Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.

Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2017. gada 10. oktobra noteikumi Nr. 620 "Grozījumi Ministru kabineta 2017. gada 16. augusta noteikumos Nr. 485 "Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas, administrēšanas un uzraudzības kārtība augļu, dārzeņu un piena piegādei izglītības iestādēm"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 17.10.2017., Nr. 206 (6033) https://www.vestnesis.lv/op/2017/206.2

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr. 572

Par apropriācijas pārdali starp Iekšlietu ministrijas pasākumiem 2017. gadā un ilgtermiņa saistību precizēšanu

Vēl šajā numurā

17.10.2017., Nr. 206 (6033)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 620

Pieņemts: 10.10.2017.

OP numurs: 2017/206.2

2017/206.2
RĪKI

Ministru kabineta noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 12 Visi

Ministru kabineta noteikumi Nr. 620

Rīgā 2017. gada 10. oktobrī (prot. Nr. 50 14. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2017. gada 16. augusta noteikumos Nr. 485 "Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas, administrēšanas un uzraudzības kārtība augļu, dārzeņu un piena piegādei izglītības iestādēm"

Izdoti saskaņā ar Lauksaimniecības un
lauku attīstības likuma 5. panta ceturto un septīto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2017. gada 16. augusta noteikumos Nr. 485 "Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas, administrēšanas un uzraudzības kārtība augļu, dārzeņu un piena piegādei izglītības iestādēm" (Latvijas Vēstnesis, 2017, 167. nr.) šādus grozījumus:

1. Svītrot 4.1.2. apakšpunktā vārdus "tostarp bezlaktozes pienu".

2. Papildināt noteikumus ar 4.punktu šādā redakcijā:

"4.1 Atbalsta piešķiršanai par bezlaktozes piena piegādi izglītības iestādēm nepiemēro šo noteikumu 4.1.2.2. un 4.1.2.3. apakšpunktā minēto prasību."

3. Izteikt 34.4. apakšpunktu šādā redakcijā:

"34.4. dokumentus, kuros norādīta produkta cena par mērvienību, ja atbalsta pretendents nav ražotājs un cena nav norādīta šo noteikumu 34.2. un 34.5. apakšpunktā minētajos dokumentos;".

4. Papildināt noteikumus ar 34.5. apakšpunktu šādā redakcijā:

"34.5. šo noteikumu 34.2. un 34.3. apakšpunktā minēto normu nepiemēro bezlaktozes piena piegādei. Piegādājot bezlaktozes pienu, atbalsta pretendents iesniedz atbilstoši normatīvajiem aktiem dokumentu izstrādes un noformēšanas jomā sagatavotus dokumentu atvasinājumus, kas apliecina bezlaktozes piena iegādi un samaksu piegādātājam. Dokumentos norāda vismaz dokumenta datumu un numuru, piena daudzumu, piegādātāja un atbalsta pretendenta rekvizītus."

5. Izteikt 41. punktu šādā redakcijā:

"41. Šo noteikumu 8.1., 8.2. un 8.3. apakšpunktā minētais atbalsta pretendents, iesniedzot rakstisku pieprasījumu Lauku atbalsta dienestam, ir tiesīgs pieprasīt atbalsta priekšfinansējumu:

41.1. izdales perioda pirmajā mēnesī ne vairāk kā 30 procentu apmērā no atbalsta pretendentam piešķirtā apgādes tiesību apmēra attiecīgajai produktu grupai;

41.2. piena izdalei – decembrī, bet augļu un dārzeņu vai asorti izdalei – līdz kārtējā gada 15. janvārim ne vairāk kā 20 procentu apmērā no atbalsta pretendentam piešķirtā apgādes tiesību apmēra attiecīgai produktu grupai, ja atbalsta pretendents līdz priekšfinansējuma maksājuma pieprasīšanas brīdim ir iesniedzis iesniegumu atbalsta saņemšanai par attiecīgās produktu grupas izdales pirmo mēnesi."

6. Papildināt noteikumus ar 41.1 un 41.2 punktu šādā redakcijā:

"41.1 Šo noteikumu 8.3. apakšpunktā minētais atbalsta pretendents var saņemt atbalsta priekšfinansējumu, ja tam līdz priekšfinansējuma pieprasījuma iesniegšanas brīdim nodokļu parāda kopsumma nepārsniedz 150 euro vai Valsts ieņēmumu dienests ir pieņēmis lēmumu pagarināt vai atlikt nodokļu maksājumu termiņu saskaņā ar Likuma par nodokļiem un nodevām 24. pantu.

41.2 Lauku atbalsta dienests:

41.1.  15 darbdienu laikā pēc šo noteikumu 41.1. un 41.2. apakšpunktā minētā pieprasījuma saņemšanas aprēķina un izmaksā atbalsta pretendentam priekšfinansējumu;

41.2. aprēķina un izmaksā atlikušo atbalstu saskaņā ar pretendentam piešķirtajām apgādes tiesībām, pamatojoties uz šo noteikumu 34. punktā minētajiem dokumentiem, kas iesniegti par katru izdales perioda mēnesi, kad izmaksātais priekšfinansējums nenosedz aprēķināto atbalsta summu;

41.3. atgūst pārmaksāto atbalsta summu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai, kā arī par valsts un Eiropas Savienības atbalsta lauksaimniecībai un lauku attīstībai finansējuma administrēšanu, ja izdales periodā atbalsta pretendentam izmaksātā atbalsta summa, ieskaitot priekšfinansējumu, pārsniedz atbalsta pretendenta izmantoto apgādes tiesību apmēru."

7. Aizstāt 42. punktā vārdus "Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultāte" ar vārdiem "Latvijas Lauksaimniecības universitāte".

8. Svītrot 7. pielikuma A.1. daļas tabulas ceturto aili "Atbalsta likme par vienu porciju, EUR" un piekto aili "Atbalsts, EUR".

9. Svītrot 7. pielikuma A.2. daļas tabulas ceturto aili "Atbalsta likme par vienu litru, EUR2" un piekto aili "Atbalsts, EUR".

10. Svītrot 7. pielikuma 2. piezīmi.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Zemkopības ministra vietā –
aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!