Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Rīgas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

Rīgas pilsētas izpilddirektors publicē rīkojumus par paaugstinātas ledus bīstamības perioda noteikšanu.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rīgas domes 2018. gada 19. septembra saistošie noteikumi Nr. 52 "Grozījumi Rīgas domes 2018.gada 11.jūlija saistošajos noteikumos Nr.47 "Kundziņsalas un teritorijas starp Sarkandaugavas atteku, Degvielas ielu, Tvaika ielu un Uriekstes ielu teritorijas izmantošanas un apbūves saistošie noteikumi"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 1.10.2018., Nr. 193 https://www.vestnesis.lv/op/2018/193.7

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Talsu novada domes saistošie noteikumi Nr. 31

Grozījums Talsu novada domes 2012. gada 14. jūnija saistošajos noteikumos Nr. 12 "Par materiālo palīdzību Talsu novada pašvaldībā"

Vēl šajā numurā

01.10.2018., Nr. 193

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rīgas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 52

Pieņemts: 19.09.2018.

OP numurs: 2018/193.7

2018/193.7
RĪKI

Rīgas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.52

Rīgā 2018.gada 19.septembrī (prot. Nr.34, 65.§)

Grozījumi Rīgas domes 2018.gada 11.jūlija saistošajos noteikumos Nr.47 "Kundziņsalas un teritorijas starp Sarkandaugavas atteku, Degvielas ielu, Tvaika ielu un Uriekstes ielu teritorijas izmantošanas un apbūves saistošie noteikumi"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 43.panta
pirmās daļas 1.punktu, Teritorijas attīstības plānošanas
likuma 25.panta pirmo daļu

Izdarīt Rīgas domes 2018.gada 11.jūlija saistošajos noteikumos Nr.47 "Kundziņsalas un teritorijas starp Sarkandaugavas atteku, Degvielas ielu, Tvaika ielu un Uriekstes ielu teritorijas izmantošanas un apbūves saistošie noteikumi" šādus grozījumus:

1. Izteikt 2.punktu šādā redakcijā:

"2. Atzīt par spēku zaudējušu Rīgas domes 2005.gada 20.decembra saistošo noteikumu Nr.34 (Rīgas domes 2013.gada 18.jūnija saistošo noteikumu Nr.219 redakcijā) 11.pielikuma "Atsevišķu ostas teritoriju plānotās (atļautās) izmantošanas detalizācija" daļu, kas attiecas uz lokālplānojuma teritoriju, – "Teritorijas plānotās (atļautās) izmantošanas shēma Kundziņsalā", 15.pielikuma "Teritorijas plānotā (atļautā) izmantošana" daļu, kas attiecas uz lokālplānojuma teritoriju, 16.pielikuma "Stāvu skaita plāns" daļu, kas attiecas uz lokālplānojuma teritoriju, un 19.pielikuma "Meliorācijas attīstības plāns" daļu, kas attiecas uz lokālplānojuma teritoriju."

2. Papildināt saistošos noteikumus ar 3.punktu šādā redakcijā:

"3. Šie saistošie noteikumi nav attiecināmi uz būvniecības ieceres dokumentāciju, kas Būvniecības likumā un citos būvniecību reglamentējošos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā akceptēta institūcijā, kas pilda būvvaldes funkcijas (piemēram, izsniegta būvatļauja), vai iesniegta akceptam institūcijā, kas pilda būvvaldes funkcijas, pirms šo saistošo noteikumu stāšanās spēkā."

Rīgas domes priekšsēdētājs N.Ušakovs

 

Paskaidrojuma raksts
Rīgas domes 2018.gada 19.septembra saistošajiem noteikumiem Nr.52 "Grozījumi Rīgas domes 2018.gada 11.jūlija saistošajos noteikumos Nr.47 "Kundziņsalas un teritorijas starp Sarkandaugavas atteku, Degvielas ielu, Tvaika ielu un Uriekstes ielu teritorijas izmantošanas un apbūves saistošie noteikumi""

1. Īss saistošo noteikumu satura izklāsts

Rīgas dome 2018.gada 11.jūlijā apstiprināja Kundziņsalas un teritorijas starp Sarkandaugavas atteku, Degvielas ielu, Tvaika ielu un Uriekstes ielu lokālplānojumu (turpmāk – Lokālplānojums) un izdeva saistošos noteikumus Nr.47 "Kundziņsalas un teritorijas starp Sarkandaugavas atteku, Degvielas ielu, Tvaika ielu un Uriekstes ielu teritorijas izmantošanas un apbūves saistošie noteikumi" (turpmāk – saistošie noteikumi Nr.47).

Saistošie noteikumi paredz novērst neatbilstību starp saistošo noteikumu Nr.47 2.punktu un saistošo noteikumu Nr.47 1.pielikuma 140.punktu, kā arī papildināt saistošos noteikumus Nr.47 ar 3.punktu atbilstoši saistošo noteikumu Nr.47 1.pielikuma noslēgumā jautājumos noteiktajam.

2. Saistošo noteikumu nepieciešamības pamatojums

Atbilstoši Teritorijas attīstības plānošanas likumam Lokālplānojums ir īstenojams pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas informācijas par saistošo noteikumu īstenošanu saņemšanas. 2018.gada 19.jūlijā tika saņemta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas vēstule par Krievu salas lokālplānojumu, kurā vērsta uzmanība uz neprecizitātēm, kas turpmākajā procesā novēršamas, proti, noslēguma jautājumus, kuros nosaka pārejas kārtību no pastāvošā tiesiskā regulējuma uz jauno tiesisko regulējumu, nosaka pašos saistošajos noteikumos, nevis ar tiem apstiprinātajos apbūves noteikumos. Saistošo noteikumu grozījumi tiek veikti preventīvi, pirms saņemts atkārtots aizrādījums no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas.

3. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz pašvaldības budžetu

Nav ietekmes.

4. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā

Nav ietekmes.

5. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz administratīvajām procedūrām

Ar jautājumiem, kas saistīti ar saistošo noteikumu piemērošanu, var vērsties Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā un Rīgas pilsētas būvvaldē.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām

Konsultācijas nav veiktas.

Rīgas domes priekšsēdētājs N.Ušakovs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!