Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.
Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2017. gada 27. jūnija noteikumi Nr. 376 "Grozījumi Ministru kabineta 2014. gada 16. decembra noteikumos Nr. 759 "Kārtība, kādā Eiropas Komisijā iesniedz atbalsta programmu un individuālo atbalsta projektu paziņojumus un kopsavilkuma informāciju, un kārtība, kādā piešķir un anulē elektroniskās sistēmas lietošanas tiesības"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 29.06.2017., Nr. 128 https://www.vestnesis.lv/op/2017/128.37

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr. 333

Par proporciju, kādā īpašuma kompensācijas sertifikātu vietā par maksāšanas līdzekli var izmantot privatizācijas sertifikātus laikposmā no 2017. gada 1. jūlija līdz 30. septembrim

Vēl šajā numurā

29.06.2017., Nr. 128

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 376

Pieņemts: 27.06.2017.

OP numurs: 2017/128.37

2017/128.37
RĪKI

Ministru kabineta noteikumi: Šajā laidienā 22 Pēdējās nedēļas laikā 17 Visi

Ministru kabineta noteikumi Nr. 376

Rīgā 2017. gada 27. jūnijā (prot. Nr. 32 5. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2014. gada 16. decembra noteikumos Nr. 759 "Kārtība, kādā Eiropas Komisijā iesniedz atbalsta programmu un individuālo atbalsta projektu paziņojumus un kopsavilkuma informāciju, un kārtība, kādā piešķir un anulē elektroniskās sistēmas lietošanas tiesības"

Izdoti saskaņā ar Komercdarbības atbalsta kontroles likuma
12. panta 1. punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2014. gada 16. decembra noteikumos Nr. 759 "Kārtība, kādā Eiropas Komisijā iesniedz atbalsta programmu un individuālo atbalsta projektu paziņojumus un kopsavilkuma informāciju, un kārtība, kādā piešķir un anulē elektroniskās sistēmas lietošanas tiesības" (Latvijas Vēstnesis, 2014, 252. nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt noteikumus ar 4.5.1 apakšpunktu šādā redakcijā:

"4.5.1 pirmsvalidētājs (Pre-validator);".

2. Papildināt noteikumus ar 8.1 punktu šādā redakcijā:

"8.1 Pirmsvalidētājs ir Finanšu ministrijas vai Zemkopības ministrijas ierēdnis vai darbinieks, kas saskaņā ar amata vai darba pienākumiem sistēmā elektroniski pirmsvalidē parakstīto komercdarbības atbalsta paziņojumu un kopsavilkuma informāciju."

3. Aizstāt 9. punktā vārdu "parakstīto" ar vārdu "pirmsvalidēto".

4. Aizstāt 12. punktā vārdus "paziņojumu vai kopsavilkuma informācijas projektu un pirms tā elektroniskas parakstīšanas nosūta sākotnējai izvērtēšanai Finanšu ministrijai vai Zemkopības ministrijai" ar vārdiem "paziņojuma vai kopsavilkuma informācijas projektu un pirms tā elektroniskas parakstīšanas informē Finanšu ministriju vai Zemkopības ministriju par nepieciešamību uzsākt komercdarbības atbalsta paziņojuma vai kopsavilkuma informācijas projekta sākotnējo izvērtēšanu".

5. Aizstāt 14. punktā vārdus "minētā komercdarbības atbalsta paziņojuma vai kopsavilkuma informācijas projekta" ar vārdiem "minētās informācijas par sagatavoto komercdarbības atbalsta paziņojuma vai kopsavilkuma informācijas projektu".

6. Izteikt 15., 16. un 17. punktu šādā redakcijā:

"15. Valsts vai pašvaldības institūcija vai šo institūciju pilnvarota juridiska persona divu darbdienu laikā pēc komercdarbības atbalsta paziņojuma vai kopsavilkuma informācijas elektroniskas parakstīšanas sistēmā informē par to Finanšu ministriju vai Zemkopības ministriju.

16. Finanšu ministrija vai Zemkopības ministrija divu darbdienu laikā pēc šo noteikumu 15. punktā minētās informācijas saņemšanas pirmsvalidē sistēmā komercdarbības atbalsta paziņojumu vai kopsavilkuma informāciju.

17. Validētājs divu darbdienu laikā pēc komercdarbības atbalsta paziņojuma vai kopsavilkuma informācijas pirmsvalidēšanas sistēmā validē attiecīgo komercdarbības atbalsta paziņojumu vai kopsavilkuma informāciju. No Eiropas Komisijas saņemto informāciju validētājs divu darbdienu laikā nosūta Finanšu ministrijai vai Zemkopības ministrijai atbilstoši šo noteikumu 13. punktā minētajam kompetenču sadalījumam."

7. Papildināt III nodaļu ar 17.1 punktu šādā redakcijā:

"17.1 Finanšu ministrija vai Zemkopības ministrija divu darbdienu laikā pēc šo noteikumu 17. punktā minētās informācijas saņemšanas informē par to valsts vai pašvaldības institūciju vai šo institūciju pilnvaroto juridisko personu, kas ir atbildīga par attiecīgā komercdarbības atbalsta paziņojuma vai kopsavilkuma informācijas projekta sagatavošanu sistēmā."

8. Izteikt 18. punkta otro teikumu šādā redakcijā:

"Lai piešķirtu, grozītu vai anulētu sistēmas lietošanas tiesības, attiecīgā valsts vai pašvaldības institūcija vai šo institūciju pilnvarota juridiska persona iesniedz Finanšu ministrijā vai Zemkopības ministrijā iesniegumu (2. pielikums) (izņemot gadījumu, ja sistēmas lietošanas tiesības ir nepieciešams piešķirt, grozīt vai anulēt Finanšu ministrijas vai Zemkopības ministrijas ierēdnim vai darbiniekam)."

9. Izteikt 19. punktu šādā redakcijā:

"19. Zemkopības ministrijas galvenais koordinators piešķir, groza un anulē sistēmas lietošanas tiesības valsts vai pašvaldības institūcijas ierēdnim vai darbiniekam vai šo institūciju pilnvarotas juridiskas personas pārstāvim, kurš saskaņā ar amata vai darba pienākumiem izstrādā komercdarbības atbalsta paziņojuma projektu vai kopsavilkuma informāciju Komercdarbības atbalsta kontroles likuma 9. panta otrajā daļā definētajās darbības jomās un nozarēs. Valsts vai pašvaldības institūcijas ierēdnis vai darbinieks vai šo institūciju pilnvarotas juridiskas personas pārstāvis iegūtās sistēmas lietošanas tiesības izmanto, arī gatavojot atbalsta programmas un individuālā atbalsta projekta pieteikumu citu komercdarbības nozaru atbalstīšanai. Pārējos gadījumos sistēmas lietošanas tiesības piešķir, groza un anulē Finanšu ministrijas galvenais koordinators."

10. Izteikt 1. pielikumu šādā redakcijā:

"1. pielikums
Ministru kabineta
2014. gada 16. decembra
noteikumiem Nr. 759

Sistēmā veicamās atļautās darbības atbilstoši sistēmas lietotāja kategorijai

Darbības, kuras Ministru kabineta 2014. gada 16. decembra noteikumu Nr. 759 "Kārtība, kādā Eiropas Komisijā iesniedz atbalsta programmu un individuālo atbalsta projektu paziņojumus un kopsavilkuma informāciju, un kārtība, kādā piešķir un anulē elektroniskās sistēmas lietošanas tiesības" 4. punktā minētajām sistēmas lietotāju kategorijām atļauts veikt saistībā ar komercdarbības atbalsta paziņojuma un kopsavilkuma informācijas sagatavošanu un iesniegšanu Eiropas Komisijā, tabulā atzīmētas ar X.

Darbība

Galvenais koordinators

Ievadošais lietotājs

Parakstītājs

Skatītājs

Ierobežotais lietotājs

Pirmsvalidētājs

Validētājs

Izveidot jaunu paziņojumu  

X

X

       
Skatīt esošo paziņojumu

X

X

X

X

X

X

X

Skatīt visus paziņojumus

X

       

X

X

Atjaunināt (tikai tad, ja statuss ir "projekts" vai "pabeigts")

X

X

X

 

X

   
Aizvērt veidlapu

X

X

X

X

X

X

X

Pārvērst par pirmspaziņojumu (tikai tad, ja statuss ir "projekts" un "pabeigts")

X

X

X

X

X

 

X

Pārvērst par paziņojumu (tikai tad, ja statuss ir "projekts" vai/un "pabeigts")

X

X

X

 

X

   
Pieprasīt vienkāršotu procedūru (tikai tad, ja statuss ir "projekts" vai "pabeigts")

X

X

X

 

X

   
Atsaukt vienkāršotas procedūras pieprasījumu (tikai tad, ja statuss ir "projekts" vai "pabeigts")

X

X

X

 

X

   
Saglabāt (tikai tad, ja statuss ir "projekts" vai "pabeigts")

X

X

X

 

X

   
Pabeigt (tikai tad, ja statuss ir "projekts" vai "pabeigts")

X

X

X

 

X

   
Atmest (tikai tad, ja statuss ir "projekts" vai "pabeigts")

X

X

X

       
Elektroniski parakstīt (tikai tad, ja statuss ir "pabeigts")

X

X

X

       
Pirmsvalidēt          

X

 
Validēt (tikai tad, ja statuss ir "parakstīts")            

X

Atsaukt (tikai tad, ja statuss ir "validēts")

X

         

X

Noraidīt (tikai tad, ja statuss ir "pabeigts" vai "parakstīts")    

X

   

X

X

Pievienot piezīmes (tikai tad, ja statuss ir "projekts", "pabeigts" un "parakstīts")

X

X

X

X

X

X

X

Pievienot/noņemt grupas dalībniekus (tikai tad, ja statuss ir "projekts" un "pabeigts")

X

X

X

       
Pievienot papildu veidlapas (ja statuss ir "projekts" un "pabeigts")

X

X

X

 

X

 

"

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!