Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Rēzeknes pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rēzeknes pilsētas domes 2017. gada 25. maija saistošie noteikumi Nr. 13 "Grozījumi Rēzeknes pilsētas domes 21.11.2014. saistošajos noteikumos Nr.54 "Par Rēzeknes pilsētas pašvaldības atbalstu higiēnas un veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 6.06.2017., Nr. 112 https://www.vestnesis.lv/op/2017/112.3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rēzeknes pilsētas vēlēšanu komisijas informācija

Rēzeknes pilsētas domē ievēlētie deputāti

Vēl šajā numurā

06.06.2017., Nr. 112

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rēzeknes pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 13

Pieņemts: 25.05.2017.

OP numurs: 2017/112.3

2017/112.3
RĪKI

Rēzeknes pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Rēzeknes pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.13

Rēzeknē 2017.gada 25.maijā (prot. Nr.116, 1.p.)

Grozījumi Rēzeknes pilsētas domes 21.11.2014. saistošajos noteikumos Nr.54 "Par Rēzeknes pilsētas pašvaldības atbalstu higiēnas un veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
15.panta pirmās daļas 6. un 7.punktu, 43.panta trešo daļu

1. Izdarīt Rēzeknes pilsētas domes 21.11.2014. saistošajos noteikumos Nr.54 "Par Rēzeknes pilsētas pašvaldības atbalstu higiēnas un veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai" (Latvijas Vēstnesis, 2014, Nr.253 (5313)) šādus grozījumus:

1.1. Svītrot no saistošo noteikumu izdošanas tiesiskā pamatojuma skaitli, vārdu un pieturzīmi "12. pantu,";

1.2. Papildināt 11. punktu ar 11.3. apakšpunktu šādā redakcijā:

"11.3. bērnam no piecu gadu vecuma, kuram smagu funkcionālo traucējumu dēļ ir noteikta īpašas kopšanas nepieciešamība";

1.3. Izteikt 12.2. apakšpunktu šādā redakcijā:

"12.2. faktiskie diennakts uzturēšanās izdevumi";

1.4. Svītrot 13.3. apakšpunktu.

2. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs A.Bartaševičs

 

Paskaidrojuma raksts
Rēzeknes pilsētas domes 25.05.2017. saistošajiem noteikumiem Nr.13 "Grozījumi Rēzeknes pilsētas domes 21.11.2014. saistošajos noteikumos Nr.54 "Par Rēzeknes pilsētas pašvaldības atbalstu higiēnas un veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai""

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Pašreizējās situācijas raksturojums Rēzeknes pilsētas domes 21.11.2014. saistošie noteikumi Nr.54 "Par Rēzeknes pilsētas pašvaldības atbalstu higiēnas un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojuma saņemšanai" nosaka kārtību, kādā Rēzeknes pilsētas pašvaldība veic apmaksu par medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumiem, sniedz atbalstu Rēzeknes pilsētas iedzīvotājiem higiēnas pakalpojuma un veselības pakalpojuma saņemšanai.
2. Saistošo noteikumu projekta nepieciešamības raksturojums, dokumenta būtība Lai uzlabotu veselības stāvokli personām ar funkcionāliem traucējumiem, kurām ir nepietiekams pašaprūpes līmenis, un pašvaldība varētu atbalstīt medicīniskās rehabilitācijas saņēmējus, nepieciešams papildināt saistošos noteikumus ar tiesību normām, kuras noteiktu personu loku, kurām ir tiesības saņemt medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu, pakalpojuma piešķiršanas kārtību.
3. Īss saistošo noteikumu projekta satura izklāsts Saistošie noteikumi nosaka, ka Rēzeknes pilsētas pašvaldība segs diennakts uzturēšanās izdevumus medicīniskās rehabilitācijas iestādē bērnam no piecu gadu vecuma, kuram smagu funkcionālo traucējumu dēļ ir noteikta īpašas kopšanas nepieciešamība un kurš saņem rehabilitācijas pakalpojumus ārstniecības iestādē.
Lai saņemtu atbalstu, bērna likumiskajam pārstāvim nebūs jāiesniedz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas atzinums par īpašas kopšanas nepieciešamību, jo minētā informācija ir pašvaldības rīcībā.
4. Saistošo noteikumu projekta iespējamā ietekme uz pašvaldības budžetu Neietekmē.
5. Saistošo noteikumu projekta iespējamā ietekme uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Neietekmē.
6. Saistošo noteikumu projekta iespējamā ietekme uz administratīvajām procedūrām Neietekmē.
7. Normatīvie akti, saskaņā ar kuriem saistošie noteikumi sagatavoti Likuma "Par pašvaldībām" 43.panta trešā daļa, 15.panta pirmās daļas 6. un 7. punkts.
8. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām saistībā ar saistošo noteikumu projektu Konsultācijas ar privātpersonām nav notikušas.
Saistošo noteikumu projekts un paskaidrojuma raksts tiks ievietots Rēzeknes pilsētas pašvaldības mājaslapā internetā www.rezekne.lv, sadaļā "Saistošo noteikumu projekti".

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs A.Bartaševičs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!