Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Tiesu nolēmumi
Tiesa pēc sprieduma stāšanās likumīgā spēkā publicē sprieduma rezolutīvo daļu un spēkā stāšanās dienu. Civilprocesa likumā noteiktajos gadījumos tiesa publicē nolēmumu (piemēram, par laulības neesamību, ja personai nav deklarētās dzīvesvietas, par rīcībspējas ierobežošanu, personas izsludināšanu par mirušu u.c.).
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2019/36.TS1): tiesas spriedums. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 20.02.2019., Nr. 36 (6375) https://www.vestnesis.lv/op/2019/36.TS1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Tiesu nolēmumi

Ar Zemgales rajona tiesas 2018.gada 27.novembra spriedumu šķirta laulība, kas noslēgta 2016. gada 8. decembrī Harlovas pilsētas mērijā, dzimtsarakstu birojā, Eseksas rajonā, Eseksas grāfistē, Lielbritānijā, starp PAULU DŽEMU VAILIJU (PAUL...

Vēl šajā numurā

20.02.2019., Nr. 36 (6375)

OP 2019/36.TS1
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Tiesas spriedums

Tiesas spriedums

Ar Rēzeknes tiesas 2019. gada 21.janvāra spriedumu civillietā nospriests pieteikums par personas rīcībspējas ierobežojuma garīga rakstura vai citu veselības traucējumu dēļ apmierināts.

Ierobežot EVERETA SPRIŅĢA, pers. kods 280600-21986, rīcībspēju, nosakot, ka rīcībspēja ierobežota: maksājumu izdarīšanā un saņemšanā; darījumu slēgšanā; rīcībā ar mantu un tās pārvaldību, it īpaši, nekustamā īpašuma atsavināšanā, ieķīlāšanā un apgrūtināšanā ar lietu tiesībām, pārstāvībā ārstniecības, valsts, banku un pašvaldības iestādēs.

Nodibināt Everetam Spriņģim, pers. kods 280600-21986, aizgādnību, nosakot, ka aizgādnis rīkosies patstāvīgi šādās jomās: maksājumu izdarīšanā un saņemšanā; darījumu slēgšanā; rīcībā ar mantu un tās pārvaldību, it īpaši, nekustamā īpašuma atsavināšanā, ieķīlāšanā un apgrūtināšanā ar lietu tiesībām, pārstāvībā ārstniecības, valsts, banku un pašvaldības iestādēs.

Noteikt, ka aizgādnim ir pienākums iesniegt tiesā pieteikumu par rīcībspējas ierobežojuma apjoma pārskatīšanu ne retāk kā reizi septiņos gados no dienas, kad stājies spēkā tiesas spriedums.

Atzīt par spēku zaudējušu Rēzeknes tiesas 2018.gada 5.novembra lēmumu, ar kuru nodibināta pagaidu aizgādnība bez rīcībspējas ierobežojuma Everetam Spriņģim.

Spriedums stājies spēkā 2019. gada 12.februārī.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!