Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Amatu konkursu ziņas
Valsts un pašvaldību institūcijas publicē uzaicinājumus uz vakantajām amata vietām, augstskolas - uz akadēmisko amatu vakancēm. Pēc konkursa noslēguma atsevišķi iesniedzēji publicē arī informāciju par konkursa rezultātu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2019/139.AKK2): amata konkurss. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 11.07.2019., Nr. 139 https://www.vestnesis.lv/op/2019/139.AKK2

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Darbības pārskati

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

11.07.2019., Nr. 139

OP 2019/139.AKK2
RĪKI

Amatu konkursu ziņas: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 13 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Amata konkurss

Amatu konkursu ziņas

Amata konkurss

Latvijas Republikas Saeima, nodokļu maksātāja kods 90000028300, izsludina atklātu konkursu uz vakanto amata vietu - Saeimas Administrācijas Saeimas drošības biroja vecākā juriskonsulta / -es (vakance uz nenoteiktu laiku)

Galvenās prasības pretendentiem /-ēm:

- akadēmiskā vai profesionālā otrā līmeņa augstākā izglītība (vēlams maģistra grāds) tiesību zinātnē, periodiska zināšanu papildināšana amata atbildības jomās

- vēlama iepriekšēja darba pieredze amata kompetences jomā

- pieredze iekšējo normatīvo aktu un dokumentu izstrādē amata kompetences jomās

- zināšanas par ierobežotas pieejamības un valsts noslēpumu saturošas informācijas tiesisko regulējumu, kritiskās infrastruktūras objektu drošības pasākumu nodrošināšanas tiesisko regulējumu, kā arī citos amata atbildības jomu jautājumos

- prasme izstrādāt iekšējos normatīvos aktus un citus dokumentus amata atbildības jomās, veikt informācijas analīzi, sniegt operatīvu informāciju par kompetencē esošiem jautājumiem

- analītiska domāšana, spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu

- augsta atbildības izjūta un precizitāte, spēja ātri apgūt jaunu informāciju

- spēja nodrošināt sekmīgu sadarbību ar citām struktūrvienībām, sadarbības iestādēm un organizācijām

- spēja konsultēt citus darbiniekus, argumentēt un operatīvi sniegt informāciju par kompetencē esošiem jautājumiem

- valsts valodas augstākā (C2) līmeņa zināšanas

- atbilstība prasībām, lai saņemtu speciālo atļauju pieejai valsts noslēpumam

Galvenie pienākumi:

- Sniegt juridisku atbalstu Saeimas drošības pasākumu plānošanā un īstenošanā, tostarp sniegt juridisku atbalstu Saeimas drošības biroja (turpmāk - Birojs) darba nodrošināšanai, sagatavot juridiskus atzinumus, izstrādāt iekšējo normatīvo aktu un iekšējo dokumentu projektus, konsultēt Biroja vadītāju un darbiniekus jautājumos, kas saistīti ar Saeimas drošības pasākumu nodrošināšanas normatīvo regulējumu un tā īstenošanu, amata kompetences ietvaros izvērtēt Biroja vadītājam adresētās vēstules, ziņojumus un citus dokumentus, un sagatavot atbilžu un citu nepieciešamo dokumentu projektus.

- Amata kompetences ietvaros analizēt un apkopot informatīvos un analītiskos materiālus pēc Biroja vadītāja norādījuma.

- Amata kompetences ietvaros piedalīties iepirkumu dokumentācijas sagatavošanā, sniedzot metodisku un konsultatīvu atbalstu jautājumos, kas saistīti ar Saeimas drošības pasākumu nodrošināšanas normatīvā regulējuma piemērošanu.

- Amata kompetences ietvaros sadarboties ar Biroja darbiniekiem un amatpersonām, kā arī sadarbības iestādēm un organizācijām.

- Informēt Biroja vadītāju par nestandarta situācijām vai problēmjautājumiem, kā arī par Saeimā noteikto drošības pasākumu pārkāpumiem, sniegt priekšlikumus par iespējamiem risinājumiem vai nepieciešamajiem uzlabojumiem.

- Pēc Biroja vadītāja norādījuma piedalīties ārkārtas situāciju risināšanā.

- Pēc Biroja vadītāja norādījuma organizēt starpinstitūciju sanāksmes, darba grupas Biroja kompetences jautājumos.

Piedāvājam:

- dinamisku darbu un iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi un zināšanas

- stabilu atalgojumu (amatam noteikta 12. mēnešalgu grupa, mēnešalgas diapazons (bruto) no 1190 līdz 1854 euro)

- normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas.

Pretendenta iesniedzamie dokumenti:

- motivēta pieteikuma vēstule ar praktiskās pieredzes aprakstu attiecībā uz amatam noteiktajām atbildības jomām, ar ietvertu apliecinājumu, ka kandidāts atbilst likuma "Par valsts noslēpumu" 9.panta otrajā un trešajā daļā noteiktajām prasībām, lai saņemtu speciālo atļauju pieejai valsts noslēpumam. Vēlama informācija par adresātu (-iem) esošajā un/vai iepriekšējās darba vietās, kas var sniegt informāciju par amata kandidāta atbilstību amata prasībām

- Curriculum Vitae (Europass formā)

- izglītību apliecinošu dokumentu kopijas. Ja augstākā izglītība, akadēmiskais vai zinātniskais grāds iegūts ārvalstīs, papildus - Akadēmiskās informācijas centra izziņa par ārvalstīs iegūtās izglītības pielīdzināšanu Latvijā piešķirtajam akadēmiskajam grādam vai diplomam

- valsts valodas prasmi apliecinoša dokumenta kopija, nepieciešamais valsts valodas prasmes līmenis - C līmeņa 2.pakāpe (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās izglītības programmās latviešu valodā)

- amata kandidāts pieteikumam papildus var pievienot (nav obligāta prasība) citus dokumentus, kas raksturo viņa kvalifikāciju vecākā juriskonsulta amatam, tostarp kvalifikācijas paaugstināšanu amata kompetences jomās (nav obligāta prasība)

Minētos dokumentus līdz 2019. gada 31. jūlijam (ieskaitot) lūdzam iesniegt personīgi papīra formātā aploksnē Saeimas Administrācijas Dokumentu pārvaldības nodaļai Jēkaba ielā 11, Rīgā (tālrunis saziņai 67087272), vai nosūtīt pa pastu uz adresi: Jēkaba ielā 11, Rīgā, LV-1811, Saeimas Administrācijas Personāla nodaļai (ievērojot, ka iesniegšanas datums Saeimā - 2019.gada 31.jūlijs), - papīra formātā aploksnē, uz kuras norāda: "Konkursam: Saeimas Administrācijas Saeimas drošības biroja vecākais juriskonsults", vai iesniegt elektroniski (kas ietvert ar drošu elektronisku parakstu parakstītu motivētu pieteikuma vēstuli) uz e-pastu: saeima@saeima.lv. Tālrunis uzziņām 67087272; 67087217.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Latvijas Republikas Saeima informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Republikas Saeima, adrese: Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1811, e-pasts: datuaizsardziba@saeima.lv, informācija par personu datu apstrādi Saeimā http://www.saeima.lv.

Vēl šajā paziņojumu grupā:

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!