Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jūrmalas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2019. gada 21. novembra saistošie noteikumi Nr. 50 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2014. gada 13. novembra saistošajos noteikumos Nr. 33 "Par ielu nosaukuma plākšņu, ēku un telpu grupu numura zīmju, norāžu uz pilsētas publiskās infrastruktūras un tūrisma objektiem izvietošanas kārtību Jūrmalas pilsētā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 19.12.2019., Nr. 255 https://www.vestnesis.lv/op/2019/255.42

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 11

Grozījumi Ventspils pilsētas domes 2012. gada 3. februāra saistošajos noteikumos Nr. 6 "Mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas noteikumi Ventspils pilsētā"

Vēl šajā numurā

19.12.2019., Nr. 255

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 50

Pieņemts: 21.11.2019.

OP numurs: 2019/255.42

2019/255.42
RĪKI

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 1 Visi

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 50

Jūrmalā 2019. gada 21. novembrī (prot. Nr. 15, 17. p.)

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2014. gada 13. novembra saistošajos noteikumos Nr. 33 "Par ielu nosaukuma plākšņu, ēku un telpu grupu numura zīmju, norāžu uz pilsētas publiskās infrastruktūras un tūrisma objektiem izvietošanas kārtību Jūrmalas pilsētā"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43. panta pirmās daļas 5. un 7. punktu

1. Izdarīt Jūrmalas pilsētas domes 2014. gada 13. novembra saistošajos noteikumos Nr. 33 "Par ielu nosaukuma plākšņu, ēku un telpu grupu numura zīmju, norāžu uz pilsētas publiskās infrastruktūras un tūrisma objektiem izvietošanas kārtību Jūrmalas pilsētā" (Latvijas Vēstnesis, 2014, 254 (5314)) šādus grozījumus:

1.1. Svītrot 19.3. apakšpunktu.

1.2. Izteikt 36., 37. un 38. punktu šādā redakcijā:

"36. Par šo noteikumu pārkāpšanu zemesgabala, ēkas vai telpu grupas īpašniekam vai tiesiskajam valdītājam piemēro brīdinājumu vai naudas sodu no 2 līdz 30 naudas soda vienībām.

37. Par virziena rādītāja uz tūrisma objektiem patvaļīgu izvietošanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu no 2 līdz 30 naudas soda vienībām.

38. Administratīvā pārkāpuma procesu par 36. un 37. punktā minētajiem pārkāpumiem līdz administratīvā pārkāpuma lietas izskatīšanai veic Jūrmalas pilsētas pašvaldības policija."

2. Saistošie noteikumi stājas spēkā vienlaikus ar Administratīvās atbildības likumu.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G. Truksnis

 

Paskaidrojuma raksts
Jūrmalas pilsētas domes 2019. gada 21. novembra saistošajiem noteikumiem Nr. 50 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2014. gada 13. novembra saistošajos noteikumos Nr. 33 "Par ielu nosaukuma plākšņu, ēku un telpu grupu numura zīmju, norāžu uz pilsētas publiskās infrastruktūras un tūrisma objektiem izvietošanas kārtību Jūrmalas pilsētā""

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Īss projekta satura izklāsts Saistošie noteikumi nosaka kārtību, kādā izvieto ielu nosaukuma plāksnes, ēku un telpu grupu numura zīmes, norādes uz pilsētas publiskās infrastruktūras un tūrisma objektiem Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā, administratīvo atbildību par noteikumu neievērošanu un noteikumu izpildes kontroli, atbilstoši nosakot piemērojamos naudas sodu apmērus, ievērojot Administratīvās atbildības likumu, kas stāsies spēkā 2020. gada 1. janvārī.
2. Projekta nepieciešamības pamatojums 2.1. 19.3 apakšpunkta svītrošana veikta, jo nav aktuāla Jūrmalas pilsētai.

2.2. 36., 37., 38. punkta grozījumi izdarīti, ņemot vērā, ka ar 2020. gada 1. janvāri stājas spēkā Administratīvās atbildības likums.

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Finansiālās ietekmes prognoze uz pašvaldības budžetu nav prognozēta.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā

Tiešas ietekmes uz uzņēmējdarbības vidi nav.

5. Informācija par administratīvajām procedūrām Pieņemt lēmumu par administratīvā procesa uzsākšanu pilnvarotas Jūrmalas pilsētas pašvaldības policijas amatpersonas. Lēmumu par soda piemērošanu pieņem Jūrmalas pilsētas Administratīvā komisija normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Saistošo noteikumu grozījumiem konsultācijas ar privātpersonām netika veiktas.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G. Truksnis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!