Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Daugavpils pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Daugavpils pilsētas domes 2019. gada 28. novembra saistošie noteikumi Nr. 33 "Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2016. gada 10. marta saistošajos noteikumos Nr. 5 "Saistošie noteikumi par Daugavpils pilsētas teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 18.03.2020., Nr. 55 https://www.vestnesis.lv/op/2020/55.9

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Alojas novada domes saistošie noteikumi Nr. 24

Par Alojas novada domes saistošo noteikumu publicēšanas vietu

Vēl šajā numurā

18.03.2020., Nr. 55

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Daugavpils pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 33

Pieņemts: 28.11.2019.

OP numurs: 2020/55.9

2020/55.9
RĪKI

Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 33

Daugavpilī 2019. gada 28. novembrī (prot. Nr. 36, 23. §)

Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2016. gada 10. marta saistošajos noteikumos Nr. 5 "Saistošie noteikumi par Daugavpils pilsētas teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu"

APSTIPRINĀTI
ar Daugavpils pilsētas domes
2019. gada 28. novembra lēmumu Nr. 733

PRECIZĒTI
ar Daugavpils pilsētas domes
2020. gada 12. marta lēmumu Nr. 121

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43. panta pirmās daļas 5. un 6. punktu

1. Izdarīt Daugavpils pilsētas domes 2016. gada 10. marta saistošajos noteikumos Nr. 5 "Saistošie noteikumi par Daugavpils pilsētas teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu" (Latvijas Vēstnesis, 2016, Nr. 77 (5649)) šādus grozījumus:

1.1. Papildināt ar 3.1 punktu šādā redakcijā:

"3.1 No šo noteikumu 3. punktā noteiktā pienākuma ir atbrīvots dzīvojamās mājas, kura netiek izmantota saimnieciskajai darbībai, īpašnieks vai faktiskais valdītājs, ja šī persona ir darbnespējīga vai ar I vai II grupas invaliditāti, un nekustamajā īpašumā savu pastāvīgo dzīvesvietu nav deklarējusi vai faktiski tajā nedzīvo cita darbspējīga persona.".

1.2. Izteikt IV nodaļu šādā redakcijā:

"IV. Administratīvā atbildība un kompetence sodu piemērošanā

15. Noteikumu izpildi kontrolē Daugavpils pilsētas pašvaldības policija un Departaments atbilstoši savai kompetencei.

15.1 Par šo noteikumu prasību neievērošanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai līdz simts naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai – līdz trīs simti naudas soda vienībām.

15.2 Administratīvā pārkāpuma procesu par šo noteikumu pārkāpumu līdz administratīvā pārkāpuma lietas izskatīšanai veic Daugavpils pilsētas pašvaldības policija. Administratīvā pārkāpuma lietu izskata pašvaldības administratīvā komisija.".

1.3. Papildināt ar 18. punktu šādā redakcijā:

"18. Personas, kuras līdz šo noteikumu 15.punkta spēkā stāšanās brīdim izdarījušas administratīvos pārkāpumus, par ko atbildība noteikta Daugavpils pilsētas domes 2011. gada 8. decembra saistošajos noteikumos Nr. 37 "Daugavpils pilsētas administratīvās atbildības noteikumi" (turpmāk – Atbildības noteikumi), saucamas pie administratīvās atbildības saskaņā ar Atbildības noteikumiem.".

2. Saistošie noteikumi stājas spēkā vienlaikus ar Administratīvās atbildības likumu.

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs A. Elksniņš

 

Daugavpils pilsētas domes 2019. gada 28. novembra saistošo noteikumu Nr. 33 "Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2016. gada 10. marta saistošajos noteikumos Nr. 5 "Saistošie noteikumi par Daugavpils pilsētas teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Daugavpils pilsētas domes 2016. gada 10. marta saistošie noteikumi Nr. 5 "Saistošie noteikumi par Daugavpils pilsētas teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu" nosaka kārtību, kādā kopjama Daugavpils pilsētas teritorija un uzturamas tajā esošās ēkas (būves).

Saistošo noteikumu grozījumu mērķis ir nodrošināt saistošo noteikumu regulējuma saskaņošanu ar Administratīvās atbildības likumā ietvertajām normām.

2. Īss projekta satura izklāsts Ar grozījumiem saistošajos noteikumos:

– tiek paredzēta administratīvā atbildība par saistošajos noteikumos noteikto noteikumu neievērošanu;

– tiek noteiktas institūcijas, kuras veiks administratīvā pārkāpuma procesu.

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav iespējams veikt saistošo noteikumu finansiālo ietekmi uz pašvaldības budžetu, jo tā ir atkarīga no konstatētajiem pārkāpumiem un uzliktajiem sodiem.

Saistošo noteikumu izpildei jaunas institūcijas netiks veidotas.

4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā

Nav attiecināms.

5. Informācija par administratīvajām procedūrām Administratīvā pārkāpuma procesu par saistošajos noteikumos minētajiem pārkāpumiem līdz administratīvā pārkāpuma lietas izskatīšanai veiks Daugavpils pilsētas pašvaldības policija. Administratīvā pārkāpuma lietu izskatīs pašvaldības administratīvā komisija.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām

Konsultācijas notika ar atbildīgajām institūcijām.

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs A. Elksniņš

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!