• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi
Juridiskas personas publicē paziņojumus par slēgtiem un atklātiem konkursiem, sarunu procedūrām un metu konkursiem, par iespējām iepazīties ar konkursu nolikumiem un termiņiem, kā arī pieteikties dažādiem darbu izpildes pasūtījumiem, finansējuma piedāvājumiem.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2019/3.PD11): piegādes un darbu izpildes pasūtījumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 4.01.2019., Nr. 3 https://www.vestnesis.lv/op/2019/3.PD11

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi

Saskaņā ar Ministru kabineta 26.03.2013. noteikumiem Nr.163 "Valsts budžeta līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība ārvalstu filmu uzņemšanai Latvijā" Nacionālais kino centrs izsludina 2019.gada valsts budžeta līdzfinansējuma...

Vēl šajā numurā

04.01.2019., Nr. 3

OP 2019/3.PD11
RĪKI

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi: Šajā laidienā 13 Pēdējās nedēļas laikā 7 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Lauku atbalsta dienesta paziņojums 

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumam "Sadarbība" 16.3. apakšpasākumā "Atbalsts lauku tūrisma attīstības veicināšanai" pirmajai kārtai saskaņā ar Ministru kabineta 2014.gada 30.septembra noteikumiem Nr.598 "Noteikumi par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu, administrēšanu un uzraudzību lauku un zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020.gada plānošanas periodā" un Ministru kabineta 2017.gada 28.novembra noteikumiem Nr.703 "Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība pasākuma "Sadarbība" 16.3. apakšpasākumam "Atbalsts lauku tūrisma attīstības veicināšanai".

Projektu iesniegumu pieņemšana apakšpasākumā " Atbalsts lauku tūrisma attīstības veicināšanai" notiks no 2019.gada 4.februāra līdz 2019.gada 4.martam.

Otrās kārtas pieejamais publiskais finansējums ir EUR 613 084,82 (seši simti trīspadsmit tūkstoši astoņdesmit četri euro un astoņdesmit divi centi).

Kārtā iesniegto projektu iesniegumu īstenošanas beigu termiņš ir 2023.gada 30.jūnijs.

Projekta iesnieguma veidlapa un pasākumu nosacījumi pieejami mājas lapā: www.lad.gov.lv sadaļā: Atbalsta veidi/Projekti un investīcijas.

Projektu iesniegumi jāiesniedz LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmā (EPS).

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!