Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Tiesu nolēmumi
Tiesa pēc sprieduma stāšanās likumīgā spēkā publicē sprieduma rezolutīvo daļu un spēkā stāšanās dienu. Civilprocesa likumā noteiktajos gadījumos tiesa publicē nolēmumu (piemēram, par laulības neesamību, ja personai nav deklarētās dzīvesvietas, par rīcībspējas ierobežošanu, personas izsludināšanu par mirušu u.c.).
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2018/7.TS5): tiesas spriedums. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 10.01.2018., Nr. 7 https://www.vestnesis.lv/op/2018/7.TS5

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Tiesu nolēmumi

Daugavpils tiesa taisīja spriedumu, ar kuru ierobežoja personas Edvarda Tumanovska rīcībspēju un nosprieda: ierobežot EDVARDAM TUMANOVSKIM, rīcībspēju šādās jomās:
- maksājumu izdarīšana un saņemšana;
- darījumu slēgšana;
-...

Vēl šajā numurā

10.01.2018., Nr. 7

OP 2018/7.TS5
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Tiesas spriedums

Tiesas spriedums

Ar Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesas 2004.gada 2.februāra spriedumu Tālis Bedrītis atzīts par rīcības nespējīgu un viņam nodibināta aizgādnība.

Ar Rīgas bāriņtiesas 2004.gada 17.marta lēmumu Nr.1-6/11 Nora Ināra Bedrīte iecelta par aizgādni Tālim Bedrītim.

Ar 2017.gada 6.decembra spriedumu apmierināts Tāļa Bedrīša pieteikums par rīcībspējas ierobežojuma apjoma pārskatīšanu.

Tiesa nosprieda grozīt ar Rīgas rajona tiesas 2004.gada 2.februāra spriedumu atzīto rīcības nespēju un noteikt rīcībspējas ierobežojumu TĀLIM BEDRĪTIM, pers. kods 131267-12357, šādā apjomā - sevi pārstāvēt tiesiskās attiecībās, kas skar naudas saņemšanu, maksājumu veikšanu, bankas konta atvēršanu, konta kartes saņemšanu, rīcību ar internetbanku, bankas konta slēgšanu, darījumu slēgšanu, kas pārsniedz ikmēneša invaliditātes pensijas apmēru, rīcību ar mantu un tās pārvaldību, tajā skaitā kustamā un nekustamā īpašuma atsavināšanu, ieķīlāšanu un apgrūtināšanu ar lietu tiesībām, darījumu un dokumentu kārtošanu un saņemšanu valsts, pašvaldību un citās iestādēs, noteikt, ka aizgādnis rīkojas patstāvīgi aizgādnībā esošajam noteiktajā rīcībspējas ierobežojuma apjomā.

Spriedums stājies likumīgā spēkā 2017.gada 28.decembrī.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!