Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Talsu novada dome
Novada dome publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu, ja ar saistošajiem noteikumiem noteikusi oficiālo izdevumu "Latvijas Vēstnesis" par saistošo noteikumu publicēšanas vietu.
Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Talsu novada domes 2017. gada 9. februāra saistošie noteikumi Nr. 4 "Grozījumi Talsu novada domes 09.07.2009. saistošajos noteikumos Nr. 2 "Talsu novada pašvaldības nolikums"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 17.02.2017., Nr. 37 https://www.vestnesis.lv/op/2017/37.23

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

17.02.2017., Nr. 37

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Talsu novada dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 4

Pieņemts: 09.02.2017.

OP numurs: 2017/37.23

2017/37.23
RĪKI

Talsu novada domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 1 Visi

Talsu novada domes saistošie noteikumi Nr. 4

Talsos 2017. gada 9. februārī (prot. Nr. 3, 4. p., lēmums Nr. 37)

Grozījumi Talsu novada domes 09.07.2009. saistošajos noteikumos Nr. 2 "Talsu novada pašvaldības nolikums"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
21. un 24. pantu

Izdarīt Talsu novada pašvaldības 2009. gada 9. jūlija saistošajos noteikumos Nr. 2 "Talsu novada pašvaldības nolikums" (protokols Nr. 3, lēmums Nr. 15) grozījumu un izteikt 99. punkta otro un trešo rindkopu šādā redakcijā:

"Ja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas atzinumā nav izteikti iebildumi par pieņemto saistošo noteikumu tiesiskumu vai Domei viena mēneša laikā atzinums nav nosūtīts, Dome publicē pieņemtos saistošos noteikumus un tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" (vestnesis.lv) vai saistošajos noteikumos noteiktajā termiņā.

Saistošos noteikumus pēc spēkā stāšanās un paskaidrojuma rakstu pašvaldība izvieto redzamā vietā pašvaldības centrālās administrācijas ēkā, pagastu un pilsētu pārvaldēs un publicē pašvaldības informatīvajā izdevumā "Talsu Novada Ziņas"."

Talsu novada domes priekšsēdētājs A.Lācarus

 

Saistošo noteikumu Nr. 4 "Grozījumi Talsu novada domes 09.07.2009. saistošajos noteikumos Nr. 2 "Talsu novada pašvaldības nolikums""
paskaidrojuma raksts

Sadaļas nosaukums Sadaļas paskaidrojums
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Likuma "Par pašvaldībām" 24. panta otrā daļa nosaka, ka pašvaldības nolikumā jānosaka pašvaldības domes darba organizācija un struktūra. Ar Talsu novada domes 2017.gada 26. janvāra saistošajiem noteikumiem Nr. 3 "Par Talsu novada domes saistošo noteikumu publicēšanas vietu" (protokols Nr. 2, lēmums Nr. 27, 11. punkts) Talsu novada dome noteica, ka Talsu novada domes saistošo noteikumu publicēšanas vieta ir oficiālais izdevums "Latvijas Vēstnesis". Saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10. panta septīto daļu valsts pārvaldes pienākums ir informēt sabiedrību par savu darbu. Tas attiecas it īpaši uz to sabiedrības daļu un tām privātpersonām, kuru tiesības vai tiesiskās intereses īstenotā vai plānotā darbība skar vai var skart. Saskaņā ar Informācijas atklātības likuma 2. pantu sabiedrībai ir jābūt pieejamai informācijai, kura ir iestādes rīcībā vai kuru iestādei atbilstoši tās kompetencei ir pienākums radīt. Lai nodrošinātu pēc iespējas pilnīgāku novada iedzīvotāju informēšanu par Talsu novada domes pieņemtajiem saistošajiem noteikumiem, Talsu novada domes deputāti vēlas noteikt, ka saistošos noteikumus pēc spēkā stāšanās un paskaidrojuma rakstu pašvaldība izvieto redzamā vietā pašvaldības centrālās administrācijas ēkā, pagastu un pilsētu pārvaldēs un publicē pašvaldības informatīvajā izdevumā "Talsu Novada Ziņas"."

Lai precizētu pašvaldības nolikumā uzskaitīto pašvaldības iestāžu sarakstu, saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 24. panta otro daļu ir nepieciešams veikt precizējumus 09.07.2009. saistošo noteikumu Nr. 2 (protokols Nr. 3, lēmums Nr. 15) "Talsu novada pašvaldības nolikums" 99. punktā.

2. Īss projekta satura izklāsts Saistošo noteikumu projekts precizē pašvaldības saistošo noteikumu publicēšanas vietu un kārtību atbilstoši Talsu novada domes pieņemtajiem lēmumiem.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav attiecināms.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Nav attiecināms.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav attiecināms.

Talsu novada domes priekšsēdētājs A.Lācarus

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!