Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Amatu konkursu ziņas
Valsts un pašvaldību institūcijas publicē uzaicinājumus uz vakantajām amata vietām, augstskolas - uz akadēmisko amatu vakancēm. Pēc konkursa noslēguma atsevišķi iesniedzēji publicē arī informāciju par konkursa rezultātu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2019/216.AKK3): amata konkurss. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 24.10.2019., Nr. 216 https://www.vestnesis.lv/op/2019/216.AKK3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

24.10.2019., Nr. 216

OP 2019/216.AKK3
RĪKI

Amatu konkursu ziņas: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 16 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Amata konkurss

Amatu konkursu ziņas

Amata konkurss

Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas satiksme" (reģistrācijas Nr.40003619950, juridiskā adrese: Kleistu iela 28, Rīga, LV-1067) izsludina konkursu uz 5 (piecu) valdes locekļu amatiem (valdes priekšsēdētājs/-a, valdes loceklis/-e attīstības un komercjautājumos, valdes loceklis/-e finanšu jautājumos, valdes loceklis/-e infrastruktūras jautājumos, valdes loceklis/-e ekspluatācijas jautājumos)

Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" darbības vispārējais stratēģiskais mērķis ir sniegt sabiedriskā transporta pakalpojumus Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā, pārvaldīt un apsaimniekot Rīgas pilsētas maksas autostāvvietas ielu sarkano līniju robežās un piedalīties Rīgas pilsētas transporta infrastruktūras uzturēšanā un attīstīšanā.

Uzņēmuma misija: nodrošināt pieejamu, drošu un ilgtspējīgu sabiedriskā transporta sistēmu, autotransporta un stāvvietu pakalpojumus, vienlaicīgi veicinot ekonomikas izaugsmi un dzīves kvalitātes uzlabošanos Rīgā.

Uzņēmuma vīzija: mūsdienīgs un sociāli atbildīgs uzņēmums.

Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" darbības virzieni ir vienota maršrutu tīkla pārvaldīšana, pasažieru pārvadāšana, autostāvvietu apsaimniekošana un transporta noma.

Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" valdes locekļa/-es amata kandidātiem izvirzītās minimālās prasības:

Darba pieredze:

- vadošā amatā komercsabiedrībā (tādas kapitālsabiedrības valdes locekļa/-es, padomes locekļa/-es vai tās struktūrvienības vadītāja/-as amatā, kuras vidējais gada apgrozījums pēdējo trīs gadu laikā ir ne mazāk kā 5 000 000 euro gadā un darbinieku skaits ne mazāks kā 50) vai organizācijas (iestādes), tās struktūrvienības vadītāja/-as vai tā vietnieka/-ces amatā (darbinieku skaits ne mazāks kā 50).

Izglītība:

- augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība finansēs, ekonomikā, tiesību zinātnēs, uzņēmējdarbības vadībā vai inženiertehniskajās zinātnēs.

Valodu zināšanas:

- valsts valodas un vismaz vienas svešvalodas (vēlamas angļu valodas) zināšanas C līmenī.

Izpratne par:

- korporatīvās pārvaldības principiem, tai skaitā Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) korporatīvās pārvaldības principiem un vadlīnijām

- Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" darbības jomu

- pašvaldības kapitālsabiedrību darbību un to pārvaldi

- kvalitātes vadības sistēmu valdību uzņēmumos

Citas prasības:

- nevainojama reputācija

- atbilstība Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 37. panta otrās daļas un Komerclikumā noteiktajām prasībām

- spēja pārstāvēt uzņēmumu sabiedrībā

- augsta atbildības sajūta

- līdera dotības, prasme veidot komandu un strādāt komandā

- precizitāte, analītiska domāšana, labas komunikācijas, argumentācijas un prezentācijas prasmes

- izcilas darbaspējas, motivācija sasniegt rezultātus profesionālajā darbībā

Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" valdes locekļa/-es amata kandidātiem izvirzāmās vēlamās prasības:

Pieredze:

- finanšu plānošanā un vadībā

- satiksmes un transporta jomā

- transporta infrastruktūras pārvaldības jomā

- nekustamo īpašumu pārvaldībā

- pārdošanas vadībā un mārketingā

- klientu apkalpošanā

Izpratne par:

- finanšu vadību

- būvniecības projektu vadību

- inovāciju procesu

- iepirkumu organizēšanu

- personāla vadību

- transporta plūsmu plānošanu

- biznesa procesu digitalizāciju

- kvalitātes sistēmu vadību uzņēmumos

Citas prasības:

- stratēģiskā domāšana

- saskatīt kopsakarības vienotā ainavā ("big picture" skats)

- pārmaiņu vadības prasme

- risku vadības iemaņas

- projektu vadības iemaņas

- spēja vadīt komandu, kas sastāv no spēcīgiem profesionāļiem

- spēja paust neatkarīgu viedokli

- būt prasīgam un nepiekāpīgam

Papildus prasības kandidātiem uz Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" valdes priekšsēdētāja/-as amatu:

- izcilas līdera dotības;

- spējas un pieredze komandas vadībā, kas sastāv no pieredzējušiem vadītājiem

- pieredze stratēģiskajā plānošanā

- publiskas uzstāšanās un pārliecināšanas spējas

- spēja pārstāvēt uzņēmumu sabiedrībā

Informējam, ka Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" valdes locekļu kandidātu atlasei un novērtēšanai ir piesaistīta personāla atlases kompānija SIA "Human Source".

Ja vēlaties piedalīties konkursā, lūdzam līdz 2019. gada 7. novembrim (ieskaitot) iesniegt pieteikuma dokumentus ar norādi "Pieteikums Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" valdes locekļa/-es amatam" elektroniski (parakstītus ar drošu elektronisko parakstu ar tam pievienoto laika zīmogu), nosūtot uz e-pasta adresi: info@humansource.lv, vai klātienē slēgtā aploksnē (pašrocīgi parakstītus) SIA "Human Source" birojā Skolas ielā 9-18, Rīgā, LV-1010, darba dienu laikā: pirmdiena-piektdiena plkst. 9.00 - 18.00.

Kandidātus lūdzam iesniegt šādus pieteikuma dokumentus:

- motivētu pieteikuma vēstuli (iekļaujot informāciju, kas apliecina sludinājumā norādītās pieredzes un prasmju esību)

- dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae) (lūgums aizpildīt speciāli sagatavotā Curriculum Vitae (CV) formā), kurā iekļauts arī pašvērtējums par valodu zināšanām un norādīts vadītā kolektīva darbinieku skaits

- augstāko izglītību apliecinoša dokumenta kopiju

- profesionālo kvalifikāciju un citas prasmes apliecinošu dokumentu (ja tādi ir) kopijas

Curriculum Vitae (CV) un apliecinājumu formas pieejamas lejupielādei arī atlases kompānijas SIA "Human Source" mājaslapā.

Kandidāti, kas tiks iekļauti Komisijas akceptētajā īsajā sarakstā, tiks uzaicināti iesniegt Komisijai redzējumu (ne vairāk kā uz trīs lapaspusēm) par Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" attīstības perspektīvām, sniedzot ieskatu svarīgākajās prioritātēs un priekšlikumus to īstenošanai.

Mēneša atlīdzība valdes loceklim/-ei.

Mēneša atlīdzību valdes loceklim/-ei nosaka saskaņā ar Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumu un Ministru kabineta 22.12.2015. noteikumiem Nr. 791 "Noteikumi par publiskas personas kapitālsabiedrību un publiski privāto kapitālsabiedrību valdes un padomes locekļu skaitu atbilstoši kapitālsabiedrības lielumu raksturojošiem rādītājiem, valdes un padomes locekļu mēneša atlīdzības maksimālo apmēru", ievērojot Pārresoru koordinācijas centra 04.09.2017. vadlīnijas publiskas personas kapitālsabiedrību un publiski privāto kapitālsabiedrību valdes un padomes locekļu atlīdzības noteikšanai. Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" valdes priekšsēdētājam/-ai šobrīd mēneša atlīdzība ir no 6138,00 līdz 7000,00 euro bruto un valdes loceklim/-ei 90 % apmērā no valdes priekšsēdētāja/-as noteiktās mēneša atlīdzības. Ar valdes locekli slēdz pilnvarojuma līgumu par valdes locekļa/-es pienākumu izpildi.

Papildus informācija: https://www.rigassatiksme.lv/lv/par-mums/darba-un-prakses-iespejas-vakances/

Tālrunis uzziņām par konkursu 67104988.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu apstrādes likuma 25. panta pirmo daļu, informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Datu apstrādi veic atlases kompānija - SIA "Human Source" un Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme".

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei jebkurā laikā, rakstot attiecīgo pieprasījumu uz e-pastu: info@humansource.lv (ja vēlaties, lai SIA "Human Source" pārtrauc jūsu datu apstrādi) vai uz e-pastu: atlase@rigassatiksme.lv (ja vēlaties, lai Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" pārtrauc jūsu datu apstrādi). Papildus informācija ir pieejama šeit: https://humansource.lv/privatuma-politika/ un RP SIA "Rīgas satiksme" mājaslapā: https://www.rigassatiksme.lv/files/darbinieku_atlase.pdf.

Vēl šajā paziņojumu grupā:

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!