Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Liepājas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Liepājas pilsētas domes 2020. gada 21. maija saistošie noteikumi Nr. 23 "Grozījums Liepājas pilsētas domes 2010. gada 15. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 7 "Par dzīvokļa pabalstu"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 10.06.2020., Nr. 111 https://www.vestnesis.lv/op/2020/111.4

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rēzeknes pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 8

Grozījums Rēzeknes pilsētas domes 15.06.2017. saistošajos noteikumos Nr. 16 "Par pašvaldības nodevu tirdzniecībai publiskās vietās un izklaidējošā rakstura pasākumu rīkošanai"

Vēl šajā numurā

10.06.2020., Nr. 111

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Liepājas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 23

Pieņemts: 21.05.2020.

OP numurs: 2020/111.4

2020/111.4
RĪKI

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 23

Liepājā 2020. gada 21. maijā (prot. Nr. 8, 19. §)

Grozījums Liepājas pilsētas domes 2010. gada 15. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 7 "Par dzīvokļa pabalstu"

Izdoti saskaņā ar Sociālo pakalpojumu un
sociālās palīdzības likuma 35. panta piekto daļu

1. Izdarīt Liepājas pilsētas domes 2010. gada 15. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 7 "PAR DZĪVOKĻA PABALSTU" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 74. nr., 2013, 47. nr.; 2016, 49. nr.) grozījumu un izteikt noteikumu 1. pielikuma "Dzīvokļa pabalsta aprēķināšanā pielietojamie normatīvie izdevumi" 1. punktu šādā redakcijā:

"1. Īres/ apsaimniekošanas maksa – 1,40 euro par 1 m2. Uz vienu personu 30 m2 un 18 m2 uz katru nākamo personu, nepārsniedzot dzīvokļa platību."

2. Saistošie noteikumi stājas spēkā 2020. gada 1. jūlijā.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs J. Vilnītis

 

Saistošo noteikumu "Grozījums Liepājas pilsētas domes 2010. gada 15. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 7 "Par dzīvokļa pabalstu""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Lai mazinātu ar Liepājas pilsētas domes 2019. gada 17. oktobra lēmumu Nr. 384 noteiktās īres maksas par Liepājas pilsētas pašvaldības īpašumā vai valdījumā esošo dzīvojamo telpu īri ietekmi uz trūcīgo un maznodrošināto personu materiālo stāvokli, ir nepieciešams izdarīt grozījumu Liepājas pilsētas domes 2010. gada 15. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 7 "PAR DZĪVOKĻA PABALSTU" (turpmāk – saistošie noteikumi), paaugstinot pašvaldības dzīvokļa pabalsta aprēķināšanai izmantojamo normatīvo izdevumu pozīciju –īres/apsaimniekošanas maksa no līdzšinējiem 0,85 euro uz 1,40 euro par dzīvojamās telpas vienu kvadrātmetru.

Izmaiņas daļēji kompensēs personu izdevumus par Liepājas pilsētas pašvaldības īpašumā vai valdījumā esošo dzīvojamo telpu īres maksu, kā arī palielinās dzīvokļa pabalsta apmēru tiem iedzīvotājiem, kuri dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, kurās ir realizēti energoefektivitātes pasākumi (māju siltināšana), kā rezultātā būtiski ir samazinājušies izdevumi par apkuri, taču pieaugusi maksājumu sadaļa par kredītsaistībām.

2. Īss projekta satura izklāsts Saistošo noteikumu projekts paredz palielināt vienu no dzīvokļa pabalsta apmēra noteikšanai pielietojamiem normatīvajiem izdevumiem – īres/apsaimniekošanas maksu no līdzšinējiem 0,85 euro par vienu kvadrātmetru uz 1,40 euro par vienu kvadrātmetru.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Dzīvokļa pabalsta izmaksas nodrošināšanai Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests" 2020. gada budžetā ir paredzēti līdzekļi 1 531 400 euro.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz sociāli ekonomisko stāvokli (uzņēmējdarbības vidi) pašvaldības teritorijā

Nav būtiskas ietekmes.

5. Informācija par administratīvajām procedūrām

Saistošie noteikumi tiks nosūtīti informācijai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, tiks publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv.

Saistošo noteikumu izpildi nodrošinās Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Liepājas pilsētas Domes Sociālais dienests".

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav notikušas.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs J. Vilnītis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!