Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2019/81.DA2): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 24.04.2019., Nr. 81 https://www.vestnesis.lv/op/2019/81.DA2

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

Jūrmalas apbedīšanas birojs SĒRU NAMS Jūrmalā, Raiņa ielā 1, lūdz pieteikties pa tālr.67732236 tālāk minētā pilsoņa piederīgos sakarā ar viņa nāvi:...

Vēl šajā numurā

24.04.2019., Nr. 81

OP 2019/81.DA2
RĪKI

Dažādi sludinājumi: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 13 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Paziņojums par tarifa projektu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SALTAVOTS", reģistrācijas Nr. 40103055793, Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, 2019. gada 15. aprīlī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar 2016. gada 14. janvāra SPRK padomes lēmuma Nr. 1/2 Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodiku.

 

Sabiedrisko pakalpojumu veids

Spēkā esošais tarifs* (bez PVN)

Piedāvātais tarifs (bez PVN)

Tarifa palielinājums/ samazinājums* (%)

Ūdensapgādes pakalpojumu tarifs

0,95

1,10

+ 15,79

Kanalizācijas pakalpojumu tarifs

1,10

1,37

+ 24,55

 

Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā ar 2019. gada 1. septembri. Spēkā esošā tarifa izmaiņas ir saistītas ar pamatlīdzekļu nolietojuma vērtības norakstījuma apjoma pieaugumu, līdz ar jaunu ūdensvadu, kanalizācijas tīklu un kanalizācijas sūkņu staciju izbūvi, personāla izmaksu pieaugumu, ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšanu un pārņemšanu sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SALTAVOTS" īpašumā, automatizēto vadības sistēmu apkalpošanas apjoma palielināšanos un citu ārpakalpojumu cenu un apjoma pieaugumu.

Iepazīties ar tarifa projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu lietotājs var Lakstīgalas ielā 9B, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, sabiedrības ar ierobežotu atbildību "SALTAVOTS" darba laikā, iepriekš sazinoties ar ekonomisti Daigu Šteinu, tālr. 6791912, e-pasts: daiga.steina@saltavots.lv.

Priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt sabiedrībā ar ierobežotu atbildību "SALTAVOTS", reģistrācijas Nr. 40103055793, Lakstīgalas ielā 9B, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, e-pasts: saltavots@saltavots.lv, kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai Rīgā, Ūnijas ielā 45, faksa Nr.67097277, elektroniskā pasta adrese: sprk@sprk.gov.lv 20 dienu laikā no šī paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

*Aili aizpilda, ja iepriekš jau apstiprināts tarifs.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!