Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu
Tiesa sagatavo un publicē paziņojumu ar aicinājumu ierasties tiesā procesa dalībnieku, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma. Aicinājuma saturs ir atbilstošs tiesas pavēstes saturam. Tiesa var izskatīt lietu bez atbildētāja piedalīšanās, ja pagājis ne mazāk kā viens mēnesis no aicinājuma publikācijas dienas oficiālajā izdevumā. Ja lieta tiek izskatīta rakstveida procesā, savlaicīgi lietas dalībniekam, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma, paziņo datumu, kad lēmuma norakstu varēs saņemt tiesas kancelejā.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2021/115.UT5): uzaicinājums uz tiesu. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 16.06.2021., Nr. 115 https://www.vestnesis.lv/op/2021/115.UT5

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Uzaicinājumi uz tiesu

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesneses S. Hrebtovas lietvedībā ir SIA "Intrum Latvia" un AS "Swedbank" pieteikums par puses procesuālo tiesību pārņemšanu civillietā Nr. C29665512 (C-3219-13/4) AS "Swedbank"...

Vēl šajā numurā

16.06.2021., Nr. 115

OP 2021/115.UT5
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu: Šajā laidienā 11 Pēdējās nedēļas laikā 33 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Uzaicinājums uz tiesu

Uzaicinājums uz tiesu

Vidzemes rajona tiesas lietvedībā atrodas vienkāršotas procedūras civillieta Nr. C71242721 Strenču novada domes prasībā pret Terēzu Krivori un Viktoru Krīvoru par naudas piedziņu. Saskaņā ar Civilprocesa likuma 250.21 pantu tiesa uzaicina atbildētājus TERĒZU KRIVORI, dzim. 03.02.1988., pēdējā zināmā dzīvesvieta: Miera iela 2-17, Seda, Strenču novads, LV-4728, un VIKTORU KRĪVORU, dzim. 21.12.1954., pēdējā zināmā dzīvesvieta: Miera iela 8-11, Seda, Strenču novads, LV-4728, saņemt Vidzemes rajona tiesas Limbažos kancelejā (Cēsu ielā 18, Limbažos) prasības pieteikuma norakstu un sniegt rakstveida paskaidrojumus 30 dienu laikā no publikācijas ievietošanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" par pret viņu celto prasību, ievērojot Civilprocesa likuma 148. panta otrajā daļā noteikto. Atbildētāju paskaidrojums noformējams atbilstoši Civilprocesa likuma 250.23 panta prasībām. Vienlaikus tiesa informē atbildētājus, ka paskaidrojuma nesniegšana nav šķērslis sprieduma taisīšanai lietā, un, ja atbildētāji nelūgs lietas izskatīšanu tiesas sēdē, lietu izskatīs rakstveida procesā tiesnese A. Grīnberga 2021.gada 13.decembrī. Atbildētāji Terēza Krivore un Viktors Krīvors ne vēlāk kā septiņas dienas pirms lietas izskatīšanas var izmantot šādas procesuālās tiesības: pilnīgi vai daļēji atzīt prasību, celt iebildumus pret prasību, iepazīties ar lietas materiāliem, izdarīt no tiem izrakstus, izgatavot kopijas, iesniegt pierādījumus, pieteikt lūgumus, izteikt savus argumentus un apsvērumus, celt iebildumus pret citu dalībnieku lūgumiem, argumentiem, apsvērumiem, noslēgt izlīgumu, lūgt lietas iztiesāšanu tiesas sēdē, pieteikt noraidījumu tiesnesei. Saīsinātā sprieduma norakstu tiesas kancelejā lietas dalībnieki varēs saņemt, sākot ar 2021.gada 14.decembri, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Saskaņā ar Civilprocesa likuma 250.25 panta trešo daļu pēc lietas dalībnieka rakstveida lūguma saīsinātā sprieduma norakstu var nosūtīt pa pastu vai, ja tas ir iespējams, citā veidā saskaņā ar šajā likumā noteikto tiesas dokumentu piegādāšanas un izsniegšanas kārtību. Atbilstoši Civilprocesa likuma 20. pantam, lietas dalībniekam ir tiesības pieteikt tiesnesim noraidījumu, pirms uzsākta lietas izskatīšana, norādot noraidījuma iemeslus.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!