnieka atvērtajiem kontiem nosūta attiecīgajai kredītiestādei vai maksājumu pakalpojumu sniedzējam. Saskaņā ar Civilprocesa likuma 599.1 panta otro daļu, šā panta pirmajā daļā minētajā rīkojumā tiesu izpildītājs attiecībā uz parādnieku - fizisko personu - vienai no kredītiestādēm vai maksājumu pakalpojumu sniedzējiem norāda šā likuma 1. pielikuma 3. punktā noteikto ierobežojumu (saglabājama nauda minimālās mēneša darba algas apmērā uz parādnieku).

Atbilstoši Civilprocesa likuma 599.1 panta sestajai daļai, parādniekam - fiziskajai personai - ir tiesības informēt tiesu izpildītāju par kontu, kurā tam saglabājami kā neapķīlāti naudas līdzekļi šā likuma 1. pielikuma 3. punktā noteiktajā apmērā. Saskaņā ar Civilprocesa likuma 552. panta pirmo daļu, uzaicinu ne vēlāk kā līdz 2021.gada 9.augustam iesniegt zvērinātam tiesu izpildītājam paskaidrojumus, nosūtot tos uz e-pastu raimonds.mezins@lzti.lv vai nosūtot pa pastu uz adresi: Baznīcas iela 37-11, Rīga, LV-1010, par savu mantisko stāvokli un darbavietu, vienlaikus informējot par summām, uz kurām nevar vērst piedziņu (Civilprocesa likuma 596. pants), un kredītiestādi, kurā saglabājami neapķīlājamie naudas līdzekļi (Civilprocesa likuma 1.pielikuma 3.punkts). Ja jūs esat izpildījis savas saistības pirms paziņojuma par pienākumu izpildīt nolēmumu saņemšanas, jums ir jāiesniedz zvērinātam tiesu izpildītājam šo darbību apstiprinoši dokumenti.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!