Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.

Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2017. gada 14. februāra noteikumi Nr. 88 "Grozījumi Ministru kabineta 2015. gada 28. jūlija noteikumos Nr. 435 "Kārtība, kādā nosaka un kompensē ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu saistītos zaudējumus un izdevumus un nosaka sabiedriskā transporta pakalpojuma tarifu"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 23.02.2017., Nr. 41 (5868) https://www.vestnesis.lv/op/2017/41.4

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr. 90

Jūrnieku repatriācija un tās finansēšanas kārtība

Vēl šajā numurā

23.02.2017., Nr. 41 (5868)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 88

Pieņemts: 14.02.2017.

OP numurs: 2017/41.4

2017/41.4
RĪKI

Ministru kabineta noteikumi: Šajā laidienā 9 Pēdējās nedēļas laikā 12 Visi

Ministru kabineta noteikumi Nr. 88

Rīgā 2017. gada 14. februārī (prot. Nr. 7 34. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2015. gada 28. jūlija noteikumos Nr. 435 "Kārtība, kādā nosaka un kompensē ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu saistītos zaudējumus un izdevumus un nosaka sabiedriskā transporta pakalpojuma tarifu"

Izdoti saskaņā ar Sabiedriskā transporta pakalpojumu likuma
5. panta trešās daļas 4. punktu, 11. panta pirmo un otro daļu,
12. panta trešo daļu un 16. panta otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2015. gada 28. jūlija noteikumos Nr. 435 "Kārtība, kādā nosaka un kompensē ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu saistītos zaudējumus un izdevumus un nosaka sabiedriskā transporta pakalpojuma tarifu" (Latvijas Vēstnesis, 2015, 155. nr.; 2016, 131. nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt noteikumus ar 2.5. apakšpunktu šādā redakcijā:

"2.5. ja pasūtītājs ir vai nav noteicis sabiedriskā transporta pakalpojuma tarifu, – zaudējumus par tādu pasažieru pārvadāšanu, kuriem noteikti braukšanas maksas atvieglojumi saskaņā ar normatīvajiem aktiem par pasažieru kategorijām, kuras ir tiesīgas izmantot braukšanas maksas atvieglojumus."

2. Papildināt noteikumus ar 6.5. apakšpunktu šādā redakcijā:

"6.5. šo noteikumu 2.5. apakšpunktā minētos zaudējumus par tādu pasažieru pārvadāšanu reģionālās nozīmes maršrutos un pilsētas nozīmes maršrutos, kuriem saskaņā ar normatīvajiem aktiem par pasažieru kategorijām, kuras ir tiesīgas izmantot braukšanas maksas atvieglojumus, noteikti braukšanas maksas atvieglojumi."

3. Papildināt noteikumus ar 9.1 punktu šādā redakcijā:

"9.1 Šo noteikumu 2.5. apakšpunktā minētos zaudējumus, kas saistīti ar tādu pasažieru pārvadāšanu, kuriem noteikti braukšanas maksas atvieglojumi saskaņā ar normatīvajiem aktiem par pasažieru kategorijām, kuras ir tiesīgas izmantot braukšanas maksas atvieglojumus, iekļauj kopējos zaudējumos, nosakot kopējo zaudējumu apmēru saskaņā ar šo noteikumu 2.1. apakšpunktu. Minētos zaudējumus uzskaita atsevišķi."

4. Aizstāt 29. punktā skaitli un vārdu "2.3. apakšpunktā" ar skaitli un vārdu "2.5. apakšpunktā".

5. Aizstāt 103. punktā skaitļus un vārdus "9. punkts un 5. pielikuma 13. aile" ar vārdiem un skaitli "un 9. punkts".

6. Papildināt noteikumus ar 104. punktu šādā redakcijā:

"104. Šo noteikumu 2.5. un 6.5. apakšpunkts, 9.1 punkts un 5. pielikuma 13. aile ir spēkā līdz 2017. gada 30. jūnijam."

7. Izteikt 5. pielikumu šādā redakcijā:

"Informācija par zaudējumiem maršrutos, kuriem vairāk nekā 30 % no kopējā maršruta garuma ir ārpus pilsētas administratīvās teritorijas

Pārskata periods  
Pārvadātāja nosaukums  
Sabiedriskā transporta pakalpojumu pasūtījuma līguma numurs  

Nr.
p.k.

Maršruts (numurs un nosaukums)

Maršruta kopējais garums (km)

Maršruta daļa plānošanas reģionā (km)

Maršruta daļa plānošanas reģionā (%)

Kopējais nobraukums maršrutā (reisā) (km)

Kopējie izdevumi maršrutā (EUR)

Kopējie ieņēmumi maršrutā (EUR)

Tajā skaitā ieņēmumi no biļešu pārdošanas (EUR)

Kopējie zaudējumi maršrutā (EUR)

Aprēķinātā peļņa (EUR)

Zaudējumi par pašvaldības noteiktajiem braukšanas maksas atvieglojumiem (EUR)

Zaudējumi par invalīdu pārvadāšanu (EUR)

Aprēķinātā kompensācija (EUR)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Kopā

                       

     

(pārskata sagatavošanas un iesniegšanas datums)

 

(atbildīgās personas paraksts, vārds, uzvārds, kontaktinformācija)

Norādījumi tabulas aizpildīšanai:

1. 2. aile – maršruta (reisa) numurs un nosaukums atbilstoši noslēgtās vienošanās nosacījumiem par maršrutu tīkla robežām. Norāda informāciju pa reisiem, ja maršruts sastāv no dažāda garuma reisiem.

2. 3. aile – maršruta (reisa) kopējais garums.

3. 4. aile – maršruta (reisa) daļa, kas atrodas ārpus pilsētas administratīvās teritorijas, vai nobraukums ārpus pilsētas administratīvās teritorijas, neietverot tehnisko nobraukumu (kilometros).

4. 5. aile – maršruta (reisa) daļa, kas atrodas ārpus pilsētas administratīvās teritorijas (procentos), noapaļojot līdz divām zīmēm aiz komata.

5. 6. aile – kopējais nobraukums maršrutā (reisā), neietverot tehnisko nobraukumu (kilometros).

6. 7. aile – kopējie izdevumi maršrutā (reisā).

7. 8. aile – kopējie ieņēmumi maršrutā (reisā), tai skaitā pārējie saimnieciskās darbības ieņēmumi saistībā ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu, tostarp ieņēmumi, kas gūti, pārvadājot pašvaldību noteiktās personas ar braukšanas maksas atvieglojumiem, un apmaksāti, pamatojoties uz pārvadātāja izrakstīto rēķinu.

8. 9. aile – tai skaitā ieņēmumi, kas gūti no biļešu (arī abonementa biļešu, dzīvnieku biļešu vai bagāžas biļešu) pārdošanas.

9. 10. aile – kopējie zaudējumi maršrutā (reisā), kurus nosaka, no izdevumiem atņemot ieņēmumus (7. aile – 8. aile).

10. 11. aile – aprēķinātā peļņa (saskaņā ar Ministru kabineta 2015. gada 28. jūlija noteikumu Nr. 435 "Kārtība, kādā nosaka un kompensē ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu saistītos zaudējumus un izdevumus un nosaka sabiedriskā transporta pakalpojuma tarifu" (turpmāk – noteikumi) 54. punktu aprēķinātais peļņas apmērs, ņemot vērā 6. ailē norādīto nobraukumu).

11. 12. aile – zaudējumi par pašvaldības noteiktajiem braukšanas maksas atvieglojumiem konkrētajā republikas pilsētas nozīmes maršrutā (reisā), kas noteikti noteikumu 8. punktā minētajā kārtībā.

12. 13. aile – zaudējumi saistībā ar atvieglojumiem par invalīdu pārvadāšanu konkrētajā republikas pilsētas nozīmes maršrutā (reisā).

13. 14. aile – aprēķinātās kompensācijas apmērs zaudējumu segšanai, kuru nosaka, no kopējiem zaudējumiem atņemot zaudējumus par republikas pilsētas pašvaldības noteiktajiem braukšanas maksas atvieglojumiem un valsts noteiktajiem atvieglojumiem par invalīdu pārvadāšanu un pieskaitot peļņas daļu. Aprēķinātos zaudējumus reizina ar maršruta (reisa) daļu plānošanas reģiona administratīvajā teritorijā ((10. aile – 12. aile – 13. aile + 11. aile) x 5. aile).

14. Rekvizītus "datums" un "paraksts" neaizpilda, ja elektroniskais dokuments ir sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu."

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Satiksmes ministrs Uldis Augulis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!