Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu
Tiesa sagatavo un publicē paziņojumu ar aicinājumu ierasties tiesā procesa dalībnieku, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma. Aicinājuma saturs ir atbilstošs tiesas pavēstes saturam. Tiesa var izskatīt lietu bez atbildētāja piedalīšanās, ja pagājis ne mazāk kā viens mēnesis no aicinājuma publikācijas dienas oficiālajā izdevumā. Ja lieta tiek izskatīta rakstveida procesā, savlaicīgi lietas dalībniekam, kuram nav deklarētās dzīvesvietas un viņa dzīvesvieta nav zināma, paziņo datumu, kad lēmuma norakstu varēs saņemt tiesas kancelejā.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2019/225.UT1): uzaicinājums uz tiesu. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 6.11.2019., Nr. 225 https://www.vestnesis.lv/op/2019/225.UT1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Uzaicinājumi uz tiesu

Zemgales rajona tiesa aicina ierasties atbildētāju DĀVI RAZDOVSKI, dzim. 2000.gada 2.septembrī, pēdējā zināmā dzīves vieta: Uzvaras iela 10a, dzīvoklis Nr.10, Dobele, Dobeles novads, LV-3701, civillietā SIA "Dobeles namsaimnieks"...

Vēl šajā numurā

06.11.2019., Nr. 225

OP 2019/225.UT1
RĪKI

Uzaicinājumi uz tiesu: Šajā laidienā 6 Pēdējās nedēļas laikā 16 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Uzaicinājums uz tiesu

Uzaicinājums uz tiesu

Zemgales rajona tiesa paziņo, ka tās lietvedībā atrodas civillieta Nr.C73530919 "PlusPlus Baltic" OU pilnvarotās pārstāves ārvalsts komersanta "PlusPlus Baltic" OU filiāles Latvijā vienkāršotās procedūras prasībā par naudas piedziņu no Gunta Grigorjeva. Paziņojam atbildētājam GUNTIM GRIGORJEVAM, dzim. 1990.gada 22.martā, ka 2019.gada 9.decembrī tiesa minēto prasību izskatīs rakstveida procesā (bez lietas dalībnieku piedalīšanās).

Atbilstoši Civilprocesa likuma 250.26 panta pirmajai daļai, tiesa paziņo, ka lietu izskatīs Zemgales rajona tiesas (Tukumā) tiesnese I.Mudele un izskaidro, ka lietas dalībniekiem ir tiesības pieteikt noraidījumu tiesnesim.

Atbildētājam ir Civilprocesa likumā noteiktās procesuālās tiesības, tai skaitā iesniegt rakstveida paskaidrojumus, pilnīgi vai daļēji atzīt prasību, celt iebildumus pret prasību, iepazīties ar lietas materiāliem, izdarīt no tiem izrakstus, izgatavot kopijas, iesniegt pierādījumus, pieteikt lūgumus, izteikt savus argumentus un apsvērumus, celt iebildumus pret citu dalībnieku lūgumiem, argumentiem, apsvērumiem, noslēgt izlīgumu, lūgt lietas iztiesāšanu tiesas sēdē, pieteikt noraidījumus tiesnesim. Paskaidrojumu neiesniegšana nav šķērslis sprieduma taisīšanai lietā. Civilprocesa likumā minētās civilprocesuālās tiesības, kas saistītas ar lietas sagatavošanu iztiesāšanai, puses ir tiesīgas izmantot ne vēlāk, kā septiņas dienas pirms lietas izskatīšanas.

Atbilstoši CPL 194.panta pirmās daļas 3.punktam un otrajai daļai, tiesa vienkāršotās procedūras lietās sastāda saīsināto spriedumu, kura motīvu daļā tiek norādīti tikai normatīvie akti pēc kuriem vadījusies tiesa.

Saīsinātā sprieduma norakstu atbildētājs G.Grigorjevs varēs saņemt Zemgales rajona tiesas (Tukumā) kancelejā Pils ielā 16, Tukumā, Tukuma novadā, LV-3101, 2019.gada 9.decembrī, tiesas darba laikā.

Saskaņā ar CPL 250.25 panta pirmo daļu datums, kad saīsinātā sprieduma noraksts ir pieejams tiesas kancelejā, uzskatāms par sprieduma sastādīšanas datumu.

Saskaņā ar CPL 250.25 panta 2.1daļu tiesa sastāda spriedumu, atbilstoši CPL 193.pantā noteiktajam sprieduma saturam, ja puse rakstveidā iesniedz sprieduma sastādīšanas lūgumu.

Lūgums par sprieduma sastādīšanu iesniedzams 10 dienu laikā no saīsinātā sprieduma sastādīšanas dienas, t.i. līdz 2019.gada 19.decembrim. Uz šo termiņu neattiecas CPL 48.panta ceturtās daļas otrajā teikumā noteiktais.

Lūgums par sprieduma sastādīšanu iesniedzams personīgi vai nosūtāms pa pastu Zemgales rajona tiesai (Tukumā), Pils iela 16, Tukums, Tukuma novads, LV-3101. Ar drošu elektronisko parakstu parakstīts lūgums par sprieduma sastādīšanu nosūtāms uz e-pasta adresi: zemgale@tiesas.lv. Nosūtot dokumentus, lūdzu atsaukties uz civillietas Nr. C73530919.

Saskaņā ar CPL 250.26 panta sesto daļu, ja ir saņemts sprieduma sastādīšanas lūgums, spriedumu atbilstoši CPL 193.pantā noteiktajam sprieduma saturam tiesa sastāda 20 dienu laikā pēc lūguma par sprieduma sastādīšanu noteiktā iesniegšanas termiņa beigām. Datums, kad sprieduma noraksts ir pieejams tiesas kancelejā, uzskatāms par sprieduma sastādīšanas datumu.

Saskaņā ar CPL 250.25panta trešo daļu saīsinātā sprieduma vai atbilstoši CPL 193.pantā noteiktajam sprieduma saturam sastādītā sprieduma norakstu nekavējoties nosūta ar pasta sūtījumu vai, ja tas iespējams, citā veidā saskaņā ar šajā likumā noteikto tiesas dokumentu piegādāšanas un izsniegšanas kārtību, tikai pēc puses rakstveida lūguma.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!