Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Rēzeknes pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rēzeknes pilsētas domes 2020. gada 4. jūnija saistošie noteikumi Nr. 19 "Grozījumi Rēzeknes pilsētas domes 09.06.2005. saistošajos noteikumos Nr. 6 "Par Rēzeknes pilsētas kultūrvēstures objektu saglabāšanu, uzturēšanu un aizsardzību"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 8.07.2020., Nr. 129 https://www.vestnesis.lv/op/2020/129.11

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rēzeknes pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 20

Grozījumi Rēzeknes pilsētas domes 13.04.2012. saistošajos noteikumos Nr. 10 "Par Rēzeknes pilsētas simbolikas izmantošanu"

Vēl šajā numurā

08.07.2020., Nr. 129

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rēzeknes pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 19

Pieņemts: 04.06.2020.

OP numurs: 2020/129.11

2020/129.11
RĪKI

Rēzeknes pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 4 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Rēzeknes pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 19

Rēzeknē 2020. gada 4. jūnijā (prot. Nr. 93, 8. p., lēmums Nr. 1228-11)

Grozījumi Rēzeknes pilsētas domes 09.06.2005. saistošajos noteikumos Nr. 6 "Par Rēzeknes pilsētas kultūrvēstures objektu saglabāšanu, uzturēšanu un aizsardzību"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
44. panta pirmās daļas 3. punktu un
likuma "Par kultūras pieminekļu aizsardzību"
24. panta otro daļu

1. Izdarīt Rēzeknes pilsētas domes 09.06.2005. saistošajos noteikumos Nr. 6 "Par Rēzeknes pilsētas kultūrvēstures objektu saglabāšanu, uzturēšanu un aizsardzību" šādus grozījumus:

1.1. Izteikt noteikumu pamatojuma daļu šādā redakcijā:

"Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 44. panta pirmās daļas 3. punktu un "Par kultūras pieminekļu aizsardzību 24. panta otro daļu ".

1.2. Izteikt noteikumu tekstā nodaļu numerāciju ar romiešu cipariem.

1.3. Izteikt V nodaļu šādā redakcijā:

"V. Administratīvā atbildība un kompetence sodu piemērošanā

20. Kontroli par noteikumos noteikto prasību izpildi un administratīvā pārkāpuma procesu par noteikumu pārkāpumiem līdz administratīvā pārkāpuma lietas izskatīšanai veic Rēzeknes pilsētas domes Administratīvā inspekcija un Būvvalde. Administratīvā pārkāpuma lietu izskata Rēzeknes pilsētas domes Administratīvā komisija.".

21. Par šo noteikumu prasību neievērošanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai līdz 50 naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai – līdz 150 naudas soda vienībām.".

2. Saistošie noteikumi stājas spēkā vienlaikus ar Administratīvās atbildības likumu.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs A. Bartaševičs

 

Paskaidrojuma raksts
Rēzeknes pilsētas domes 04.06.2020. saistošajiem noteikumiem Nr. 19 "Grozījumi Rēzeknes pilsētas domes 09.06.2005. saistošajos noteikumos Nr. 6 "Par Rēzeknes pilsētas kultūrvēstures objektu saglabāšanu, uzturēšanu un aizsardzību""

Projekta nepieciešamības pamatojums Rēzeknes pilsētas domes 09.06.2005. saistošie noteikumi Nr. 6 "Par Rēzeknes pilsētas kultūrvēstures objektu saglabāšanu, uzturēšanu un aizsardzību" nosaka kārtību, kādā visām fiziskām un juridiskām personām (tajā skaitā ārvalstu), kuru īpašumā, lietošanā, valdījumā vai apsaimniekošanā Rēzeknes pilsētas administratīvajā teritorijā atrodas kultūras pieminekļi, jānodrošina to uzturēšana, saglabāšana un aizsardzība, kā arī veicama to konservācija, rekonstrukcija, remonts un restaurācija.

Saistošo noteikumu grozījumu mērķis ir nodrošināt saistošo noteikumu regulējuma saskaņošanu ar Administratīvās atbildības likuma ietvertajām normām. Tiek noteikta institūcija, kas ir pilnvarota veikt administratīvā pārkāpuma procesu līdz lietas izskatīšanai (Administratīvā inspekcija un Būvvalde) un institūcija, kas pilnvarota izskatīt administratīvā pārkāpuma lietu (Administratīvā komisija).

Īss projekta satura izklāsts Ar grozījumiem saistošajos noteikumos:

Tiek noteiktas institūcijas, kuras veiks administratīvā pārkāpuma procesu un kuras izskatīs administratīvā pārkāpuma lietu.

Saistošo noteikumu projekta iespējamā ietekme uz pašvaldības budžetu Nav.
Saistošo noteikumu projekta ietekme uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā

Nav.

Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Saistošo noteikumu projekts un paskaidrojuma raksts ievietots www.rezekne.lv Rēzeknes pašvaldības sadaļā "Saistošo noteikumu projekti", pieejams domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā (Atbrīvošanas alejā 93, Rēzeknē)

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs A. Bartaševičs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!