Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jūrmalas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2018. gada 27. septembra saistošie noteikumi Nr. 34 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 20.oktobra saistošajos noteikumos Nr.40 "Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 22.10.2018., Nr. 208 https://www.vestnesis.lv/op/2018/208.7

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

22.10.2018., Nr. 208

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 34

Pieņemts: 27.09.2018.

OP numurs: 2018/208.7

2018/208.7
RĪKI

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.34

Jūrmalā 2018.gada 27.septembrī (prot. Nr.13, 33.p.)

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 20.oktobra saistošajos noteikumos Nr.40 "Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā"

Izdoti saskaņā ar likuma
"Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā"
6.panta otro daļu, 7.panta piekto daļu,
14.panta astoto daļu, 15.pantu, 17.pantu,
21.1panta otro daļu, 21.2panta otro daļu,
24.panta pirmo daļu, 26.1panta pirmo un
otro daļu, 27.pantu un likuma
"Par sociālajiem dzīvokļiem un sociālajām
dzīvojamām mājām" 5.panta ceturto daļu,
6.pantu, 9.panta ceturto daļu, 10.panta otro daļu

Izdarīt Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 20.oktobra saistošajos noteikumos Nr.40 "Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā" (Latvijas Vēstnesis, 2017., Nr.190 (6017)) šādus grozījumus:

1. Papildināt ar 6.1punktu šādā redakcijā:

"6.1 Komisija pieņem lēmumu par atteikumu atzīt personu par tiesīgu saņemt likuma "Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā" 3.panta 1.punktā noteikto palīdzību minētā likuma 7.panta piektajā daļā noteiktajos gadījumos.".

2. Izteikt 13.punktu šādā redakcijā:

"13. Pašvaldības 4.reģistrā reģistrētajām personām īrēto dzīvojamo telpu apmaiņa tiek veikta, ja:

13.1. personai (ģimenei) par īrēto dzīvojamo telpu nav parādsaistību par īri un saņemtajiem pakalpojumiem, un persona ir pildījusi citus pienākumus, kas noteikti īres līgumā;

13.2. ja no konkrētās dzīvojamās telpas ir atteikušās vai dzīvojamā telpa nav piedāvājama īrei atbilstoši Noteikumu 34.punktam pašvaldības 1. un 2.reģistrā reģistrētām personām, kuras reģistrētas agrāk nekā attiecīgā 4.reģistrā reģistrētā persona.".

3. Svītrot 16.punktā vārdus "ja speciālists darba līgumā viņam noteikto pārbaudi ir izturējis".

4. Papildināt 21.5.apakšpunktu aiz skaitļa "12." ar skaitļiem "42., 43., 44.,".

5. Papildināt ar 37.1 un 37.2 punktu šādā redakcijā:

"37.1 Pašvaldības 1., 2. un 5.reģistrā reģistrētajām personām dzīvojamās telpas, sociālās dzīvojamās telpas un speciālistam izīrējamas dzīvojamās telpas tiek piedāvātas, ievērojot to atbrīvošanas datumu;

37.2 Par dažādām tiek uzskatītas arī tādas dzīvojamās telpas, sociālās dzīvojamās telpas un speciālistam izīrējamas dzīvojamās telpas, kas atrodas dažādās dzīvojamās mājās vai vienā un tajā pašā dzīvojamā mājā ar vienādu istabu skaitu.".

6. Izteikt pielikumu šādā redakcijā:

"Pielikums
Jūrmalas pilsētas domes
2016.gada 20.oktobra saistošajiem noteikumiem Nr.40
(prot. Nr.15, 58.p.)

Jūrmalas pilsētas domei

(vārds, uzvārds)
(personas kods)
(deklarētā dzīvesvieta)
Kontaktinformācija saziņai:
(adrese, e-adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs)

Iesniegums

Lūdzu, sniegt palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā

(norādīt nepieciešamo palīdzības veidu)
(vārds, uzvārds)
(ģimenes locekļu, kuriem nepieciešama palīdzība vārds, uzvārds, personas kods)
.

Pievienotie dokumenti – kopijas (tiesas spriedums, īres līgums, bāriņtiesas lēmums, pensijas vecumu sasniegušas personas apliecība, politiski represētas personas apliecība, repatrianta izziņa, atbrīvojuma izziņa no ieslodzījuma vietas, vienošanās (līgums) ar apsaimniekotāju vai pakalpojuma sniedzēju par parāda nomaksu, vai citi):

Apliecinu, ka visa iesniegumā un tā pielikumos minētā informācija ir pareiza un pilnīga.

Apliecinu, ka man (un manai ģimenei) nav ne likumiska, ne līgumiska pamata lietot citu dzīvojamo telpu.

Apliecinu, ka manā (un ģimenes) īpašumā nav dzīvošanai derīga dzīvojamā māja vai dzīvojamā telpa.

Esmu informēts, ka mani personas dati tiks apstrādāti Jūrmalas pilsētas domes noteiktā mērķa īstenošanai: sniegt palīdzību iedzīvotājiem dzīvokļa jautājumu risināšanā.

Dati var tikt nodoti tādiem sadarbības partneriem kā komunālo pakalpojumu sniedzējiem un dzīvojamās mājas pārvaldniekam, ar mērķi nodrošināt komunālo pakalpojumu pieejamību un dzīvojamās telpas apsaimniekošanu, kā arī nodrošināt dzīvojamās telpas īres līguma izpildes kontroli.

Datu apstrādes pārzinis: Jūrmalas pilsētas dome, reģistrācijas Nr. 90000056357, Jūrmalas pilsēta, Jomas iela 1/5, pasts@jurmala.lv, 67093816, 67093843. Personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: personasdati@jurmala.lv, 67093849.

Papildu informācija atrodama www.jurmala.lv

Esmu informēts, ka gadījumā, ja šajā iesniegumā un tā pielikumos ir sniegtas nepatiesas ziņas, Jūrmalas pilsētas pašvaldībai ir tiesības vērsties pret personu, kura sniegusi nepatiesas ziņas, civiltiesiskā un administratīvi tiesiskā kārtībā.

Apliecinu, ka iesniegums ir uzrakstīts saskaņā ar manu mutiski sniegto informāciju (atzīmē gadījumos, ja persona pati neraksta iesniegumu).

(datums)   (paraksts)

Dokumenta rekvizītus "paraksts", "datums" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir noformēts atbilstoši elektronisko dokumentu noformēšanai normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

Personas dati pārbaudīti šādos datu reģistros:  
1. Dzīvokļu uzskaites un izīrēšanas reģistrs
2. Pašvaldības sociālās palīdzības informācijas sistēma
3. Valsts vienotā datorizētā zemesgrāmata
4. E-adreses katalogs "

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

 

Paskaidrojuma raksts
Jūrmalas pilsētas domes 2018.gada 27.septembra saistošajiem noteikumiem Nr.34 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 20.oktobra saistošajos noteikumos Nr.40 "Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā""

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 20.oktobra saistošajos noteikumos Nr.40 "Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā" ir izdarīti, ņemot vērā Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), Oficiālās elektroniskās adreses likumu.

Kā arī darba procesā ir secināts, ka nepieciešams izdarīt grozījumus saistošajos noteikumos, tos papildinot un precizējot.

2. Īss projekta satura izklāsts Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 20.oktobra saistošie noteikumi Nr.40 "Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā" papildināti ar deleģējumu Jūrmalas pilsētas domes Dzīvokļu komisijai pieņemt lēmumu par atteikumu atzīt personu par tiesīgu saņemt palīdzību; precizēta pašvaldības palīdzības dzīvojamo telpu apmaiņas kārtība; precizēti priekšnoteikumi personām, kuras ir reģistrējamas pašvaldības 5.reģistrā nodrošināšanai ar speciālistam izīrējamu dzīvojamo telpu; personas, kurām jāiesniedz izziņas par īres un saņemto pakalpojumu maksājumiem; precizēta pielikumā pievienotā iesnieguma veidlapa.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav ietekmes.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav ietekmes.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Nav ietekmes.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav nepieciešamas.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!