Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Uzaicinājumi nokārtot saistības
Zvērināts tiesu izpildītājs, zvērināts notārs, maksātnespējas administrators vai nekustamā īpašuma īpašnieks (izīrētājs) šeit paziņo personām par saistību esamību pret kreditoru (izīrētāju) un aicina labprātīgi samaksāt parādu noteiktā termiņā, norādot kredītiestādes nosaukumu un konta numuru. Šis aicinājums var būt kā brīdinājums pirms īpašuma pārdošanas izsolē vai prasības celšanas tiesā.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2019/162.US1): uzaicinājums nokārtot saistības. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 12.08.2019., Nr. 162 https://www.vestnesis.lv/op/2019/162.US1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Uzaicinājumi nokārtot saistības

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" brīdina īrniekus:
- IRINU NAUMENKOVU, dzim. 1961.gada 28.novembrī, pēdējā zināmā dzīvesvieta: Vecmīlgrāvja iela 6-67, Rīga;
- INTU VĒRDIŅU, dzim. 1966.gada 17.aprīlī, pēdējā zināmā...

Vēl šajā numurā

12.08.2019., Nr. 162

OP 2019/162.US1
RĪKI

Uzaicinājumi nokārtot saistības: Šajā laidienā 26 Pēdējās nedēļas laikā 12 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Uzaicinājums nokārtot saistības

Uzaicinājums nokārtot saistības

JOSHAS PETER ANTONY OLIPHANT! Latgales apgabaltiesas iecirkņa Nr.27 zvērinātas tiesu izpildītājas Žannas Osipovas lietvedībā reģistrēta izpildu lietas Nr.00632/027/2019 par parāda un procentu piedziņu apmērā no Joshas Peter Antony Oliphant, par labu AS Daugavpils siltumtīkli, reģistrācijas Nr. 41503002945. Ņemot vērā minēto un saskaņā ar Civilprocesa likuma 600. panta pirmo daļu, paziņoju, ka uz jums piederošo nekustamo īpašumu tiek vērsta piedziņa, un, pamatojoties uz Civilprocesa likuma 601. pantu, no šī paziņojuma saņemšanas dienas jums ir aizliegts nekustamo īpašumu, kas atrodas Ventspils ielā 4A - 37, Daugavpilī, ar kadastra Nr. 0500 903 0197, iereģistrēts Daugavpils tiesas zemesgrāmatu nodaļai ar Daugavpils pilsētas zemesgrāmatas nodalījuma Nr. 2589 37:

- atsavināt vai ieķīlāt;

- atsavināt vai bojāt nekustamā īpašuma piederumus;

- nodot šo nekustamo īpašumu valdījumā citai personai, tajā skaitā slēgt nomas, īres un citus nekustamo īpašumu apgrūtinošus līgumus.

Informēju, ka līgumi, kurus par nekustamo īpašumu parādnieks noslēdzis pēc tam, kad zemesgrāmatā izdarīta piedziņas atzīme, nav spēkā attiecībā uz piedzinēju un nekustamā īpašuma pircēju izsolē. To līgumu spēks, kurus attiecībā uz nekustamo īpašumu parādnieks noslēdzis, pirms zemesgrāmatā ierakstīta piedziņas atzīme, nosakāms kā attiecībā uz pusēm, kas piedalījušās šajos līgumos, tā arī attiecībā uz nekustamā īpašuma pircēju izsolē, saskaņā ar Civillikumu.

Pamatojoties uz Civilprocesa likuma 600. panta pirmo daļu, jums ir pienākums līdz 2019. gada 6.septembrim paziņot, vai esat reģistrēts kā pievienotās vērtības nodokļa maksātājs un vai, pārdodot izsolē jums piederošo nekustamo īpašumu, izsoles cena apliekama ar pievienotās vērtības nodokli (ja izsoles cena saskaņā ar pievienotās vērtības nodokli regulējošiem normatīvajiem aktiem apliekama ar pievienotās vērtības nodokli, minētajā informācijā jānorāda šīs cenas apliekamā vērtība). Jums ir pienākums līdz 2019. gada 6.septembrim, pamatojoties uz Civilprocesa likuma 601. panta ceturto daļu, paziņot par šī nekustamā īpašuma faktisko valdītāju un pārvaldnieku, ja tāds ir, kā arī par visiem attiecībā uz šiem nekustamajiem īpašumiem noslēgtajiem nomas, īres un citiem nekustamo īpašumu apgrūtinošiem līgumiem, iesniedzot minēto līgumu kopijas, vienlaikus uzrādot to oriģinālus. Uzaicinu jūs nokārtot parādus un ar nolēmuma izpildi saistītos izdevumus. Naudas līdzekļi ieskaitāmi Latgales apgabaltiesas 27. iecirkņa zvērinātas tiesu izpildītājas Žannas Osipovas, reģ. Nr.25077712171, konta Nr. LV43TREL9199089001000, Valsts kase, kods TRELLV22. Maksājuma mērķī obligāti jānorāda izpildu lietas Nr.00632/027/2019 un parādnieka vārds un uzvārds.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!