Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Daugavpils pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Daugavpils pilsētas domes 2020. gada 13. februāra saistošie noteikumi Nr. 4 "Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2015. gada 30. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 23 "Daugavpils pilsētas pašvaldības atbalsts personām ar invaliditāti vides pieejamības nodrošināšanai"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 18.03.2020., Nr. 55 https://www.vestnesis.lv/op/2020/55.7

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 27

Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2008. gada 29. maija saistošajos noteikumos Nr. 27 "Par Daugavpils pilsētas pašvaldības simboliku"

Vēl šajā numurā

18.03.2020., Nr. 55

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Daugavpils pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 4

Pieņemts: 13.02.2020.

OP numurs: 2020/55.7

2020/55.7
RĪKI

Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 2 Visi

Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 4

Daugavpilī 2020. gada 13. februārī (prot. Nr. 5, 4. §)

Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2015. gada 30. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 23 "Daugavpils pilsētas pašvaldības atbalsts personām ar invaliditāti vides pieejamības nodrošināšanai"

APSTIPRINĀTI
ar Daugavpils pilsētas domes
2020. gada 13. februāra lēmumu Nr. 51

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43. panta trešo daļu

Izdarīt Daugavpils pilsētas domes 2015. gada 30. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 23 "Daugavpils pilsētas pašvaldības atbalsts personām ar invaliditāti vides pieejamības nodrošināšanai" (Latvijas Vēstnesis, 2015, Nr. 102, 2016, Nr. 143, 2017, Nr. 214) (turpmāk – noteikumi) šādus grozījumus:

1. aizstāt noteikumu 6. punktā skaitli un vārdu "15 (piecpadsmit) darba dienu" ar vārdiem "viena mēneša";

2. aizstāt noteikumu 10.1. apakšpunktā skaitli "2135,00" ar skaitli "3000";

3. aizstāt noteikumu 10.2. apakšpunktā skaitli "2846,00" ar skaitli "6000";

4. aizstāt noteikumu 10.3. apakšpunktā vārdu "vai" ar vārdu "un";

5. papildināt noteikumu 12. punktu ar teikumu šādā redakcijā:

"Gadījumā, ja vienā daudzdzīvokļu namā dzīvo vairākas personas ar invaliditāti, kurām saskaņā ar šiem noteikumiem ir tiesības saņemt atbalstu vides pieejamības nodrošināšanai pandusa (uzbrauktuves) ierīkošanai, atbalsts tiek sniegts vairākām personām ar invaliditāti vienlaicīgi, piešķirot paredzēto atbalsta summu katram un to summējot, bet kopējā atbalsta summa nedrīkst pārsniegt faktiskos izdevumus.";

6. svītrot noteikumu 16. punktu;

7. aizstāt noteikumu 17. un 22. punktā vārdus "piecu darba dienu" ar vārdiem "viena mēneša";

8. aizstāt noteikumu 23. punktā vārdus "Personas izvēlēts" ar vārdiem "Dienesta veiktās tirgus izpētes rezultātā izvēlēts".

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs A. Elksniņš

 

Daugavpils pilsētas domes 2020. gada 13. februāra saistošo noteikumu Nr. 4 "Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2015. gada 30. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 23 "Daugavpils pilsētas pašvaldības atbalsts personām ar invaliditāti vides pieejamības nodrošināšanai""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Atbilstoši likuma "Par pašvaldībām" 43. panta trešajai daļai, dome var pieņemt saistošos noteikumus, lai nodrošinātu pašvaldības autonomo funkciju un brīvprātīgo iniciatīvu izpildi.

Izvērtējot Daugavpils pilsētas pašvaldības sniegtā atbalsta apmēru personām ar invaliditāti vides pieejamības nodrošināšanai, tika noskaidrots, ka 10.1. un 10.2. apakšpunktā paredzētais atbalsta apmērs neatbilst tirgus cenām, tāpēc atbalsta apmērs tiek palielināts.

Ar grozījumiem tiek papildināts noteikumu 12. punkts, nosakot, ka gadījumā, ja vienā daudzdzīvokļu namā dzīvo vairākas personas ar invaliditāti, kurām ir tiesības saņemt atbalstu vides pieejamības nodrošināšanai pandusa (uzbrauktuves) ierīkošanai, atbalsts tiek sniegts vairākām personām ar invaliditāti vienlaicīgi, piešķirot paredzēto atbalsta summu katram un to summējot, bet kopējā atbalsta summa nedrīkst pārsniegt faktiskos izdevumus.

Grozījumi paredz svītrot 16. punktu, jo atbalstu mājokļa pielāgošanai Dienests piešķir uz lēmuma pamata, kas ir atrunāts 17. un 18. punktā.

Tiek precizēts noteikumu 6., 17., 22. punktā paredzētais iesniegumu atbalsta saņemšanai izskatīšanas termiņš.

Nodrošinot pašvaldības budžeta līdzekļu efektīvu izmantošanu, noteikumu 23. punktā tiek paredzēts, ka turpmāk Dienests veiks tirgus izpēti, lai noteiktu darbu izpildītāju un aprīkojuma piegādātāju atbalsta izmaksas apmēra noteikšanai.

2. Īss projekta satura izklāsts Noteikumi paredz grozījumus, ar kuriem precizēts 6. punkts, 10.1.–10.3. apakšpunkts, 12., 17., 22. punkts un svītrots 16. punkts.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Budžeta ietvaros.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Administratīvās procedūras netiek mainītas.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Notika konsultācijas ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes "Sociālais dienests" klientiem.

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs A. Elksniņš

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!