• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Liepājas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Liepājas pilsētas domes 2016. gada 8. decembra saistošie noteikumi Nr. 27 "Par grozījumu Liepājas pilsētas domes 2015.gada 22.janvāra saistošajos noteikumos Nr.3 "Par pabalstu pārtikas iegādei"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 4.01.2017., Nr. 4 https://www.vestnesis.lv/op/2017/4.7

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

04.01.2017., Nr. 4

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Liepājas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 27

Pieņemts: 08.12.2016.

OP numurs: 2017/4.7

2017/4.7
RĪKI

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.27

Liepājā 2016.gada 8.decembrī (prot. Nr.15, 10.§)

Par grozījumu Liepājas pilsētas domes 2015.gada 22.janvāra saistošajos noteikumos Nr.3 "Par pabalstu pārtikas iegādei"

Izdoti saskaņā ar Sociālo pakalpojumu un
sociālās palīdzības likuma 35.panta trešo un ceturto daļu

Izdarīt Liepājas pilsētas domes 2015.gada 22.janvāra saistošajos noteikumos Nr.3 "PAR PABALSTU PĀRTIKAS IEGĀDEI" (Latvijas Vēstnesis, 2015, 25. nr.) grozījumu un aizstāt 3.1.1.apakšpunktā skaitli "60" ar skaitli "90".

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

 

Saistošo noteikumu "Par grozījumu Liepājas pilsētas domes 2015.gada 22.janvāra saistošajos noteikumos Nr.3 "Par pabalstu pārtikas iegādei""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Pabalsta pārtikas iegādei apmēru, pieprasīšanas un piešķiršanas kārtību, kā arī personas, kurām ir tiesības saņemt pabalstu pārtikas iegādei, noteic Liepājas pilsētas domes 2015.gada 22.janvāra saistošie noteikumi Nr.3 "PAR PABALSTU PĀRTIKAS IEGĀDEI" (turpmāk – Noteikumi).

Saskaņā ar Noteikumiem pabalstu pārtikas iegādei var saņemt ģimene (persona) krīzes situācijā, ja tai objektīvu iemeslu dēļ ir ierobežota vai nav iespēja saņemt pietiekamu uzturu un ja ienākumi uz katru ģimenes locekli iepriekšējā mēnesī nepārsniedz 60 euro.

Praksē bieži tiek konstatēti gadījumi, kad ģimene zemo ienākumu dēļ nespēj nodrošināt visas pamatvajadzības (saskaņā ar Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma 1.panta 11.punktu pamatvajadzības ir ēdiens, apģērbs, mājoklis, veselības aprūpe, obligātā izglītība), bet ģimenei (personai) nav tiesību saņemt pabalstu pārtikas iegādei, jo ienākumi nedaudz pārsniedz 60 euro mēnesī uz katru personu ģimenē.

Lai nodrošinātu atbalstu krīzes situācijā nonākušām personām, kurām nepietiek līdzekļu pamatvajadzību nodrošināšanai, ir nepieciešams palielināt ienākumu apmēru uz personu, lai ģimene (persona) krīzes situācijā varētu saņemt pabalstu pārtikas iegādei.

2. Īss projekta satura izklāsts Saistošie noteikumi "PAR GROZĪJUMU LIEPĀJAS PILSĒTAS DOMES 2015.GADA 22.JANVĀRA SAISTOŠAJOS NOTEIKUMOS Nr.3 "PAR PABALSTU PĀRTIKAS IEGĀDEI"" (turpmāk – Saistošie noteikumi) paredz palielināt noteikto maksimālo ienākumu apmēru katram ģimenes loceklim iepriekšējā mēnesī pārtikas pabalsta saņemšanai no 60 euro līdz 90 euro.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Pabalsta izmaksai papildus līdzekļi nav nepieciešami. LIEPĀJAS PILSĒTAS DOMES SOCIĀLĀ DIENESTA 2017.gada budžetā pabalsta izmaksai ieplānoti 4000 euro.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz sociāli ekonomisko stāvokli (uzņēmējdarbības vidi) pašvaldības teritorijā Projekta mērķis ir materiāli atbalstīt krīzes un ārkārtas situācijā nonākušas ģimenes (personas), kuras nevar apmierināt savas pamatvajadzības, lai minētajiem iedzīvotājiem nodrošinātu uzturu.

5. Informācija par administratīvajām procedūrām

Saistošie noteikumi tiks nosūtīti informācijai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, tiks publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv.

Saistošo noteikumu izpildi nodrošinās LIEPĀJAS PILSĒTAS DOMES SOCIĀLAIS DIENESTS.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām

Nav notikušas.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!