• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2017/48.DA1): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 6.03.2017., Nr. 48 https://www.vestnesis.lv/op/2017/48.DA1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dokumentu atsaukumi

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

06.03.2017., Nr. 48

OP 2017/48.DA1
RĪKI

Dažādi sludinājumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 63 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Paziņojums

Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūts piedāvā uzņēmējiem iegādāties piecu jaunu institūtā radītu intelektuālā īpašuma objektu / izstrādņu izmantošanas tiesības.

Komercializēšanas objekti:

- Nanostrukturētas aktīvās ogles superkondensatoru elektrodiem

- Poliola komponente cieto putupoliuretānu ražošanai

- Presētā papīra ražošanas receptūra

- Saplāksnis ar uzlabotām ilgizturības īpašībām

- Tehnoloģiskā procesa shēma, kas vērsta uz enerģētiskās vērtības palielināšanu koksnes granulām.

Informācija interesentiem:

Interesents tiek aicināts piedalīties sarunu procedūrā, izsakot savu piedāvājumu interesējošam objektam. Piedāvājumu izsaka, nosūtot vēstuli pa pastu uz adresi Rīgā, Dzērbenes ielā 27, LV-1006, Latvija, vai iesniedzot personīgi institūtā sekretariātā slēgtā aploksnē ar norādi "Komercializācijas piedāvājums".

Piedāvājumi jāiesniedz (nosūtīšanas pasta zīmogs) līdz iesniegšanas datumam, pēc kura divu nedēļu laikā tiek noslēgts līgums. Līgums tiek slēgts ar pretendentu, kurš izteicis izdevīgāko piedāvājumu konkrētajam komercializēšanas objektam. Institūtam ir tiesības atteikt slēgt līgumu par komercializēšanu, ja piedāvājums nav samērojams ar šī objekta radīšanai veiktajām pētniecības izmaksām. Gadījumā, ja kāds no pretendentiem atsakās slēgt līgumu pēc sarunu procedūras rezultātu paziņošanas, līgumu tiek piedāvāts slēgt nākamā izdevīgākā piedāvājuma pretendentam.

Piedāvājumi jāiesniedz divu mēnešu laikā no paziņojuma publicēšanas.

Komercializēšanas objektu apraksti atrodami http://www.kki.lv/index.php?id=277.

Jautājumus par sarunu procedūras norisi var sniegt LVKĶI direktors Uģis Cābulis (tālr. +371-67553063, e-pasta adrese: koks@edi.lv) vai direktora vietniece saimnieciskajos jautājumos Iveta Ušacka (tālr. +371-67553063, e-pasta adrese: koks@edi.lv). Atbildes uz specifiskiem jautājumiem var sniegt attiecīgo projektu vadītāji.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!