Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Paziņojumi akcionāriem, dalībniekiem, biedriem
Akciju sabiedrība (AS) paziņo par akcionāru sapulces sasaukšanu (AS, kurās ir uzrādītāja akcijas), par obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu, par akcionāru pirmtiesībām uz jaunās emisijas akcijām, atzinumu par mantiskā ieguldījuma novērtēšanu, par pamatkapitāla palielināšanu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2019/18.AD1): paziņojums akcionāriem, dalībniekiem, biedriem. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 25.01.2019., Nr. 18 https://www.vestnesis.lv/op/2019/18.AD1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Paziņojumi kreditoriem

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

25.01.2019., Nr. 18

OP 2019/18.AD1
RĪKI

Paziņojumi akcionāriem, dalībniekiem, biedriem: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Paziņojums akcionāriem, dalībniekiem, biedriem

Paziņojums

AS "Brīvais vilnis" paziņojums par ārkārtas akcionāru sapulces sasaukšanu 28.02.2019.

Akciju sabiedrības "Brīvais vilnis" (vienotais reģ. Nr.40003056186), juridiskā adrese: Salacgrīvas novads, Salacgrīva, Ostas iela 1, valde sasauc ārkārtas akcionāru sapulci 2019.gada 28.februārī plkst.11.00 laboratorijas - sadzīves korpusa ēkā (3.stāvā) Salacgrīvā, Ostas ielā 1A.

Darba kārtība:

1.       Par AS "Brīvais vilnis" akciju izslēgšanu no regulētā tirgus.

Akcionāru reģistrēšanās sapulces dienā no plkst. 10.00 līdz 11.00 sapulces norises vietā. Akcionāri var piedalīties sapulcē personīgi vai ar savu pilnvaroto pārstāvju starpniecību.

Akcionāru saraksts un akcionāriem piederošais akciju skaits akcionāru dalībai sapulcē tiks fiksēts 2019.gada 20.februārī darba dienas beigās. Akcionāru sapulcē ir tiesīgas piedalīties personas, kuras kā akcionāri ir ieraksta datumā, t.i., 2019.gada 20.februārī.

Akcionāriem, kuru akcijas reģistrētas Sākotnējā reģistrā vai Akcionāru reģistrā, reģistrējoties jāuzrāda pase vai cits personību apliecinošs dokuments. Akcionāru pārstāvjiem reģistrējoties jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un atbilstoši normatīvajiem aktiem noformēta pārstāvētā akcionāra pilnvara, bet likumiskajiem pārstāvjiem jāiesniedz pilnvarojumu apliecinošs dokuments. Pilnvaras veidlapa pieejama AS "Brīvais vilnis" mājaslapā internetā www.brivaisvilnis.lv.

AS "Brīvais vilnis" kopējais balsstiesīgo akciju skaits: 3 099 450 akcijas.

Akcionāriem ir tiesības:

- iesniegt lēmumu projektus par akcionāru sapulces darba kārtībā iekļautajiem jautājumiem 7 (septiņu) dienu laikā no dienas, kad izplatīts paziņojums par akcionāru sapulces sasaukšanu,

- uzdot jautājumus par akcionāru sapulces darba kārtībā iekļautajiem jautājumiem, iesniedzot valdei rakstveida pieprasījumu vismaz 7 (septiņas) dienas pirms akcionāru sapulces,

- 7 (septiņu) dienu laikā no paziņojuma publicēšanas dienas pieprasīt valdei papildu jautājumu iekļaušanu sapulces darba kārtībā (šādas tiesības ir akcionāriem, kuri kopā pārstāv vismaz 1/20 daļu no AS "Brīvais vilnis" pamatkapitāla).

Detalizētāka informācija par akcionāru tiesībām pieejama AS "Brīvais vilnis" mājaslapā internetā www.brivaisvilnis.lv.

Ar akcionāru sapulcē izskatāmo jautājumu lēmumu projektiem akcionāri varēs iepazīties no 2019. gada 14.februāra (divas nedēļas pirms sapulces):

- AS "Brīvais vilnis" mājaslapā internetā www.brivaisvilnis.lv,

- Biržas "Nasdaq Riga" interneta mājaslapā www.nasdaqbaltic.com,

- AS "Brīvais vilnis" laboratorijas - sadzīves korpusa ēkā darba dienās no plkst.10.00 līdz 15.00,

- sapulces dienā - akcionāru reģistrācijas vietā.

AS "Brīvais vilnis" valde

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!