Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi
Juridiskas personas publicē paziņojumus par slēgtiem un atklātiem konkursiem, sarunu procedūrām un metu konkursiem, par iespējām iepazīties ar konkursu nolikumiem un termiņiem, kā arī pieteikties dažādiem darbu izpildes pasūtījumiem, finansējuma piedāvājumiem.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2019/38.PD4): piegādes un darbu izpildes pasūtījumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 22.02.2019., Nr. 38 https://www.vestnesis.lv/op/2019/38.PD4

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi

AS "RĪGAS SILTUMS" izsludina atklātu konkursu Nr. RS 19/024/AK par tiesībām veikt siltumtīklu būvniecību dzīvojamām ēkām Robežu ielā 1 un 3, Dreiliņos, Stopiņu novadā.
Iepazīties ar konkursa dokumentiem var bez maksas katru...

Vēl šajā numurā

22.02.2019., Nr. 38

OP 2019/38.PD4
RĪKI

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi: Šajā laidienā 6 Pēdējās nedēļas laikā 11 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) izsludina atklātu projektu iesniegumu atlasi

Eiropas Savienības fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru" (turpmāk - SAM)

ceturtās atlases kārtas pirmās apakškārtas (ģimenes ārstu prakšu attīstība)

ietvaros saskaņā ar Ministru 2018.gada 11.septembra noteikumiem Nr.585 "Noteikumi par darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.3.2.specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru" projektu iesniegumu atlases ceturto kārtu" (turpmāk - MK noteikumi).

SAM ceturtās kārtas pirmās apakškārtas ietvaros projektu iesniedzēji ir:

1) ārstniecības iestāde, kas sniedz valsts apmaksātos ģimenes ārsta pakalpojumus;

2) ārstniecības iestāde, kas nodrošina telpas vai telpas un aprīkojumu valsts apmaksāto ģimenes ārsta pakalpojumu sniegšanai;

3) pašvaldība vai tās iestāde, kas nodrošina telpas vai telpas un aprīkojumu valsts apmaksāto ģimenes ārsta pakalpojumu sniegšanai.

Projektu iesniedzēji var iesniegt projektu iesniegumus, kas atbilst MK noteikumos noteiktajam.

Projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2019.gada 25.februāra līdz 2019.gada 24.aprīlim.

SAM ceturtās kārtas pirmās apakškārtas ietvaros pieejamais kopējais attiecināmais finansējums ir 3 726 375 euro, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums - 3 167 418,75 euro un nacionālā valsts budžeta līdzfinansējums - 335 373,75 euro.

Projekta iesniedzējs, kas attīsta MK noteikumu 48.1.apakšpunktā minēto individuālo ģimenes ārsta praksi ar vienu pakalpojuma sniegšanas vietu, var pretendēt uz attiecināmo izmaksu kopsummu, kas nepārsniedz 8 000 euro uz vienu projekta ietvaros attīstāmo ģimenes ārsta praksi.

Projekta iesniedzējs, kas attīsta MK noteikumu 48.1. apakšpunktā minēto individuālo ģimenes ārsta praksi ar divām vai vairākām pakalpojuma sniegšanas vietām, var pretendēt uz attiecināmo izmaksu kopsummu, kas nepārsniedz 10 000 euro uz vienu projekta ietvaros attīstāmo ģimenes ārsta praksi.

Projekta iesniedzējs, kas attīsta MK noteikumu 48.2. apakšpunktā minēto ģimenes ārstu sadarbības praksi, var pretendēt uz attiecināmo projekta izmaksu kopsummu, kas nepārsniedz 10 000 euro uz vienu projekta ietvaros attīstāmo ģimenes ārsta praksi.

Informācija par projektu iesniegumu atlasi pieejama CFLA tīmekļa vietnē www.cfla.gov.lv/lv/es-fondi-2014-2020/izsludinatas-atlases/9-3-2-k-4-a-1.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!