Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.
Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2018. gada 27. novembra noteikumi Nr. 720 "Noteikumi par oficiālās statistikas veidlapu paraugiem veselības aprūpes jomā". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 7.12.2018., Nr. 241 https://www.vestnesis.lv/op/2018/241.3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr. 645

Par nekustamā īpašuma "Likvertene" Vecsaules pagastā, Bauskas novadā, nodošanu Aizsardzības ministrijas valdījumā

Vēl šajā numurā

07.12.2018., Nr. 241

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 720

Pieņemts: 27.11.2018.

OP numurs: 2018/241.3

2018/241.3
RĪKI

Ministru kabineta noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 18 Visi

Ministru kabineta noteikumi Nr. 720

Rīgā 2018. gada 27. novembrī (prot. Nr. 56 32. §)

Noteikumi par oficiālās statistikas veidlapu paraugiem veselības aprūpes jomā

Izdoti saskaņā ar Statistikas likuma 11. pantu

I. Vispārīgais jautājums

1. Noteikumi nosaka oficiālās statistikas veidlapu (turpmāk – veidlapa) paraugus veselības aprūpes jomā un to iesniegšanas un aizpildīšanas kārtību.

II. Veidlapu paraugi un to iesniegšanas kārtība

2. Noteikumi apstiprina šādus oficiālās statistikas veidlapu paraugus veselības aprūpes jomā:

2.1. pārskats par ārstniecības iestādes ambulatoro darbību (1. pielikums);

2.2. pārskats par dienas stacionāra darbību (2. pielikums);

2.3. pārskats par radioloģiju (3. pielikums);

2.4. pārskats par psihiatriskajām pārbaudēm, narkoloģiskajām ekspertīzēm un narkotisko vielu (opioīdu) atkarības pacientu ilgtermiņa farmakoterapiju (4. pielikums);

2.5. pārskats par zobārstniecības darbību (5. pielikums);

2.6. pārskats par antenatālo aprūpi, abortiem un kontracepciju (6. pielikums);

2.7. pārskats par stacionāra darbību (7. pielikums);

2.8. pārskats par ārzemniekiem sniegtajiem veselības aprūpes pakalpojumiem (8. pielikums);

2.9. pārskats par iestādes farmaceitiem, farmaceitu asistentiem un nemedicīnisko personālu (pamatdarbā strādājošie) (9. pielikums);

2.10. pārskats par neatliekamās medicīniskās palīdzības darbu (10. pielikums);

2.11. pārskats par Valsts asinsdonoru centra un asins sagatavošanas nodaļu darbu (11. pielikums);

2.12. pārskats par tiespsihiatriskās ekspertīzes veikšanu (12. pielikums);

2.13. pārskats par Černobiļas atomelektrostacijas avārijā cietušo medicīnisko aprūpi (13. pielikums);

2.14. pārskats par zāļu ražotāja darbību (14. pielikums);

2.15. pārskats par zāļu lieltirgotavas darbību (15. pielikums);

2.16. pārskats par aptiekas darbību (16. pielikums).

3. Šo noteikumu 2.1., 2.2., 2.3., 2.4., 2.5., 2.6., 2.7., 2.8., 2.9., 2.10., 2.11., 2.12. un 2.13. apakšpunktā minēto veidlapu paraugu elektroniskās formas ir publicētas Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē, bet šo noteikumu 2.14., 2.15. un 2.16. apakšpunktā minēto veidlapu paraugu elektroniskās formas – Zāļu valsts aģentūras tīmekļvietnē.

4. Ārstniecības iestādes katru gadu līdz 15. februārim atbilstoši savam darbības profilam iesniedz Slimību profilakses un kontroles centrā veidlapas par iepriekšējo gadu par attiecīgās ārstniecības iestādes sniegtajiem veselības aprūpes pakalpojumiem:

4.1. visas ārstniecības iestādes – atbilstoši šo noteikumu 8. un 9. pielikumam;

4.2. ambulatorās ārstniecības iestādes – atbilstoši šo noteikumu 1. pielikumam, kā arī atkarībā no profesionālās darbības – atbilstoši šo noteikumu 2., 3., 4., 5. un 6. pielikumam;

4.3. stacionārās ārstniecības iestādes – atbilstoši šo noteikumu 7. pielikumam, kā arī atkarībā no profesionālās darbības – atbilstoši šo noteikumu 1., 2., 3., 4., 5., 6. un 12. pielikumam;

4.4. ārstniecības iestādes, kuras nodrošina neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu (izsaukumu izpildi) vai pacientu pārvešanu, – atbilstoši šo noteikumu 10. pielikumam.

5. Ārstniecības iestādes, kurās ir asins sagatavošanas nodaļas, katru gadu līdz 20. janvārim kopsavilkuma sagatavošanai iesniedz Valsts asinsdonoru centrā veidlapu par iepriekšējo gadu atbilstoši šo noteikumu 11. pielikumam.

6. Katru gadu līdz 1. martam veidlapas par iepriekšējo gadu Slimību profilakses un kontroles centrā iesniedz:

6.1. valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca" – atbilstoši šo noteikumu 13. pielikumam;

6.2. Valsts asinsdonoru centrs – atbilstoši šo noteikumu 11. pielikumam.

7. Ja darbība tiek izbeigta vai īslaicīgi apturēta, ārstniecības iestāde mēneša laikā iesniedz Slimību profilakses un kontroles centrā attiecīgas veidlapas par to periodu, kad darbība tika veikta. 

8. Ārstniecības iestādes aizpildītas veidlapas iesniedz papīra formā vai elektroniska dokumenta veidā (izņemot šo noteikumu 2., 7. un 8. pielikumu – tos iesniedz tikai elektroniska dokumenta veidā).

9. Katru gadu līdz 1. februārim veidlapas par iepriekšējo gadu Zāļu valsts aģentūrā iesniedz:

9.1. zāļu ražotāji – atbilstoši šo noteikumu 14. pielikumam;

9.2. zāļu lieltirgotavas – atbilstoši šo noteikumu 15. pielikumam;

9.3. aptiekas – atbilstoši šo noteikumu 16. pielikumam.

10. Zāļu ražotājs, zāļu lieltirgotava un aptieka aizpildītas veidlapas atbilstoši šo noteikumu 9. punktam iesniedz Zāļu valsts aģentūras informācijas sistēmā elektroniska dokumenta veidā.

11. Ja darbība tiek izbeigta, zāļu ražotājs, zāļu lieltirgotava un aptieka mēneša laikā pēc darbības izbeigšanas iesniedz Zāļu valsts aģentūrā attiecīgu veidlapu par to periodu, kad darbība tika veikta.

III. Veidlapu aizpildīšanas kārtība

12. Ārstniecības iestāde, kuras resursus (piemēram, infrastruktūru) saskaņā ar ārstniecības iestāžu savstarpēju līgumu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai izmanto cita ārstniecības iestāde, veidlapā iekļauj informāciju tikai par saviem sniegtajiem veselības aprūpes pakalpojumiem.

13. Ārstniecības iestāde, kura veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai izmanto citas ārstniecības iestādes resursus (piemēram, infrastruktūru) saskaņā ar ārstniecības iestāžu savstarpēju līgumu, veidlapā iekļauj informāciju tikai par saviem sniegtajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, bet veidlapas pirmajā lappusē norāda iestādi, ar kuru ir noslēgts līgums.

14. Ārstniecības iestādes, kurām ir līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu:

14.1. atbilstoši šo noteikumu 1. pielikuma 1.1. apakšpunktam sniedz informāciju par pakalpojumiem, par kuriem nav sniegti dati Nacionālā veselības dienesta vadības informācijas sistēmai neatkarīgi no maksātāja, bet pārējos 1. pielikuma punktus aizpilda atbilstoši savam darbības profilam gan par sniegtajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, kas apmaksāti no veselības aprūpes valsts budžeta un pakalpojuma saņēmēja līdzekļiem (pacienta līdzmaksājums), gan par pakalpojumiem, kas apmaksāti no pakalpojuma saņēmēja līdzekļiem (maksas pakalpojumi);

14.2. atbilstoši šo noteikumu 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 10. un 12. pielikumam sniedz informāciju gan par sniegtajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, kas apmaksāti no veselības aprūpes valsts budžeta un pakalpojuma saņēmēja līdzekļiem (pacienta līdzmaksājums), gan par pakalpojumiem, kas apmaksāti no pakalpojuma saņēmēja līdzekļiem (maksas pakalpojumi). 

15. Veidlapa ir aizpildāma pilnībā, un tajā iekļautās kvantitatīvās informācijas summa nevar būt nulle. Ja atbilstoši kompetencei Slimību profilakses un kontroles centrs, Valsts asinsdonoru centrs vai Zāļu valsts aģentūra konstatē nepilnības aizpildītajā veidlapā, attiecīgā iestāde par to paziņo iesniedzējam. Veidlapas iesniedzējs novērš veidlapā konstatētās kļūdas un piecu darbdienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas šo noteikumu 5., 6., 7., 8., 12., 13., 14. punktā vai šo noteikumu 9., 10. un 11. punktā minētajā kārtībā iesniedz precizētu veidlapu attiecīgi Slimību profilakses un kontroles centrā, Valsts asinsdonoru centrā vai Zāļu valsts aģentūrā.

16. Iesniedzot veidlapas, ārstniecības iestādes šo noteikumu 1., 2., 7. un 8. pielikumā minēto ķirurģisko manipulāciju un operāciju kodēšanai izmanto vienu no kodu sarakstiem, kas pieejami Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē.

IV. Noslēguma jautājumi

17. Ārstniecības iestādes atbilstoši savam darbības profilam datus par iestādes darbību iepriekšējā gadā saskaņā ar šo noteikumu 3., 5. un 6. pielikumu iesniedz, sākot ar 2020. gadu, bet datus saskaņā ar šo noteikumu 1. pielikuma 1., 3., 4. un 5. punktu un šo noteikumu 2., 4. un 7. pielikumu – sākot ar 2021. gadu.

18. Līdz 2020. gada 15. februārim ārstniecības iestādes atbilstoši savam darbības profilam aizpildītu šo noteikumu 8. pielikumā minēto veidlapu var iesniegt arī papīra dokumenta formā. 

19. Līdz 2019. gada 31. decembrim zāļu ražotājs, zāļu lieltirgotava un aptieka aizpildītu attiecīgi šo noteikumu 14., 15. un 16. pielikumā minēto veidlapu var iesniegt arī papīra dokumenta formā.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Veselības ministre Anda Čakša

 

1. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR
ĀRSTNIECĪBAS IESTĀDES AMBULATORO DARBĪBU

____. gadā

Iesniedz ārstniecības iestādes Slimību profilakses un kontroles centram
līdz 15. februārim
Ārstniecības iestādes nosaukums
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā  
Pamatdarbība (nosaukums un kods atbilstoši Veselības aprūpes sniedzēju klasifikācijai)
  HP
Adrese
Tālrunis   E-pasts  
Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds)
Ārstniecības iestāde, kuras resursus izmanto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai saskaņā
ar ārstniecības iestāžu savstarpēju līgumu
(nosaukums)
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā

1. Ārstniecības iestādes ambulatorā darbība

1.1. Ārstniecības iestādes ārstu darbs

  Rindas Nr. Apmeklējumu skaits pie ārsta1 (ieskaitot profilaktiskos) Tajā skaitā slimības dēļ Mājas vizīšu skaits tajā skaitā pie bērniem
pieaugušie
(18 gadi un vecāki)
bērni
(0–17 gadi, ieskaitot)
(0–17 gadi, ieskaitot) pie slimiem bērniem
A B 1 2 3 4 5 6
Kopā 1            
tajā skaitā pie ārsta PVA2 2            

1.2. Apmeklējumu skaits ārstu komisiju ietvaros3 _________

1.3. Ārstu palīgu (feldšeru), vecmāšu un māsu (medicīnas māsu) darbs

Apmeklējumu skaits kopā4 Tajā skaitā mājas vizīšu skaits
kopā tajā skaitā patronāžas tajā skaitā veselības aprūpe mājās
pie bērniem
(0–17 gadi, ieskaitot)
pie grūtniecēm un nedēļniecēm
1 2 3 4 5

2. Ziņas par viena gada vecumu sasniegušiem bērniem5

Bērnu skaits No tiem saņēma krūts barošanu
tikai pilnas 6 nedēļas tikai pilnus 3 mēnešus tikai pilnus 6 mēnešus tikai pilnus 12 mēnešus
kopā tajā skaitā ekskluzīvo zīdīšanu kopā tajā skaitā ekskluzīvo zīdīšanu kopā tajā skaitā ekskluzīvo zīdīšanu
1 2 3 4 5 6 7 8

3. Diagnostisko nodaļu darbs

3.1. Endoskopijas kabineta darbība

Endoskopija
(ar biopsiju vai bez tās, ieskaitot)
Rindas Nr. Kopā Tajā skaitā
ezofagogastroduodenoskopija kolonoskopija bronhoskopija pārējās
tajā skaitā diagnostiskās no tām patoloģiska atradne tajā skaitā diagnostiskās no tām patoloģiska atradne tajā skaitā diagnostiskās no tām patoloģiska atradne
A B 1 2 3 4 5 6 7 8
Endoskopijas kopā 1                
tajā skaitā ambulatoriem pacientiem 1.1                
tajā skaitā dienas stacionārā 1.1.1                

3.2. Funkcionālo spēju novērtēšanas struktūrvienības darbība

  Rindas Nr. Skaits
A B 1
Izdarīto izmeklējumu skaits kopā 1  
tajā skaitā ambulatoriem pacientiem6 1.1  

3.3. Laboratorijas darbība7

Informācija Skrīninga testa rezultāta kods Rindas Nr. Skaits Tajā skaitā
valsts skrīninga programmas ietvaros
A B C 1 2
Kopējais analīžu skaits (visu veidu analīzes) 1  
tajā skaitā ambulatoriem pacientiem 1.1  
Dzemdes kakla onkocitoloģisko izmeklējumu skaits sievietēm 2    
tajā skaitā

neskaidras nozīmes daudzkārtainā plakanā (skvamozā) epitēlija šūnu atipiskās izmaiņas

A2 / ASCUS 2.1    
viegla dzemdes kakla displāzija A3 / LSIL 2.2    
vidēji smaga un smaga dzemdes kakla displāzija A4 / HSIL 2.3    
neskaidras nozīmes glandulārā epitēlija šūnu atipiskās izmaiņas A5 / AGUS 2.4    
malignizācijas pazīmes A6 2.5    

4. Ārstniecības iestādes struktūrvienību darbs

4.1. Asins komponentu pārliešana

  Eritrocītu masa Svaigi saldēta plazma Trombocītu masa Krioprecipitāts Autologā eritrocītu masa Pārlieto devu skaits kopā
A 1 2 3 4 5 6
Pārlieto devu skaits            

4.2. Hemodialīzes nodaļas darbība

Izdarīto hemodialīžu skaits _________

4.3. Rehabilitācijas un fizikālās terapijas nodaļas darbība

  Rindas Nr. Fizikālās terapijas procedūras Terapeitisko vingrinājumu pielietojums (grupās un individuāli) Ārstnieciskā masāža
(tajā skaitā segmentārā un punktu)
Mīksto audu tehnikas
A B 1 2 3 4
Izdarīto procedūru skaits kopā8 1        
tajā skaitā ambulatoriem pacientiem 1.1        

5. Ambulatorais ķirurģiskais darbs
(neieskaitot dienas stacionārā veiktās operācijas)

Operācijas nosaukums9 Rindas Nr. Izdarīto operāciju skaits Operēto pacientu skaits
kopā tajā skaitā bērniem (0–17 gadi, ieskaitot) kopā tajā skaitā bērni
(0–17 gadi, ieskaitot)
A B 1 2 3 4
Operāciju skaits – kopā 1        
tajā skaitā
redzes orgānu operācijas
1.1        
no tām
glaukomas
1.1.1        
kataraktas 1.1.2        
ausu, kakla un deguna operācijas 1.2        
tonsilektomijas 1.2.1        
asinsvadu operācijas 1.3        
vēdera dobuma un to orgānu operācijas 1.4        
vīriešu dzimumorgānu operācijas 1.5        
sieviešu dzimumorgānu operācijas 1.6        
aborti 1.6.1        
kaulu–muskuļu sistēmas operācijas 1.7        
krūts dziedzera operācijas 1.8        
ādas un zemādas audu operācijas 1.9        
pārējās operācijas 1.10        

Piezīmes.

1 Norāda apmeklējumu skaitu pie ārsta, izņemot:

1) vizītes pie mutes, sejas un žokļu ķirurga (aizpilda Ministru kabineta 2018. gada 27. novembra noteikumu Nr. 720 "Noteikumi par oficiālās statistikas veidlapu paraugiem veselības aprūpes jomā" (turpmāk – noteikumi) 5. pielikuma 1. tabulu);

2) palīgkabinetu darbu (apmeklējumus laboratorijā, funkcionālās diagnostikas, radioloģijas u. c. kabinetos);

3) neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes apmeklējumus (aizpilda noteikumu 10. pielikumu);

4) ārstu komisiju darbu (šos apmeklējumus norāda šā pielikuma 1.2. punktā).

2 PVA – primārās veselības aprūpes ārsts (ģimenes ārsts, pediatrs, internists).

3 Apmeklējumi pie ārsta, veicot veselības pārbaudes transportlīdzekļu vadītājiem un personām, kuras vēlas iegūt transportlīdzekļa vadītāja kvalifikāciju, veselības pārbaudes, lai izvērtētu personas veselības stāvokļa atbilstību ieroču glabāšanai (nēsāšanai) vai darbam ar ieročiem, obligātās veselības pārbaudes vai cita veida pārbaudes.

4 Apmeklējumus procedūru dēļ uzskaita kā patstāvīgus apmeklējumus.

5 Informāciju sniedz primārās veselības aprūpes ārsti (ģimenes ārsti, pediatri, internisti).

6 Iekļauj arī izmeklējumus, kas veikti stacionāra ambulatorajā nodaļā, tajā skaitā pacientiem, kas ir stacionāra pacienti.

7 Informāciju sniedz laboratorijas.

8 Procedūras, kas veiktas ambulatoriem un stacionāriem pacientiem.

9 Operāciju nosaukumus kodē, izmantojot vienu no ķirurģisko manipulāciju un operāciju kodu sarakstiem, kas pieejami Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē.

Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa.

Veidlapas aizpildīšanas datums10 (dd.mm.gggg.) . . .

Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts10)
Veidlapas aizpildītājs   Tālrunis  
  (vārds, uzvārds)    

Piezīme.

10 Dokumenta rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

2. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR DIENAS STACIONĀRA DARBĪBU

____. gadā

Iesniedz ārstniecības iestādes Slimību profilakses un kontroles centram
līdz 15. februārim
Ārstniecības iestādes nosaukums
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā  
Pamatdarbība (nosaukums un kods atbilstoši Veselības aprūpes sniedzēju klasifikācijai)
  HP
Adrese
Tālrunis   E-pasts  
Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds)
Ārstniecības iestāde, kuras resursus izmanto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai saskaņā
ar ārstniecības iestāžu savstarpēju līgumu
(nosaukums)
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā

Dienas stacionāra darbība

Rindas Nr. Pacienta dzimums
(1 – vīrietis,
2 – sieviete)
Pacienta dzimšanas datums Dienas stacionāra profils1 Iestāšanās datums2 Ārstē-
šanās iemesla klīniskā diagnoze3,4
Ķirurģiskās operācijas datums2 Ķirurģiskās operācijas kods 4,5 Finansēšanas veids6 Pēcope-
rācijas perioda sarež-
ģījumi3,4
Apmek-
lējumu skaits
A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Piezīmes.

1 Psihiatrija – 1, narkoloģija – 2, ķirurģija – 3, rehabilitācija – 4, terapija – 5, onkoloģija – 6, geriatrija – 7, neiroloģija – 8, ginekoloģija – 9, multifunkcionāls – 10, cits – 11.

2 Datuma formāts: dd.mm.gggg.

3 Diagnozes kods atbilstoši Starptautiskās statistiskās slimību un veselības problēmu klasifikācijas 10. redakcijas aktuālajai versijai (SSK-10).

4 Ja ir vairāki diagnožu vai ķirurģisko operāciju vai manipulāciju kodi, katru kodu norāda citā blakus esošā ailē. Ailes pievieno elektroniska dokumenta formā, norādot ailes numuru ar paplašinājumu, kas apzīmē papildu ailes kārtas numuru (piemēram, 5.1, 5.2, 7.1, 7.2).

5 Izmanto vienu no ķirurģisko operāciju un manipulāciju kodu sarakstiem, kas pieejami Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē.

6 Valsts – 1, privāti – 2.

Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa.

Veidlapas aizpildīšanas datums7 (dd.mm.gggg.) . . .

Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts7)
Veidlapas aizpildītājs   Tālrunis  
  (vārds, uzvārds)    

Piezīme.

7 Dokumenta rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

3. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR RADIOLOĢIJU

____. gadā

Iesniedz ārstniecības iestādes Slimību profilakses un kontroles centram
līdz 15. februārim
Ārstniecības iestādes nosaukums
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā  
Pamatdarbība (nosaukums un kods atbilstoši Veselības aprūpes sniedzēju klasifikācijai)
  HP
Adrese
Tālrunis   E-pasts  
Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds)
Ārstniecības iestāde, kuras resursus izmanto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai saskaņā
ar ārstniecības iestāžu savstarpēju līgumu
(nosaukums)
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā

1. Radioloģijas iekārtas iestādē un ar tām veiktais darbs

Informācija Rindas Nr. Iekārtu skaits Kopējais veikto izmeklējumu skaits Tajā skaitā izmeklējumu skaits
stacionāriem pacientiem ambulatoriem pacientiem
A B 1 2 3 4
RTG1 iekārtas 1        
Dentālie aparāti 2        
Mammogrāfi 3        
tajā skaitā mobilie 3.1        
Fluorogrāfi 4        
CT2 iekārtas 5        
PET3 iekārtas 6        
Angiogrāfi 7        
Litotriptori 8        
MR4 iekārtas 9        
USG5 aparāti 10        
Radionuklīdā aparatūra 11        
tajā skaitā Gamma kameras 11.1        
no tām planārās 11.1.1        
SPECT6 12        
Pārējās iekārtas 13        
Kopā

14

       

2. Radiologa aprakstīto uzņēmumu/attēlu un izmeklējumu skaits _________
(neatkarīgi no radioloģijas iekārtas veida un veikšanas vietas)

3. Rentgendiagnostiskais darbs

  Rindas Nr. Kopā9 Tajā skaitā izmeklējumu skaits
stacionāriem pacientiem ambulatoriem pacientiem
A B 1 2 3
Caurskates ar RTG1 iekārtu 1      
CT2 izmeklējumi bez kontrastvielas 2      
CT2 izmeklējumi ar i/v7 vai bolus injekciju veidā ievadītu k/v8 3      
Punkcijas CT2 kontrolē 4      
Rentgendiagnostikas instrumentālās metodes 5      
tajā skaitā bronhu zondēšana 5.1      

4. Magnētiskās rezonanses diagnostika

  Rindas Nr. Kopā9 Tajā skaitā izmeklējumu skaits
stacionāriem pacientiem ambulatoriem pacientiem
A B 1 2 3
Bez kontrastvielas 1      
Ar i/v7 vai bolus injekciju veidā ievadītu k/v8 2      

5. Angiogrāfija

  Kopā9 Tajā skaitā
stacionāriem pacientiem ambulatoriem pacientiem
A 1 2 3
Terapeitiskās endovaskulārās manipulācijas (skaits)      

6. Hormonreceptoru noteikšana (kopējais izmeklējumu skaits) _________

7. Funkcionālā diagnostika ultrasonogrāfijas kontrolē

USG5 veids Rindas Nr. Kopā9 Tajā skaitā izmeklējumu skaits
stacionāriem pacientiem ambulatoriem pacientiem
A B 1 2 3
Doplerogrāfija (ieskaitot DUPLEX USG5) 1      
Ehokardiogrāfija 2      
Transrektāla sonoskopija 3      
Invazīvās manipulācijas ultrasonogrāfijas kontrolē (punkcijas, drenāžas, blokādes u. c.) 4      

Piezīmes.

1 RTG – rentgens.

2 CT – kompjūtertomogrāfija, datortomogrāfija.

3 PET – pozitronu emisijas tomogrāfija.

4 MR iekārtas – magnētiskās rezonanses aparāti.

5 USG aparāti – ultrasonogrāfijas aparāti.

6 SPECT – viena fotona emisijas kompjūtertomogrāfija, datortomogrāfs.

7 i/v – intravenozi.

8 k/v – kontrastviela.

9 Kopskaits – katram izmeklējumam atbilstošās rindas 2. un 3. ailes summa.

Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa.

Veidlapas aizpildīšanas datums10 (dd.mm.gggg.) . . .

Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts10)
Veidlapas aizpildītājs   Tālrunis  
  (vārds, uzvārds)    

Piezīme.

10 Dokumenta rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

4. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR PSIHIATRISKAJĀM PĀRBAUDĒM, NARKOLOĢISKAJĀM EKSPERTĪZĒM UN NARKOTISKO VIELU (OPIOĪDU) ATKARĪBAS PACIENTU ILGTERMIŅA FARMAKOTERAPIJU

____. gadā

Iesniedz ārstniecības iestādes Slimību profilakses un kontroles centram
līdz 15. februārim
Ārstniecības iestādes nosaukums
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā  
Pamatdarbība (nosaukums un kods atbilstoši Veselības aprūpes sniedzēju klasifikācijai)
  HP
Adrese
Tālrunis   E-pasts  
Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds)

1. Psihiatrisko pārbaužu skaits

Informācija Rindas Nr. Pārbaužu skaits
A B 1
Kopā 1  
no tām
pārbaude transportlīdzekļu vadītājiem un personām, kuras vēlas iegūt transportlīdzekļa vadītāja kvalifikāciju
1.1  
pārbaude veselības stāvokļa atbilstībai valsts militārajam dienestam (tajā skaitā zemessardzei) 1.2  
obligātās veselības pārbaudes (nodarbinātajiem, kuru veselības stāvokli ietekmē vai var ietekmēt veselībai kaitīgie darba vides faktori, kuriem darbā ir īpaši apstākļi, kuru darbs saistīts ar iespējamu risku citu cilvēku veselībai) 1.3  
pārbaude, lai izvērtētu personas veselības stāvokļa atbilstību ieroču glabāšanai (nēsāšanai) vai darbam ar ieročiem 1.4  
pārbaude, ko pieprasa iestādes (piemēram, tiesībaizsardzības iestādes, tiesa) 1.5  

2. Alkohola, narkotisko, psihotropo vai toksisko vielu ietekmes noteikšana (ekspertīzes)

Informācija Rindas Nr. Ekspertīžu skaits
A B 1
Kopā 1  
tajā skaitā
alkohola ietekmes noteikšana
1.1  
narkotisko, psihotropo vai toksisko vielu ietekmes noteikšana 1.2  

3. Narkotisko vielu (opioīdu) atkarības pacientu ilgtermiņa farmakoterapija ar metadonu vai buprenorfīnu

  Rindas Nr. Gada laikā uzņemti programmā Gada laikā ārstēšanu pārtraukuši Gada beigās programmā esošie
kopā tajā skaitā kopā tajā skaitā kopā tajā skaitā
pirmo reizi dzīvē sievietes vīrieši sievietes vīrieši sievietes vīrieši
sievietes vīrieši
A B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Metadona programma 1                      
Buprenorfīna programma 2                      
Kopā 3                      
Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa.

Veidlapas aizpildīšanas datums (dd.mm.gggg.) . . .

Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts)
Veidlapas aizpildītājs   Tālrunis  
  (vārds, uzvārds)    

Piezīme. Dokumenta rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

5. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR ZOBĀRSTNIECĪBAS DARBĪBU

____. gadā

Iesniedz ārstniecības iestādes Slimību profilakses un kontroles centram
līdz 15. februārim
Ārstniecības iestādes nosaukums
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā  
Pamatdarbība (nosaukums un kods atbilstoši Veselības aprūpes sniedzēju klasifikācijai)
  HP
Adrese
Tālrunis   E-pasts  
Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds)
Ārstniecības iestāde, kuras resursus izmanto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai saskaņā
ar ārstniecības iestāžu savstarpēju līgumu
(nosaukums)
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā

1. Apmeklējumi pie zobārsta un mutes, sejas un žokļu ķirurga

  Rindas Nr. Apmeklējumu skaits
kopā sievietes vīrieši
A B 1 2 3
Kopējais apmeklējumu skaits 1 2 3 4
tajā skaitā kopējais apmeklējumu skaits bērniem (0–17 gadi, ieskaitot) 1.1      
no tiem pirmreizējo apmeklējumu skaits1 bērniem (0–17 gadi, ieskaitot) 1.1.1      

1.1. Zobārstu un mutes, sejas un žokļu ķirurgu darbs (mutes ķirurģija)

  Rindas Nr. Apkalpoto unikālo pacientu skaits Gadījumu skaits3
A B 1 2
Mutes dobuma operācijas2 1    
Zobu implantu ievietošana 2    

2. Apmeklējumi pie zobu higiēnista

  Rindas Nr. Apmeklējumu skaits
kopā sievietes vīrieši
Kopējais apmeklējumu skaits 1 2 3 4
tajā skaitā kopējais apmeklējumu skaits bērniem (0–17 gadi, ieskaitot) 1.1      

3. Zobu stāvoklis bērniem

Bērnu vecums Rindas Nr. Pacientu skaits Pastāvīgo zobu skaits KPE4 Piena zobu skaits KPE4 Pacientu skaits ar ortodontiskām anomālijām Pacientu skaits ar patoloģisku periodontu
kariozie plombētie izrautie kariozie plombētie
A B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
6 gadi 1                    
12 gadi 2                    

Piezīmes.

1 Pārskata gada laikā.

2 Neieskaitot zobu implantu ievietošanu.

3 Kopējais pacientiem veikto manipulāciju (mutes dobuma operāciju vai ievietoto implantu) skaits (vienam pacientam var būt vairākas manipulācijas).

4 KPE – (kariozie + plombētie + izrautie zobi) / pacientu skaits.

Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa.

Veidlapas aizpildīšanas datums5 (dd.mm.gggg.) . . .

Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts5)
Veidlapas aizpildītājs   Tālrunis  
  (vārds, uzvārds)    

Piezīme.

5 Dokumenta rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

6. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR ANTENATĀLO APRŪPI, ABORTIEM UN KONTRACEPCIJU

____. gadā

Iesniedz ārstniecības iestādes Slimību profilakses un kontroles centram
līdz 15. februārim
Ārstniecības iestādes nosaukums
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā  
Pamatdarbība (nosaukums un kods atbilstoši Veselības aprūpes sniedzēju klasifikācijai)
  HP
Adrese
Tālrunis   E-pasts  
Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds)
Ārstniecības iestāde, kuras resursus izmanto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai saskaņā
ar ārstniecības iestāžu savstarpēju līgumu
(nosaukums)
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā

1. Grūtnieču ambulatorā antenatālā aprūpe

1.1. Grūtnieču skaits1

Pārskata perioda sākumā Aprūpe uzsākta pārskata periodā Tajā skaitā Kopējais dzemdētāju skaits pārskata periodā Grūtnieču aprūpe turpinās pārskata perioda beigās
līdz
12. grūtniecības nedēļai
līdz 14 gadiem (ieskaitot) pusaudzes (15–17 gadi, ieskaitot)
1 2 3 4 5 6 7

1.2. Grūtnieču (par 1.1. tabulas 6. aili) apmeklējumu kopskaits antenatālai aprūpei1

Informācija Rindas Nr. Apmeklējumu skaits
A B 1
Pie ginekologa, dzemdību speciālista 1  
Pie vecmātes 2  
Pie ģimenes ārsta 3  

2. Aborti

  SSK–10 kods1 Rindas Nr. Kopā Aborti no kopskaita (1. aile)
tajā skaitā
HIV infek-
cijas dēļ
sievietes vecums (gados)
līdz 14 (ieskai-
tot)
15–17 (ieskai-
tot)
18–19 (ieskai-
tot)
20–24 (ieskai-
tot)
25–29 (ieskai-
tot)
30–34 (ieskai-
tot)
35–39 (ieskai-
tot)
40–44 (ieskai-
tot)
45–49 (ieskai-
tot)
50 un vairāk
A B C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Mākslīgie aborti

O04, O05

1

                       
tajā skaitā legāli O04 1.1                        
medicīniski 1.2                        
no tiem vēlīni 1.2.1                        
Spontāni aborti

O03

2

                       
no tiem vēlīni 2.1                        
Nenotikuši aborti

O02.1

3

                       
Pārējie un neskaidras izcelsmes aborti

O05, O06

4

                       
no tiem vēlīni 4.1                        
Kopējais abortu skaits  

5

                       
tajā skaitā pārtraukta/
pārtraukusies pirmā grūtniecība
 

5.1.

                       

2.1. Medikamentozo abortu skaits (no 2. tabulas 1. rindas)

  Kopā Tajā skaitā
HIV infekcijas dēļ
Aborti no kopskaita (1. aile)
sievietes vecums (gados)
līdz 14 (ieskai-
tot)
15–17 (ieskai-
tot)
18–19 (ieskai-
tot)
20–24 (ieskai-
tot)
25–29 (ieskai-
tot)
30–34 (ieskai-
tot)
35–39 (ieskai-
tot)
40–44 (ieskai-
tot)
45–49 (ieskai-
tot)
50 un vairāk
A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Medikamentozo abortu skaits                        

3. Kontracepcija

SSK–10 kods2 Rindas Nr. Kontracepcija uzsākta vai veikta pārskata periodā (personu skaits)
A B C 1
Dzemdes kontracepcijas spirāle Z30.1; Z30.5 1  
Ķirurģiskā kontracepcija Z30.2 2  

Piezīmes.

1 Ģimenes ārsts šā pārskata 1.1. un 1.2. punktu aizpilda tikai tad, ja viņš pilnā mērā nodrošina grūtnieces aprūpi, neiesaistot ginekologu.

2 Diagnozes kods atbilstoši Starptautiskās statistiskās slimību un veselības problēmu klasifikācijas 10. redakcijas aktuālajai versijai (SSK-10).

Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa.

Veidlapas aizpildīšanas datums3 (dd.mm.gggg.) . . .

Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts3)
Veidlapas aizpildītājs   Tālrunis  
  (vārds, uzvārds)    

Piezīme.

3 Dokumenta rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

7. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR STACIONĀRA DARBĪBU

____. gadā

Iesniedz ārstniecības iestādes Slimību profilakses un kontroles centram
līdz 15. februārim
Ārstniecības iestādes nosaukums
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā  
Pamatdarbība (nosaukums un kods atbilstoši Veselības aprūpes sniedzēju klasifikācijai)
  HP
Adrese
Tālrunis   E-pasts  
Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds)
Ārstniecības iestāde, kuras resursus izmanto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai saskaņā
ar ārstniecības iestāžu savstarpēju līgumu
(nosaukums)
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā

1. Stacionāra darbība1

Rindas Nr. Paci-
enta dzi-
mums
(1 – vīrietis, 2 – sieviete)
Paci-
enta dzim-
šanas datums2
Paci-
enta dekla-
rētās dzīves-
vietas ATVK3 kods
Hospi-
tali-
zācijas iemesls4
Diag-
noze hospi-
talizā-
cijas brīdī5,6
Iestā-
šanās datums2
Ārstē-
šanās iemesla klīniskā diag-
noze5 (iz-
raks-
tīša-
nās diag-
noze)
Blakus-
diag-
nozes5,6
Ķirur-
ģiskās operā-
cijas datums2
Veiktas ķirur-
ģiskas operā-
cijas vai manipu-
lācijas NCSP6,7 kods
Finan-
sēšanas veids8
Pēcope-
rācijas perioda sarež-
ģījumi5,6
Hospi-
talizā-
cijas iznā-
kums pār-
skata gadā9
Hospi-
talizā-
cijas iznā-
kuma datums2
Pacients pārvie-
tots uz
citu iestādi
(iestādes kods ārstnie-
cības iestāžu reģistrā)
A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Piezīmes.

1 Pārskatā iekļauj datus par visiem pacientiem, kuri hospitalizēti pārskata gadā (neatkarīgi no tā, vai viņi pārskata gadā ir izrakstīti no stacionāra vai nav), kā arī par visiem pacientiem, kuri pārskata gadā nav hospitalizēti, bet pārskata gadā turpinājuši ārstēties stacionārā.

2 Datuma formāts: dd.mm.gggg. Ja pacients pārskata gadā nav izrakstīts no stacionāra, lauku neaizpilda.

3 ATVK (Administratīvo teritoriju un teritoriālo vienību klasifikatora) kods saskaņā ar Ministru kabineta 2017. gada 21. marta noteikumiem Nr. 152 "Administratīvo teritoriju un teritoriālo vienību klasifikatora noteikumi". Ja pacients nav Latvijas rezidents, norāda valsti, kurā pacients dzīvo.

4 Iestājies: atvests ar neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi – 1, akūti – 2, plānveidā – 3, izmeklēšana – 4, rehabilitācija – 5, sociālā aprūpe – 6, pārvests no citas ārstniecības iestādes – 7.

5 Diagnozes kods atbilstoši Starptautiskās statistiskās slimību un veselības problēmu klasifikācijas 10. redakcijas aktuālajai versijai (SSK-10).

6 Ja ir vairāki diagnožu vai ķirurģisko operāciju, vai manipulāciju kodi, katru kodu norāda citā blakus esošā ailē. Ailes pievieno elektroniska dokumenta formā, norādot ailes numuru ar paplašinājumu, kas apzīmē papildu ailes kārtas numuru (piemēram, 5.1, 5.2, 9.1).

7 NOMESCO jeb Nordic Medico-Statistical Committee (Ziemeļvalstu Medicīnas statistikas komiteja) ķirurģisko manipulāciju klasifikācijas (NCSP) aktuālā versija, kas pieejama Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē.

8 Valsts – 1, privāti – 2.

9 Izrakstīts – 1, pārvests – 2 (norādīt iestādi 15. ailē), miris – 3, turpina ārstēšanos – 4.

2. Kopējais stacionāra operāciju zāļu skaits uz gada beigām (neieskaitot ambulatorās operāciju zāles) .

Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa.

Veidlapas aizpildīšanas datums10 (dd.mm.gggg.) . . .

Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts10)
Veidlapas aizpildītājs   Tālrunis  
  (vārds, uzvārds)    

Piezīme.

10 Dokumenta rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

8. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR ĀRZEMNIEKIEM SNIEGTAJIEM VESELĪBAS APRŪPES PAKALPOJUMIEM

____. gadā

Iesniedz ārstniecības iestādes Slimību profilakses un kontroles centram
līdz 15. februārim
Ārstniecības iestādes nosaukums
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā  
Pamatdarbība (nosaukums un kods atbilstoši Veselības aprūpes sniedzēju klasifikācijai)
  HP
Adrese
Tālrunis   E-pasts  
Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds)
Ārstniecības iestāde, kuras resursus izmanto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai saskaņā
ar ārstniecības iestāžu savstarpēju līgumu
(nosaukums)
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā

Ārzemniekiem1 sniegtie veselības aprūpes pakalpojumi

Rindas Nr. Pastāvīgā dzīvesvieta (valsts)2 Veselības aprūpes pakalpojuma sniegšanas forma3 Veselības aprūpes pakalpojuma veids4 Klīniskās diagnozes
SSK-10 kods5,6
Ķirurģiskās operācijas/
manipulācijas kods7,6
Kopējā veselības aprūpes pakalpojuma summa, EUR Dzimums
(1 – vīrietis,
2 – sieviete)
Vecums (gados) iestājoties Ārstēšanās ilgums iestādē (dienās)8
A 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Piezīmes.

1 Fiziska persona, kura ceļo ārpus savas pastāvīgās dzīvesvietas valsts un kura ceļojuma laikā saņem plānveida medicīnas pakalpojumus Latvijas administratīvajā  teritorijā, kas netiek segti no valsts budžeta līdzekļiem. Veidlapā neiekļauj informāciju par veselības aprūpes pakalpojumiem, kas sniegti:

1) ārzemniekiem ar pastāvīgās uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā;

2) bezvalstniekiem, kuriem bezvalstnieka statuss piešķirts Latvijas Republikā;

3) ārzemniekiem, kuriem Latvijas Republikā piešķirts bēgļa vai alternatīvais statuss;

4) patvēruma meklētājiem;

5) ārzemniekiem kā neatliekamā medicīniskā palīdzība pēkšņas saslimšanas vai traumas gadījumā, tajā skaitā ja persona uzrādījusi Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK);

6) apcietinātajiem un notiesātajiem brīvības atņemšanas iestādēs;

7) Ziemeļatlantijas līguma organizācijas un Eiropas Savienības dalībvalstu bruņoto spēku militārpersonām, bruņotajos spēkos nodarbinātajām civilpersonām, šo militārpersonu vai civilpersonu apgādājamiem, kā arī citām ar bruņotajiem spēkiem saistītajām personām, kurām ir apliecinājums par tiesībām uzturēties Latvijas Republikā;

8) Ukrainas pilsoņiem, kuru dzīvesvieta ir Latvijas Republikā un kuri šeit saņem Ukrainas vai Latvijas un Ukrainas valsts maksāto pensiju;

9) citos gadījumos personām, kas neatbilst šā pārskata 1. piezīmē minētajam ārzemnieka statusam (piemēram, jūrniekiem).

2 Kods atbilstoši standartizētajam Valstu un teritoriju kodu sarakstam, kas pieejams Eiropas Savienības Statistikas biroja tīmekļvietnē (http://ec.europa.eu/eurostat/ ramon/nomenclatures/index.cfm?TargetUrl=LST_NOM_DTL&IntCurrentPage=1&StrNom=CL_GEO&IntPcKey=41999324&StrLanguageCode=EN&StrLayoutCode=HIERARCHIC).

3 Pakalpojumu sniegšanas forma: ambulatori – 1, dienas stacionārā – 2, stacionārā – 3.

4 Pakalpojuma veids: slimību profilakse (tajā skaitā vakcinācija, izziņu iegūšana (arī transportlīdzekļa vadīšanai)) – 1; diagnostika – 2; terapeitiska ārstēšana – 3; ķirurģiska ārstēšana (tajā skaitā plastiskā ķirurģija) – 4; rehabilitācija – 5; aprūpe – 6; zobārstniecība – 7.

5 Diagnozes kods atbilstoši Starptautiskās statistiskās slimību un veselības problēmu klasifikācijas 10. redakcijas aktuālajai versijai (SSK-10).

6 Ja ir vairāki diagnozes vai ķirurģisko operāciju, vai manipulāciju kodi, katru kodu norāda citā blakus esošā ailē. Ailes pievieno elektroniska dokumenta formā, norādot ailes numuru ar paplašinājumu, kas apzīmē papildu ailes kārtas numuru (piemēram, 5.1, 5.2, 6.1, 6.2).

7 Attiecībā uz stacionārā sniegtajiem pakalpojumiem izmanto NOMESCO jeb Nordic Medico-Statistical Committee (Ziemeļvalstu Medicīnas statistikas komiteja) ķirurģisko manipulāciju klasifikācijas (NCSP) aktuālo versiju, kas pieejama Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē. Attiecībā uz ambulatori un dienas stacionārā sniegtajiem pakalpojumiem izmanto ķirurģisko operāciju kodu sarakstu, kas pieejams Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē.

8 Ambulatorajiem pakalpojumiem norāda apmeklējumu skaitu dienās (piemēram, ja vienā dienā apmeklē trīs speciālistus, tad skaita kā vienu dienu); stacionāra pakalpojumiem norāda ārstēšanās ilgumu dienās.

Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa.

Veidlapas aizpildīšanas datums9 (dd.mm.gggg.) . . .

Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts9)
Veidlapas aizpildītājs   Tālrunis  
  (vārds, uzvārds)    

Piezīme.

9 Dokumenta rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

9. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR
IESTĀDES FARMACEITIEM, FARMACEITU ASISTENTIEM UN NEMEDICĪNISKO PERSONĀLU
(pamatdarbā strādājošie)

____. gadā

Iesniedz ārstniecības iestādes Slimību profilakses un kontroles centram
līdz 15. februārim
Ārstniecības iestādes nosaukums
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā  
Pamatdarbība (nosaukums un kods atbilstoši Veselības aprūpes sniedzēju klasifikācijai)
  HP
Adrese
Tālrunis   E-pasts  
Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds)

Informācija par iestādes personālu

Specialitātes nosaukums Rindas Nr. Kopā
(uz gada beigām)
sievietes vīrieši
A B 1 2 3
Farmaceiti 1      
Farmaceita asistenti 2      
Pārējais personāls (nemedicīniskais)1 3      

Piezīme.

1 Nemedicīniskais personāls – visi ārstniecības iestādē strādājošie, kuriem nav medicīniskās izglītības un kuri nav reģistrēti ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā.

Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa.

Veidlapas aizpildīšanas datums2 (dd.mm.gggg.) . . .

Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts2)
Veidlapas aizpildītājs   Tālrunis  
  (vārds, uzvārds)    

Piezīme.

2 Dokumenta rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

10. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR
NEATLIEKAMĀS MEDICĪNISKĀS PALĪDZĪBAS DARBU

____. gadā

Iesniedz ārstniecības iestādes Slimību profilakses un kontroles centram
līdz 15. februārim
Ārstniecības iestādes nosaukums
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā  
Pamatdarbība (nosaukums un kods atbilstoši Veselības aprūpes sniedzēju klasifikācijai)
  HP
Adrese
Tālrunis   E-pasts  
Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds)

1. Neatliekamā medicīniskā palīdzība pēc izsaukuma rezultāta

  Kopā Tajā skaitā
NMP1 dzīvībai un veselībai kritiskos stāvokļos NMP1 pārējos gadījumos bezrezultāta izsaukumi2
traumas un nelaimes gadījumi pēkšņas saslimšanas un akūti stāvokļi dzemdības un grūtniecības patoloģija pārvešanas
A 1 2 3 4 5 6 7
Izpildīto izsaukumu skaits              

2. Pieteiktie neatliekamās medicīniskās palīdzības izsaukumi sadalījumā pēc prioritātes

  Kopā Tajā skaitā
NMP1 dzīvībai un veselībai kritiskos stāvokļos NMP1 pārējos gadījumos konsultācijas
A 1 2 3 4
Pieteikto izsaukumu skaits        

3. Neatliekamā medicīniskā palīdzība dzīvībai un veselībai kritiskos stāvokļos sadalījumā pēc izpildes vietas

  Republikas pilsētās Novadu pilsētās Pārējās teritorijās
  kopā tajā skaitā ar ierašanās laiku izsaukumā līdz 12 minūtēm kopā tajā skaitā ar ierašanās laiku izsaukumā līdz 15 minūtēm kopā tajā skaitā ar ierašanās laiku izsaukumā līdz 25 minūtēm
A 1 2 3 4 5 6
Rezultatīvo NMP1 izsaukumu skaits3            

4. Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāžu skaits un darba apjoms

Izbraukumu brigādes Rindas Nr. Faktiskais brigāžu skaits Diennakts brigāžu skaits Brigāžu kopējais izpildīto izsaukumu skaits
A B 1 2 3
Ārstu brigādes 1      
Ārsta palīgu (feldšeru) brigādes 2      

5. Personu skaits, kurām sniegta ambulatora palīdzība4

  Neatliekamās medicīniskās palīdzības punktā Publisku pasākumu laikā
A 1 2
Kopā    

Piezīmes.

1 NMP – neatliekamā medicīniskā palīdzība.

2 Gadījumi, kad cietušais vai saslimušais nav atrodams notikuma vietā, viltus izsaukums, izsaukums tiek atcelts, neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde neatrod izsaukuma adresi, pacients atsakās no apskates un medicīniskās palīdzības un citi gadījumi, kad neatliekamā medicīniskā palīdzība netiek sniegta.

3 Rezultatīvo izsaukumu skaitā netiek iekļauti bezrezultāta izsaukumi.

4 Izsaukuma karte netiek aizpildīta.

Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa.

Veidlapas aizpildīšanas datums5 (dd.mm.gggg.) . . .

Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts5)
Veidlapas aizpildītājs   Tālrunis  
  (vārds, uzvārds)    

Piezīme.

5 Dokumenta rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

11. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR
VALSTS ASINSDONORU CENTRA UN ASINS SAGATAVOŠANAS NODAĻU DARBU

____. gadā

Iesniedz ārstniecības iestādes Valsts asinsdonoru centram
līdz 20. janvārim
 
Iesniedz Valsts asinsdonoru centrs Slimību profilakses un kontroles centram
līdz 1. martam

Kopsavilkums LATVIJA  
Ārstniecības iestādes nosaukums
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā  
Pamatdarbība (nosaukums un kods atbilstoši Veselības aprūpes sniedzēju klasifikācijai)
  HP
Adrese
Tālrunis   E-pasts  
Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds)

1. Donori1 un procedūras

  Rindas Nr. Kopā Tajā skaitā
sievietes vīrieši
A B 1 2 3
Asins donori (skaits) 1      
tajā skaitā izbraukumos 1.1      
Pirmreizējie asins donori (skaits) 2      
Asins donāciju skaits2 3      
tajā skaitā izbraukumos 3.1.      
Aferēzes donori (skaits) 4      
Aferēzes procedūru skaits2 5      

2. Sagatavotās pilnasinis

  Rindas Nr. Devas (skaits) Litri
A B 1 2
Sagatavotās pilnasinis ar antikoagulantu (pilnas devas) 1    
Nesavākums 2    
Absolūtais pilnasiņu brāķis 3    
Pilnasinis sadalīšanai komponentos 4    

3. Sagatavotie un izplatītie asins komponenti

Asins komponentu veidi Rindas Nr. Sagatavotie asins komponenti (pieaugušo devu skaits) Izplatītie asins komponenti
(pieaugušo devu skaits)
Sagatavotie asins komponenti
(bērnu devu skaits)
Izplatītie asins komponenti
(bērnu devu skaits)
A B 1 2 3 4
Eritrocītu masa 1        
Autologa eritrocītu masa 2        
Svaigi saldēta plazma 3        
tajā skaitā:
1) iegūta no pilnasinīm
3.1        
2) iegūta aferēzē 3.2        
Trombocītu masa 4        
tajā skaitā:
1) iegūta no pilnasinīm
4.1        
2) iegūta aferēzē 4.2        
Krioprecipitāts 5        

4. Atsauktie asins komponenti

Asins komponentu veidi Rindas Nr. Devu skaits kopā (pieaugušo un bērnu)
A B 1
Eritrocītu masa 1  
Trombocītu masa 2  
Svaigi saldēta plazma 3  
Krioprecipitāts 4  

5. Asins komponenti, kas nodoti plazmas preparātu ražošanai

Asins komponentu veidi Rindas Nr. Litri
A B 1
Svaigi saldēta plazma 1  
tajā skaitā:
1) iegūta no pilnasinīm
1.1  
2) iegūta aferēzē 1.2  
3) cita plazma 1.3  

6. Speciāli apstrādāti asins komponenti

Apstrādes veids Rindas Nr. Eritrocītu masa
(devu skaits)

Trombocītu masa
(devu skaits)

Svaigi saldēta plazma
(devu skaits)

A B 1 2 3
Filtrēti 1     x
Apstaroti 2     x
Atmazgāti 3     x
Filtrēti, apstaroti 4     x
Filtrēti, atmazgāti 5     x
Atmazgāti, apstaroti 6     x
Filtrēti, atmazgāti, apstaroti 7     x
Inaktivēti 8 x    

7. Brāķētie asins komponenti

Norakstīšanas iemesls Rindas Nr. Eritrocītu masa
(devu skaits)
Svaigi saldēta plazma
(devu skaits)
Trombocītu masa
(devu skaits)
Krioprecipitāts (devu skaits)
A B 1 2 3 4
Reaktīvs seroloģiskās izmeklēšanas rezultāts 1        
tajā skaitā:
1) anti-HIV 1/23
1.1        
2) HbsAg4 1.2        
3) anti-HCV5 1.3        
4) antitreponemālās antivielas 1.4        
Reaktīvs molekulārās izmeklēšanas rezultāts 2        
tajā skaitā:
1) HCV RNS6
2.1        
2) HIV RNS 2.2        
3) HBV DNS7 2.3        
Cits iemesls 3        

8. Apstiprinātie izmeklēšanas rezultāti

Apstiprināts rezultāts references laboratorijā Rindas Nr. Anti-
HIV 1/2
HBsAg Anti-HCV Anti-treponemālās antivielas
A B 1 2 3 4
Pirmreizējo donoru asins paraugu skaits 1        
Regulāro vai atkārtoto donoru asins paraugu skaits 2        

9. Ārstniecības iestādes, uz kurām izplatīti asins komponenti

Nr. p. k. Ārstniecības iestādes nosaukums

Piezīmes.

1 Donori – norāda fizisko personu skaitu, kurām atļauta donācija/aferēzes procedūra.

2 Donāciju/aferēzes procedūru skaits – norāda visu reģistrēto donāciju/aferēzes procedūru skaitu, tajā skaitā nesavākumus.

3 Anti-HIV – antivielas pret cilvēka imūndeficīta vīrusu.

4 HBsAg – hepatīta B virsmas antigēns.

5 Anti-HCV – antivielas pret C hepatīta vīrusu.

6 RNS – ribonukleīnskābe.

7 HBV DNS – B hepatīta vīrusa dezoksiribonukleīnskābe.

Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa.

Veidlapas aizpildīšanas datums8 (dd.mm.gggg.) . . .

Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts8)
Veidlapas aizpildītājs   Tālrunis  
  (vārds, uzvārds)    

Piezīme.

8 Dokumenta rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

12. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR
TIESPSIHIATRISKĀS EKSPERTĪZES VEIKŠANU

____. gadā

Iesniedz ārstniecības iestādes Slimību profilakses un kontroles centram
līdz 15. februārim
Ārstniecības iestādes nosaukums
Kods ārstniecības iestāžu reģistrā  
Pamatdarbība (nosaukums un kods atbilstoši Veselības aprūpes sniedzēju klasifikācijai)
  HP
Adrese
Tālrunis   E-pasts  
Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds)

1. Ekspertējamo personu kustība stacionārā un gultu fonda izmantošana tiespsihiatrijas ekspertīzes nodaļā

Tiespsihiatrijas ekspertīzes nodaļas tips Rindas Nr. Gultu skaits Ekspertējamo personu skaits Ekspertējamo personu kopējais izmantoto gultasdienu skaits pārskata gadā
pārskata gada beigās vidēji pārskata gadā pārskata gada sākumā iestājušies izrakstīti pārskata gada beigās
A B 1 2 3 4 5 6 7
Ar apsardzi 1              
Bez apsardzes 2              
Kopā (1. un 2. rindas summa) 3              

2. Psihiatrisko ekspertīžu skaits

Ekspertējamās personas Rindas Nr. Ekspertīžu skaits
(tajā skaitā kompleksās un psiholoģiskās)
Tajā skaitā
ambulatorās ekspertīzes stacionārās ekspertīzes
psihiatriskajā slimnīcā (nodaļā) ar apsardzi psihiatriskajā slimnīcā (nodaļā) bez apsardzes
A B 1 2 3 4
Aizdomās turētie, apsūdzētie, notiesātie 1        
Liecinieki un cietušie 2        
Personas, kurām izdarīta ekspertīze civillietās 3        
Kopā (1.–3. rindas summa) 4        

3. Tiesu psihiatrijas ekspertu komisijas darbs

Informācija Rindas Nr. Izdarītās eksper-
tīzes
Ieteikts atzīt par pieskaitāmu noziedzīga nodarījuma izdarīšanas brīdī Aizdomās turēto, apsūdzēto un notiesāto ekspertīze No tiem Cietušo un liecinieku ekspertīze
ieteikti medicīniska rakstura
piespiedu līdzekļi
medicīniska rakstura piespiedu līdzekļi nav ieteikti
ieteikts atzīt par ierobežoti pieskaitāmu noziedzīga nodarījuma izdarīšanas brīdī ieteikts atzīt par nepieskaitāmu noziedzīga nodarījuma izdarīšanas brīdī ārstēšana psihiatriskajā slimnīcā (nodaļā) ar apsardzi ārstēšana psihiatriskajā slimnīcā (nodaļā) bez apsardzes ambulatora ārstēšana ārstniecības iestādē izdarītas ekspertīzes
A B 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ekspertīžu skaits personām, kurām izdarītas ekspertīzes krimināllietās un konstatēti psihiski traucējumi 1                  
Izpēte turpinās citas ekspertīzes ietvaros 2                  
Ekspertīžu skaits personām, kurām izdarītas ekspertīzes krimināllietās un kuras ir psihiski veselas 3                  
Kopā (1.–3. rindas summa) 4                  

4. Tiesu psiholoģiskajās ekspertīzēs izmeklēto personu skaits __________

Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa.

Veidlapas aizpildīšanas datums (dd.mm.gggg.) . . .

Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts)
Veidlapas aizpildītājs   Tālrunis  
  (vārds, uzvārds)    

Piezīme. Dokumenta rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

13. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR
ČERNOBIĻAS ATOMELEKTROSTACIJAS AVĀRIJĀ CIETUŠO MEDICĪNISKO APRŪPI

____. gadā

Iesniedz valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību
"Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca"
Slimību profilakses un kontroles centram
līdz 1. martam

Kods ārstniecības iestāžu reģistrā  
Pamatdarbība (nosaukums un kods atbilstoši Veselības aprūpes sniedzēju klasifikācijai)
  HP
Adrese
Tālrunis   E-pasts  
Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds)

1. Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieku un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas rezultātā cietušo personu medicīniskā aprūpe

Slimību klases un atsevišķas slimības SSK-10 kods1 Rindas Nr. Pieaugušie (18 gadi un vecāki)
pacientu skaits miruši
kopā tajā skaitā ar pirmoreiz noteiktu diagnozi
A B C 1 2 3
Kopā  

1.0

     
tajā skaitā:
Infekcijas un parazitāras slimības
A00–B99

2.0

     
no tām:
tuberkuloze
A15–A19 2.1      
bruceloze A23 2.2      
ērču encefalīts A84 2.3      
vīrushepatīts B15–B19 2.4      
Audzēji C00–D48

3.0

     
no tiem:
ļaundabīgi audzēji
C00–C97 3.1      
to skaitā:
barības vada
C15 3.1.1      
kuņģa C16 3.1.2      
tievās zarnas C17 3.1.3      
resnās zarnas C18 3.1.4      
sigmveida zarnas C19 3.1.5      
taisnās zarnas C20 3.1.6      
tūpļa zarnas C21 3.1.7      
aknu C22 3.1.8      
žultspūšļa C23–24 3.1.9      
aizkuņģa C25 3.1.10      
elpošanas orgānu C30–39 3.1.11      
kaulu C40 3.1.12      
ādas C43–44 3.1.13      
prostatas C61 3.1.14      
nieres C64–65 3.1.15      
urīnpūšļa C67 3.1.16      
smadzeņu C71 3.1.17      
vairogdziedzera C74 3.1.18      
virsnieru C75 3.1.19      
leikoze C95 3.1.20      
labdabīgi audzēji D10–D36 3.2      
no tiem:
gremošanas sistēmas
D10–13 3.2.1      
lipoma D17 3.2.2      
hemangioma D18 3.2.3      
ādas audzēji (hiperkeratozes, leikokeratozes) D22, D23 3.2.4      
Endokrīnās, uztura un vielmaiņas slimības E00–E90

4.0

     
no tām:
difūza netoksiska struma
E04.0 4.1      
vairogdziedzera solidārs mezgls/cista E04.1 4.2      
nodoza netoksiska struma E04.2 4.3      
tireotoksikoze E05 4.4      
tireoidīti E06 4.5      
cukura diabēts, I tips E10 4.6      
cukura diabēts, II tips E11 4.7      
Asins un asinrades orgānu slimības un noteikti imūnsistēmas traucējumi D50–D89

5.0

     
no tiem:
dzelzs deficīta anēmija
D50 5.1      
hemolītiska anēmija D59 5.2      
aplastiska anēmija D60–D61 5.3      
sideroblastiska anēmija D64,0–3 5.4      
alerģisks vaskulīts D69.0 5.5      
leikocitāras slimības D70–D72 5.6      
sekundārs imūndeficīts D84.9 5.7      
Psihiski un uzvedības traucējumi F00–F99

6.0

     
no tiem:
demence
F02 6.1      
organiski afektīvi traucējumi F06.3 6.2      
organiska emocionāla labilitāte F06.6 6.3      
organiski kognitīvi traucējumi F06.7 6.4      
organisks psihosindroms F07.0 6.5      
šizofrēnija F20 6.6      
reakcija uz smagu stresu un adaptācijas traucējumi F43 6.7      
neirocirkulatoriska astēnija F45.3 6.8      
Nervu sistēmas un maņu orgānu slimības G00–G99,
H00–H59,
H60–H95

7.0

     
no tām:
epilepsija
G40 7.1      
karpālā kanāla sindroms G56.0 7.2      
toksiska polineiropātija G62.2 7.3      
autonomās (veģetatīvās) nervu sistēmas patoloģija G90.9 7.4      
encefalopātija G93.4 7.5      
hronisks konjunktivīts H10.4 7.6      
hronisks keratokonjunktivīts H16.2 7.7      
katarakta H25–H26 7.8      
tīklenes angiopātija, angioskleroze H35.0 7.9      
tīklenes perifērā distrofija H35.4 7.10      
glaukoma H40–H42 7.11      
progresējoša miopija H52.1 7.12      
kohleārs neirīts H93.3 7.13      
Asinsrites sistēmas slimības I00–I99

8.0

     
no tām:
primārā arteriālā hipertensija
I10 8.1      
stenokardija I20 8.2      
akūts infarkts I21–23 8.3      
hroniska sirds išēmiskā slimība I25 8.4      
aritmijas I46–49 8.5      
sirds mazspēja I50 8.6      
cerebrovaskulāras slimības I60–69 8.7      
ekstremitāšu artēriju ateroskleroze I70.2 8.8      
apakšējo ekstremitāšu varikozas vēnas I83 8.9      
Elpošanas sistēmas slimības J00–J99

9.0

     
no tām:
hronisks rinīts, faringīts, nazofaringīts
J31 9.1      
hronisks laringīts un laringotraheīts J37 9.2      
hronisks traheobronhīts J42 9.3      
emfizēma J43 9.4      
citas hroniskas obstruktīvas plaušu slimības J44.8, J44.9 9.5      
astma J45–J46 9.6      
pneimokonioze J60–J62.0, J63–J65 9.7      
tajā skaitā azbestoze J61 9.7.1      
Gremošanas sistēmas slimības K00–K93

10.0

     
refluksa ezofagīts K21 10.1      
hronisks kuņģa čūlas toksisks hepatīts K25 10.2      
hroniska duodēna čūla K26 10.3      
hronisks gastrīts, duodenīts K29 10.4      
hronisks toksisks hepatīts K71 10.5      
taukainā hepatoze K76 10.6      
žultsakmeņu slimība K81 10.7      
Ādas un zemādas audu slimības L00–L99

11.0

     
no tām:
hroniska ekzēma
L20.8 11.1      
kontaktdermatīts L24–L25 11.2      
nātrene L50 11.3      
toksiskā melanodermija L81.4 11.4      
Skeleta, muskuļu un saistaudu slimības M00–M90

12.0

     
no tām:
artrozes
M15–M19 12.1      
spondiloze M47 12.2      
lumbosakrāls radikulīts M54.1 12.3      
hroniskas miofibrozes M60–M61 12.4      
palmāra fasciāla fibromatoze (Dipitrēna) M72.0 12.5      
pleca-lāpstiņu periartroze M75 12.6      
epikondilīti M77 12.7      
osteoporoze M80–81 12.8      
Uroģenitālās sistēmas slimības N00–N99

13.0

     
no tām:
toksiska nefropātija
N14.4 13.1      
hronisks pielonefrīts N11.9 13.2      
nierakmeņu slimība N20 13.3      
nieru cista N28.1 13.4      
prostatas adenoma N40 13.5      
prostatīts N41 13.6      
Ievainojumi un citas ārējas iedarbes sekas S00–T98

14.0

     
no tām:
nemedicīniskas cilmes vielu toksiska ietekme
T51–T55, T56.2–8, T57–T65.8 14.1      
saindēšanās ar svinu un dzīvsudrabu T56.0, 1 14.2      
staru slimība T66 14.3      
vibrācijas slimība T75.2 14.4      
alergoze T78.4 14.5      

2. Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieki un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas rezultātā cietušās personas

  Rindas Nr. Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieki Černobiļas atomelektrostacijas avārijas rezultātā cietušās personas Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem un avārijas rezultātā cietušām personām dzimušie bērni (neatkarīgi no vecāku dzīvesvietas)
A B 1 2 3
Ir uzskaitē pārskata perioda beigās 1      
tajā skaitā pārbaudīti 1.1      
Atveseļoti: stacionārā 2      

Piezīme.

1 Diagnozes kods atbilstoši Starptautiskās statistiskās slimību un veselības problēmu klasifikācijas 10. redakcijas aktuālajai versijai (SSK-10).

Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa.

Veidlapas aizpildīšanas datums2 (dd.mm.gggg.) . . .

Iestādes vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts2)
Veidlapas aizpildītājs   Tālrunis  
  (vārds, uzvārds)    

Piezīme.

2 Dokumenta rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

14. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR ZĀĻU RAŽOTĀJA DARBĪBU

____. gadā

Iesniedz zāļu ražotāji Zāļu valsts aģentūrai
līdz 1. februārim

1. Informācija par iesniedzēju

1.1. komersanta nosaukums  
1.2. saimnieciskās darbības veicēja vārds, uzvārds un reģistrācijas kods Valsts ieņēmumu dienestā  
1.3. reģistrācijas numurs komercreģistrā (neattiecas uz saimnieciskās darbības veicēju)  
1.4. ražošanas uzņēmuma nosaukums  
1.5. licences numurs zāļu vai pētāmo zāļu ražošanai vai importēšanai no trešajām valstīm  
1.6. tālrunis  
1.7. e-pasta adrese  

2. Realizācijas apgrozījums

Rādītāja nosaukums Rindas kods Kopējā summa bez PVN (euro) PVN (euro)
A B 1 2
Kopējais preču apgrozījums
(200 = 210 + 220 + 230)
200    
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
210    
aktīvās un citas vielas 220    
pārējās preces 230    

3. Realizēts Latvijas Republikā

Rādītāja nosaukums Rindas kods Kopējā summa bez PVN (euro) PVN (euro)
A B 1 2
Kopējais preču apgrozījums
(300 = 310 + 320 + 330 + 340 + 350 + 360)

300

   
no tā:
aptiekām (vispārēja tipa) (310 = 311 + 312 + 313)

310

   
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
311    
aktīvās un citas vielas 312    
pārējās preces 313    
ārstniecības iestādēm (slēgta tipa aptiekām) (320 = 321 + 322 + 323)

320

   
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
321    
aktīvās un citas vielas 322    
pārējās preces 323    
zāļu lieltirgotavām (330 = 331 + 332 + 333)

330

   
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
331    
aktīvās un citas vielas 332    
pārējās preces 333    
veterinārmedicīniskās prakses iestādēm (340 = 341 + 342 + 343)

340

   
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
341    
aktīvās un citas vielas 342    
pārējās preces 343    
citiem zāļu ražotājiem (350 = 351 + 352 + 353)

350

   
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
351    
aktīvās un citas vielas 352    
pārējās preces 353    
citi varianti (360 = 361 + 362 + 363)

360

   
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
361    
aktīvās un citas vielas 362    
pārējās preces 363    

4. Realizēts ārpus Latvijas Republikas

Rādītāja nosaukums Rindas kods Kopējā summa bez PVN (euro)
A B 1
Kopējais preču apgrozījums
(400 = 410 + 420)

400

 
no tā uz:
EEZ valstīm1

410

 
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
411  
aktīvās un citas vielas 412  
pārējās preces 413  
trešajām valstīm2

420

 
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
421  
aktīvās un citas vielas 422  
pārējās preces 423  

Piezīmes.

1 EEZ valstis – Eiropas Savienības dalībvalstis, kā arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

2 Trešās valstis – valstis, kuras nav EEZ valstis.

5. Piekrišana sniegto datu publiskošanai

○ JĀ, PIEKRĪTU

○ NĒ, NEPIEKRĪTU

6. Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa

Komersants vai saimnieciskās darbības veicējs
(paraksta persona, kurai ir komersanta pārstāvības tiesības)
 
  (vārds, uzvārds, paraksts3)
(vieta, datums3)

Piezīme.

3 Dokumenta rekvizītus "paraksts" un "datums" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

15. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR ZĀĻU LIELTIRGOTAVAS DARBĪBU

____. gadā

Iesniedz zāļu lieltirgotavas Zāļu valsts aģentūrai
līdz 1. februārim

1. Informācija par iesniedzēju

1.1. komersanta nosaukums  
1.2. saimnieciskās darbības veicēja vārds, uzvārds un reģistrācijas kods Valsts ieņēmumu dienestā  
1.3. reģistrācijas numurs komercreģistrā (neattiecas uz saimnieciskās darbības veicēju)  
1.4. zāļu lieltirgotavas nosaukums  
1.5. licences numurs zāļu lieltirgotavas atvēršanai (darbībai)  
1.6. tālrunis  
1.7. e-pasta adrese  

2. Realizācijas apgrozījums

Rādītāja nosaukums Rindas kods Kopējā summa bez PVN (euro) PVN (euro)
A B 1 2
Kopējais preču apgrozījums
(200 = 210 + 220 + 230)
200    
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
210    
aktīvās un citas vielas 220    
pārējās preces 230    

3. Realizēts Latvijas Republikā

Rādītāja nosaukums Rindas kods Kopējā summa bez PVN (euro) PVN (euro)
A B 1 2
Kopējais preču apgrozījums
(300 = 310 + 320 + 330 + 340 + 350)

300

   
no tā:
aptiekām (vispārēja tipa) (310 = 311 + 312 + 313)

310

   
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
311    
aktīvās un citas vielas 312    
pārējās preces 313    
ārstniecības iestādēm (slēgta tipa aptiekām) (320 = 321 + 322 + 323)

320

   
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
321    
aktīvās un citas vielas 322    
pārējās preces 323    
veterinārmedicīniskās prakses iestādēm,
praktizējošiem veterinārārstiem (330 = 331 + 332 + 333)

330

   
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
331    
aktīvās un citas vielas 332    
pārējās preces 333    
citām zāļu lieltirgotavām (340 = 341 + 342 + 343)

340

   
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
341    
aktīvās un citas vielas 342    
pārējās preces 343    
citi varianti (350 = 351 + 352 + 353)

350

   
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
351    
aktīvās un citas vielas 352    
pārējās preces 353    

4. Realizēts ārpus Latvijas Republikas

Rādītāja nosaukums Rindas kods Kopējā summa bez PVN (euro)
A B 1
Kopējais preču apgrozījums
(400 = 410 + 420)

400

 
no tā uz:
EEZ valstīm1

410

 
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
411  
aktīvās un citas vielas 412  
pārējās preces 413  
trešajām valstīm2

420

 
tajā skaitā pa preču grupām:
medikamenti
421  
aktīvās un citas vielas 422  
pārējās preces 423  

Piezīmes.

1 EEZ valstis – Eiropas Savienības dalībvalstis, kā arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

2 Trešās valstis – valstis, kuras nav EEZ valstis.

5. Piekrišana sniegto datu publiskošanai

○ JĀ, PIEKRĪTU

○ NĒ, NEPIEKRĪTU

6. Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa

Zāļu lieltirgotavas atbildīgā amatpersona  
  (vārds, uzvārds, paraksts3)
Komersants vai saimnieciskās darbības veicējs
(paraksta persona, kurai ir komersanta pārstāvības tiesības)
 
  (vārds, uzvārds, paraksts3)
(vieta, datums3)

Piezīme.

3 Dokumenta rekvizītus "paraksts" un "datums" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

 

16. pielikums
Ministru kabineta
2018. gada 27. novembra
noteikumiem Nr. 720

PĀRSKATS PAR APTIEKAS DARBĪBU

____. gadā

Iesniedz aptiekas Zāļu valsts aģentūrai
līdz 1. februārim

1. Informācija par iesniedzēju

1.1. komersanta nosaukums  
1.2. saimnieciskās darbības veicēja vārds, uzvārds un reģistrācijas kods Valsts ieņēmumu dienestā  
1.3. reģistrācijas numurs komercreģistrā (neattiecas uz saimnieciskās darbības veicēju)  
1.4. aptiekas nosaukums  
1.5. licences numurs aptiekas atvēršanai (darbībai)  
1.6. tālrunis  
1.7. e-pasta adrese  

2. Realizācijas apgrozījums – vispārēja tipa aptieka
(ja aptiekai ir filiāle, realizācijas apgrozījumu norāda aptiekai kopā ar filiāli)

Rādītāja nosaukums Rindas kods Realizēts fiziskām personām,
bez PVN (euro)
Realizēts juridiskām personām,
bez PVN (euro)
PVN (euro)
A B 1 2 3
Kopējais preču apgrozījums 200      
tajā skaitā:
medikamenti (lietošanai cilvēkiem)
210      
ekstemporāli izgatavotās zāles (izņemot citā aptiekā izgatavotās zāles) 220      
pārējās preces 230      

3. Realizācijas apgrozījums – slēgta tipa aptieka

Rādītāja nosaukums Rindas kods Realizēts ārstniecības iestādei, kurā
atrodas aptieka,
bez PVN (euro)
Realizēts citai ārstniecības iestādei, bez PVN (euro) PVN (euro)
A B 1 2 3
Kopējais preču apgrozījums 300      
tajā skaitā:
medikamenti (lietošanai cilvēkiem)
310      
ekstemporāli izgatavotās zāles (izņemot citā aptiekā izgatavotās zāles) 320      
pārējās preces 330      

4. Piekrišana sniegto datu publiskošanai

○ JĀ, PIEKRĪTU

○ NĒ, NEPIEKRĪTU

5. Apliecinu, ka visa norādītā informācija ir pilnīga un patiesa

Aptiekas vadītājs  
  (vārds, uzvārds, paraksts)
Komersants vai saimnieciskās darbības veicējs
(paraksta persona, kurai ir komersanta pārstāvības tiesības)
 
  (vārds, uzvārds, paraksts)
(vieta, datums)

Piezīme. Dokumenta rekvizītus "paraksts" un "datums" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu.

Veselības ministre Anda Čakša

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!