Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Konkurences padome
Konkurences padome publicē pieņemtos lēmumus par tirgus dalībnieku apvienošanos, par pārkāpuma konstatēšanu un naudas soda uzlikšanu, par tirgus dalībnieku paziņoto vienošanos, par dominējoša stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu u.c.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Konkurences padomes 2017. gada 28. septembra lēmums Nr. 20 "Par lietas izpētes izbeigšanu". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 20.10.2017., Nr. 209 https://www.vestnesis.lv/op/2017/209.7

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Privatizācijas aģentūras informācija

Par privatizācijas sertifikātu tirgū veikto darījumu apjomiem un vidējām cenām (09.10.‒13.10.)

Vēl šajā numurā

20.10.2017., Nr. 209

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Konkurences padome

Veids: lēmums

Numurs: 20

Pieņemts: 28.09.2017.

OP numurs: 2017/209.7

2017/209.7
RĪKI

Konkurences padomes lēmumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Konkurences padomes lēmums Nr.20

Rīgā 2017.gada 28.septembrī (prot. Nr. 48, 2.§)

Par lietas izpētes izbeigšanu

Lieta Nr.KL\5-3\17\9

Par Konkurences likuma 11.panta pirmajā daļā noteiktā aizlieguma pārkāpumu SIA "Latgales Ceļdaris" un SIA "DSM Meistari" darbībās

Konkurences padome 2017.gada 18.maijā, pamatojoties uz Konkurences likuma 8.panta pirmās daļas 1.punktu un 22.panta pirmo daļu, nolēma ierosināt lietu Nr.KL\5-3\17\9 "Par Konkurences likuma 11.panta pirmajā daļā noteiktā aizlieguma pārkāpumu SIA "Latgales Ceļdaris" un SIA "DSM Meistari" darbībās" (turpmāk – Lieta).

Lietas izpētes ietvaros Konkurences padome ieguva informāciju, lai pārbaudītu, vai SIA "Latgales Ceļdaris" un SIA "DSM Meistari" darbībās ir konstatējamas Konkurences likuma 11.panta pirmajā daļā noteiktā vienošanās aizlieguma pārkāpuma tiesiskā sastāva pazīmes, piedaloties Daugavpils pilsētas domes (turpmāk – DPD) organizētajā iepirkumā Nr.DPD 2016/146 "Auto stāvlaukuma izbūve pie Daugavpils Bērnu veselības centra, Cietokšņa ielā posmā no Raiņa ielas līdz 18. novembra ielai un 18. novembra iela posmā no Cietokšņa ielas līdz Ģimnāzijas ielai, Ģimnāzijas ielā no 18. novembra ielas līdz Raiņa ielai, Daugavpilī" (turpmāk – Iepirkums Nr.DPD 2016/146).

"Latgales Ceļdaris" ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību (vienotais reģ. Nr.41503034705), tās juridiskā adrese – Višķu iela 21d, Daugavpils.

"DSM Meistari" ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību (vienotais reģ. Nr.41503068400), tās juridiskā adrese – Dārza iela 40, Randene, Kalkūnes pagasts, Daugavpils novads.

Izvērtējot lietas materiālus, Konkurences padome

konstatēja:

Konkurences likuma 11.panta pirmās daļas 5.punktā noteikts, ka: "Ir aizliegtas un kopš noslēgšanas brīža spēkā neesošas tirgus dalībnieku vienošanās, kuru mērķis vai sekas ir konkurences kavēšana, ierobežošana vai deformēšana Latvijas teritorijā, to skaitā vienošanās par piedalīšanos vai nepiedalīšanos konkursos vai izsolēs vai par šīs darbības (bezdarbības) noteikumiem, izņemot gadījumus, kad konkurenti publiski darījuši zināmu kopīgu piedāvājumu un šī piedāvājuma mērķis nav kavēt, ierobežot vai deformēt konkurenci."

Pārbaudot un izvērtējot Lietas materiālus – no DPD saņemto informāciju par Iepirkumu Nr.DPD 2016/146, Konkurences likuma 9.panta piektās daļas 4.punktā noteikto procesuālo darbību laikā pie lietas dalībniekiem iegūto informāciju, kā arī informāciju no firmas.lv un Valsts ieņēmumu dienesta, Konkurences padome secina, ka Lietā iegūtie pierādījumi nav pietiekami, lai konstatētu Konkurences likuma 11.panta pirmajā daļā noteiktā aizlieguma pārkāpumu SIA "Latgales Ceļdaris" un SIA "DSM Meistari" darbībās, piedaloties Iepirkumā Nr.DPD 2016/146.

Ņemot vērā iepriekš minēto un pamatojoties uz Konkurences likuma 8.panta pirmās daļas 4.punktu, 11.panta pirmo daļu un Administratīvā procesa likuma 63.panta pirmās daļas 4.punktu, Konkurences padome

nolēma:

izbeigt lietas Nr.KL\5-3\17\9 "Par Konkurences likuma 11.panta pirmajā daļā noteiktā aizlieguma pārkāpumu SIA "Latgales Ceļdaris" un SIA "DSM Meistari" darbībās" izpēti.

Saskaņā ar Konkurences likuma 8.panta otro daļu Konkurences padomes lēmumu var pārsūdzēt Administratīvajā apgabaltiesā viena mēneša laikā no lēmuma spēkā stāšanās dienas.

Konkurences padomes priekšsēdētāja p.i. J.Račko

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!

"latvijas vēstneša" lietotāju aptauja

Cienījamais Vestnesis.lv lietotāj!


Aicinām Jūs izteikt viedokli par vietnes - oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" - saturu, ērtumu un pilnveides iespējām.


Aptauja ilgs līdz 25. oktobrim