• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī;
  • plānošanas dokumentus, kā arī informatīvos ziņojumus par politikas plānošanas dokumentu īstenošanu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2017. gada 31. janvāra noteikumi Nr. 64 "Grozījumi Ministru kabineta 2013. gada 5. novembra noteikumos Nr. 1243 "Kārtība, kādā piešķir valsts budžeta finansējumu, kas paredzēts jauniešu iniciatīvas un līdzdalības veicināšanai lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, darbam ar jaunatni un jaunatnes organizāciju darbības atbalstam"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 2.02.2017., Nr. 26 https://www.vestnesis.lv/op/2017/26.12

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr. 65

Grozījumi Ministru kabineta 2010. gada 7. septembra noteikumos Nr. 827 "Noteikumi par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu veicēju reģistrāciju un ziņojumiem par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām un iedzīvotāju ienākuma nodokli"

Vēl šajā numurā

02.02.2017., Nr. 26

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 64

Pieņemts: 31.01.2017.

OP numurs: 2017/26.12

2017/26.12
RĪKI

Ministru kabineta noteikumi: Šajā laidienā 15 Pēdējās nedēļas laikā 9 Visi

Ministru kabineta noteikumi Nr. 64

Rīgā 2017. gada 31. janvārī (prot. Nr. 5 23. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2013. gada 5. novembra noteikumos Nr. 1243 "Kārtība, kādā piešķir valsts budžeta finansējumu, kas paredzēts jauniešu iniciatīvas un līdzdalības veicināšanai lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, darbam ar jaunatni un jaunatnes organizāciju darbības atbalstam"

Izdoti saskaņā ar Jaunatnes likuma 12. panta piekto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2013. gada 5. novembra noteikumos Nr. 1243 "Kārtība, kādā piešķir valsts budžeta finansējumu, kas paredzēts jauniešu iniciatīvas un līdzdalības veicināšanai lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, darbam ar jaunatni un jaunatnes organizāciju darbības atbalstam" (Latvijas Vēstnesis, 2013, 218. nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 3. punktu šādā redakcijā:

"3. Ievērojot Izglītības un zinātnes ministrijas (turpmāk – ministrija) ikgadējā jaunatnes politikas valsts programmā noteiktās prioritātes, atbalstāmās aktivitātes un sasniedzamos rādītājus, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (turpmāk – aģentūra) izstrādā un ministrija saskaņo atklāta projektu konkursa nolikumu (turpmāk – nolikums) un tā pielikumus."

2. Aizstāt 4. punktā vārdu "apstiprināto" ar vārdu "saskaņoto".

3. Svītrot 5.7. apakšpunktā vārdus "minimālo un".

4. Papildināt 5.9. apakšpunktu aiz vārda "limitu" ar vārdiem "kā arī projekta īstenošanas periodu".

5. Izteikt 12. punktu šādā redakcijā:

"12. Ja projekta iesniegums neatbilst kādam no šo noteikumu pielikuma 1.2.1., 1.2.2. vai 1.2.3. apakšpunktā minētajiem kritērijiem vai specifiskajiem kritērijiem (ja attiecināms), aģentūra pieņem lēmumu par projekta iesnieguma noraidīšanu."

6. Aizstāt 13. punktā vārdu "apstiprina" ar vārdu "saskaņo".

7. Aizstāt 15.1. apakšpunktā vārdus "to noraida" ar vārdiem "pieņem lēmumu par projekta iesnieguma noraidīšanu".

8. Aizstāt 17.2. apakšpunktā skaitli "2.4." ar skaitli "2.1.".

9. Aizstāt 17.3. apakšpunktā skaitli "2.2." ar skaitli "2.4.".

10. Izteikt 18. punktu šādā redakcijā:

"18. Aģentūra atbilstoši konkursa komisijas iesniegtajam vērtējumam saskaņā ar šo noteikumu 16. punktu pieņem lēmumu par finansējuma piešķiršanu, lēmumu par finansējuma piešķiršanu ar nosacījumu, lēmumu par finansējuma atteikumu vai lēmumu par projekta iesnieguma noraidīšanu. Ar lēmuma pieņemšanu tiek noslēgts atklātais projektu konkurss."

11. Papildināt 22.1. apakšpunktu aiz vārda "pielikuma" ar skaitli "1.2.4.".

12. Aizstāt 22.2. apakšpunktā vārdus "kopsumma netiek mainīta" ar vārdiem "kopsumma nevar tikt palielināta".

13. Izteikt 23. punktu šādā redakcijā:

"23. Ja projekta iesniegums ir apstiprināts ar nosacījumu, projekta iesnieguma iesniedzējs nodrošina lēmumā noteikto nosacījumu izpildi lēmumā noteiktajā termiņā. Aģentūra 10 darbdienu laikā pēc projekta iesniedzēja informācijas saņemšanas par minēto nosacījumu izpildi izskata to un, ja lēmumā noteiktie nosacījumi ir izpildīti noteiktajā termiņā, sagatavo atzinumu par lēmumā noteikto nosacījumu izpildi. Ja lēmumā noteiktie nosacījumi nav izpildīti vai nav izpildīti noteiktajā termiņā, aģentūra pieņem lēmumu par projekta iesnieguma noraidīšanu."

14. Izteikt 26. punktu šādā redakcijā:

"26. Lēmumu par projekta iesnieguma noraidīšanu vai lēmumu par finansējuma atteikumu projekta iesniedzējs var apstrīdēt Administratīvā procesa likumā noteiktajā kārtībā."

15. Izteikt 27. punktu šādā redakcijā:

"27.  10 darbdienu laikā pēc lēmuma pieņemšanas par finansējuma piešķiršanu vai pēc šo noteikumu 23. punktā minētā atzinuma sagatavošanas aģentūra piedāvā projekta iesniedzējam slēgt līgumu par projekta īstenošanu (turpmāk – līgums) vai saskaņā ar Jaunatnes likuma 12. panta 4.daļā noteikto – vienošanos un līgumu."

16. Papildināt 28. punktu aiz vārda "līgums" ar vārdiem un skaitļiem "vai atbilstoši Jaunatnes likuma 12. panta 4.daļā noteiktajam – vienošanās".

17. Papildināt 29. punktu aiz vārda "skaitu" ar vārdiem "attiecīgajā konkursā un kura pieprasītais finansējums projekta īstenošanai nepārsniedz aģentūrai pieejamo attiecīgajam konkursam paredzēto finansējumu".

18. Svītrot 30.4. apakšpunktā vārdus "ziņojumu un".

19. Papildināt noteikumus ar 30.11. apakšpunktu šādā redakcijā:

"30.11. projekta īstenošanas posmu darbu saturs un to izpildes termiņi, izmaksas un sasniedzamie rezultāti (ja attiecināms)."

20. Aizstāt 32.1. apakšpunktā skaitli "80" ar skaitli "90".

21. Izteikt 32.2. apakšpunktu šādā redakcijā:

"32.2. ja projekta īstenotājs iepriekšējā gada laikā no nolikumā noteiktā projektu iesniegumu iesniegšanas termiņa savas iepriekšējās līgumsaistības ar aģentūru pildījis, neievērojot līguma nosacījumus un termiņus, – piecu darbdienu laikā pēc līguma noslēgšanas veic avansa maksājumu 60 % apmērā no projektam piešķirtā finansējuma;".

22. Papildināt noteikumus ar 32.3. apakšpunktu šādā redakcijā:

"32.3. jaunatnes organizāciju darbības atbalsta projektos atbilstoši Jaunatnes likuma 12. panta 4.daļā noteiktajam aģentūra maksājumus projekta īstenotājam veic šādā kārtībā:

32.3.1. ja projekta īstenotājs iepriekšējā gada laikā no nolikumā noteiktā projektu iesniegumu iesniegšanas termiņa savas iepriekšējās līgumsaistības ar aģentūru pildījis, ievērojot līguma nosacījumus un termiņus, – piecu darbdienu laikā pēc līguma noslēgšanas aģentūra veic pirmo avansa maksājumu 80 % apmērā no projektam piešķirtā finansējuma un piecu darbdienu laikā pēc projekta starpposma pārskata apstiprināšanas aģentūra veic otro avansa maksājumu 20 % apmērā no projektam piešķirtā finansējuma;

32.3.2. ja projekta īstenotājs iepriekšējā gada laikā no nolikumā noteiktā projektu iesniegumu iesniegšanas termiņa savas iepriekšējās līgumsaistības ar aģentūru pildījis, neievērojot līguma nosacījumus un termiņus, – piecu darbdienu laikā pēc līguma noslēgšanas aģentūra veic pirmo avansa maksājumu 60 % apmērā no projektam piešķirtā finansējuma un piecu darbdienu laikā pēc projekta starpposma pārskata apstiprināšanas aģentūra veic otro avansa maksājumu 40 % apmērā no projektam piešķirtā finansējuma."

23. Svītrot 34.1. apakšpunktā vārdus un skaitli "Minēto izmaksu kopsumma nepārsniedz 30 procentpunktus no kopējām attiecināmajām izmaksām".

24. Izteikt 34.8. apakšpunktu šādā redakcijā:

"34.8. pamatlīdzekļu iegādes izmaksas, ja tas paredzēts nolikumā;".

25. Papildināt noteikumus ar 34.11., 34.12., 34.13. un 34.14. apakšpunktu šādā redakcijā:

"34.11. pievienotās vērtības nodoklis, izņemot gadījumu, ja tas ir atgūstams normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā;

34.12. vietējo un ārvalstu komandējumu un darba (dienesta) braucienu izdevumi, ievērojot attiecīgajos normatīvajos aktos par komandējumiem noteiktās izdevumu normas;

34.13. ar starptautisku ekspertu piesaistīšanu saistītās izmaksas;

34.14. ar dalību starptautiskajos radniecīgas darbības jomas sadarbības tīklos saistītās izmaksas, ja tas paredzēts nolikumā."

26. Papildināt 36.5. apakšpunktu aiz vārda "apmaksātas" ar vārdiem "līdz projekta pārskata iesniegšanai aģentūrā".

27. Izteikt 42.8. apakšpunktu šādā redakcijā:

"42.8. zemes un būvju iegādes izmaksas;".

28. Papildināt noteikumus ar 42.10. un 42.11. apakšpunktu šādā redakcijā:

"42.10. jaunu būvju būvniecības izmaksas;

42.11. mehānisko transportlīdzekļu iegādes izmaksas."

29. Papildināt 46. punktu aiz vārda "neizmantoti" ar vārdiem "vai neattiecināti".

30. Izteikt 50. punktu šādā redakcijā:

"50. Projekta iesniedzējs ir tiesīgs iepazīties ar sava projekta iesnieguma vērtēšanas kopsavilkumu tikai pēc tam, kad stājies spēkā lēmums par finansējuma piešķiršanu, lēmums par finansējuma piešķiršanu ar nosacījumu, lēmums par finansējuma atteikumu vai lēmums par projekta noraidīšanu."

31. Izteikt 51. punkta otro teikumu šādā redakcijā:

"Šī informācija ir pieejama aģentūras un ministrijas tīmekļa vietnēs pēc tam, kad stājies spēkā lēmums par finansējuma piešķiršanu, lēmums par finansējuma piešķiršanu ar nosacījumu, lēmums par finansējuma atteikumu vai lēmums par projekta iesnieguma noraidīšanu."

32. Izteikt pielikuma 1.1.1. apakšpunktu šādā redakcijā:

"1.1.1. Projekta iesniedzējs atbilst Jaunatnes likuma 12. panta otrajā, trešajā vai ceturtajā daļā un atklāta projektu konkursa nolikumā noteiktajām prasībām "

33. Izteikt pielikuma 1.1.4. apakšpunktu šādā redakcijā:

"1.1.4. Projekta iesniedzējam līdz aģentūras nolikumā noteiktā projektu iesniegumu iesniegšanas termiņa beigām nav neizpildītu iepriekšējo līgumsaistību ar aģentūru "

34. Svītrot pielikuma 1.1. apakšpunkta tabulā tekstu "Ja projekta iesniegums neatbilst kādam no projekta iesniedzēja atbilstības kritērijiem, to noraida."

35. Aizstāt pielikuma 1.2.7. apakšpunktā skaitli "36." ar skaitli "37.".

36. Svītrot pielikuma 1.2. apakšpunkta tabulā tekstu "Ja projekta iesniegums neatbilst šā pielikuma 1.2.1., 1.2.2., 1.2.3. un 1.2.4. apakšpunktā minētajiem kritērijiem, to noraida. Ja projekta iesniegums neatbilst šā pielikuma 1.2.5., 1.2.6., 1.2.7. un 1.2.8. apakšpunktā minētajiem kritērijiem, to virza tālākai izvērtēšanai atbilstoši kvalitātes un specifiskajiem kritērijiem, taču projekta iesnieguma apstiprināšanas gadījumā lēmumā par projekta iesnieguma apstiprināšanu iekļauj nosacījumus projekta iesnieguma precizēšanai, kuru izpilde ir priekšnosacījums līguma slēgšanai par projekta īstenošanu."

Ministru prezidenta vietā –
zemkopības ministrs Jānis Dūklavs

Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!