• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Tiesu nolēmumi
Tiesa pēc sprieduma stāšanās likumīgā spēkā publicē sprieduma rezolutīvo daļu un spēkā stāšanās dienu. Civilprocesa likumā noteiktajos gadījumos tiesa publicē nolēmumu (piemēram, par laulības neesamību, ja personai nav deklarētās dzīvesvietas, par rīcībspējas ierobežošanu, personas izsludināšanu par mirušu u.c.).
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2020/221.TS1): tiesas spriedums. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 13.11.2020., Nr. 221 https://www.vestnesis.lv/op/2020/221.TS1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Tiesu nolēmumi

Ar Rīgas rajona tiesas 2020. gada 16. oktobra spriedumu civillietā Nr. C33376519 Vladimiram Paškevičam, pārskatīti rīcībspējas ierobežojumi: noteikt, ka VLADIMIRAM PAŠKEVIČAM, rīcībspējas ierobežojams saglabājams šādās jomās: maksājumu...

Vēl šajā numurā

13.11.2020., Nr. 221

OP 2020/221.TS1
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Tiesas spriedums

Tiesas spriedums

Ar Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas 2020.gada 19.oktobra spriedumu civillietā Nr. C-3940-20/26 nosprieda: atzīt TAMĀRU CICURINU, pers. kods 071237-12756, par personu ar rīcībspējas ierobežojumu un nodibināt viņai aizgādnību garīga rakstura veselības traucējumu dēļ. Ierobežot Tamārai Cicurinai, pers. kods 071237-12756, rīcībspēju šādās jomās: maksājumu izdarīšanā un saņemšanā, tajā skaitā rīcībā ar naudas līdzekļiem kredītiestādēs, ietverot arī tiesības veikt bankas operācijas, bankas kartes saņemšanā, veikt maksājumus, saņemt izziņas un informāciju no kredītiestādes; darījumu slēgšanā; komercdarbības un saimnieciskās darbības veikšanā un pilnvarojuma izdošanā trešajām personām mantiskajās tiesībās; rīcībā ar mantu un tās pārvaldību, sevišķi nekustamo īpašumu un tā pārvaldību, it īpaši nekustamā īpašuma atsavināšana, ieķīlāšana un apgrūtināšana ar lietu tiesībām; pārstāvībā valsts un pašvaldību iestādēs, tiesās, ārstniecības iestādēs, pasta institūcijās un finanšu institūcijās; lēmumu pieņemšanā par ārstēšanos un atrašanos ārstniecības iestādēs.

Noteikt Tamāras Cicurinas, pers. kods 071237-12756, aizgādnim patstāvīgas tiesības rīkoties Tamāras Cicurinas vietā visās jomās, kurās Tamārai Cicurinai ierobežota rīcībspēja. Tamāras Cicurinas rīcībspēja nav ierobežojama personiskajās nemantiskajās tiesībās, kā arī savu tiesību un likumisko interešu aizstāvēšanā iestādēs un tiesā saistībā ar Tamāras Cicurinas rīcībspējas un brīvības ierobežojumiem, domstarpībām un strīdiem ar aizgādni, aizgādņa iecelšanu un atcelšanu.

Spriedums likumīgā spēkā stājies 2020.gada 10.novembrī.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!