Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jūrmalas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2016. gada 16. decembra saistošie noteikumi Nr. 46 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2015.gada 9.jūlija saistošajos noteikumos Nr.27 "Par līdzfinansējuma samaksas kārtību par izglītības ieguvi Jūrmalas Mūzikas vidusskolā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 11.01.2017., Nr. 10 https://www.vestnesis.lv/op/2017/10.3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

11.01.2017., Nr. 10

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 46

Pieņemts: 16.12.2016.

OP numurs: 2017/10.3

2017/10.3
RĪKI

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.46

Jūrmalā 2016.gada 16.decembrī (prot. Nr.19, 11.p.)

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2015.gada 9.jūlija saistošajos noteikumos Nr.27 "Par līdzfinansējuma samaksas kārtību par izglītības ieguvi Jūrmalas Mūzikas vidusskolā"

Izdoti saskaņā ar Izglītības likuma 12.panta 2.¹daļu

Izdarīt Jūrmalas pilsētas domes 2015.gada 9.jūlija saistošajos noteikumos Nr.27 "Par līdzfinansējuma samaksas kārtību par izglītības ieguvi Jūrmalas Mūzikas vidusskolā" šādus grozījumus:

1. Izteikt 5.punktu šādā redakcijā:

"5. Audzēkņu vecāku, vai citu likumisko pārstāvju līdzfinansējuma apmērs ir divdesmit viens euro mēnesī".

2. Svītrot 12.punktu.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

 

Paskaidrojuma raksts
Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 16.decembra saistošajiem noteikumiem Nr.46 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2015.gada 9.jūlija saistošajos noteikumos Nr.27 "Par līdzfinansējuma samaksas kārtību par izglītības ieguvi Jūrmalas Mūzikas vidusskolā""

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Īss projekta satura izklāsts 1.1. Atbilstoši Izglītības likuma 12.panta 2.prim daļai pašvaldība saistošajos noteikumos var paredzēt daļēju maksu kā līdzfinansējumu par izglītības ieguvi pašvaldības dibinātajās profesionālās ievirzes izglītības iestādēs;

1.2. Ņemot vērā, ka Jūrmalas pilsētas domes 2015.gada 9.jūlija lēmuma Nr.260 "Par maksas pakalpojumiem Jūrmalas Mūzikas vidusskolā" pielikumā "Jūrmalas Mūzikas vidusskolas maksas pakalpojumi" tiek svītrots 1.punkts, kas attiecas uz audzēkņu vecāku līdzfinansējumu un iekļauts saistošajos noteikumos, nepieciešams izdarīt Jūrmalas pilsētas domes 2015.gada 9.jūlija saistošajos noteikumos Nr.27 "Par līdzfinansējuma samaksas kārtību par izglītības ieguvi Jūrmalas Mūzikas vidusskolā" grozījumus, nosakot līdzfinansējuma apmēru.

2. Projekta nepieciešamības pamatojums Izglītības likuma 12.panta 2 prim daļa pilnvaro pašvaldību saistošajos noteikumos paredzēt daļēju maksu kā līdzfinansējumu par izglītības ieguvi pašvaldības dibinātajās profesionālās ievirzes izglītības iestādēs. Minētais pilnvarojums nozīmē arī to, ka saistošajos noteikumos ir nosakāms līdzfinansējuma apmērs, proti, kāda ir maksa, kas jāveic bērna likumiskajam pārstāvim par to, ka bērns apgūst attiecīgu izglītības programmu Jūrmalas Mūzikas vidusskolā. Līdz ar to attiecīgi precizējams saistošo noteikumu 5.punkts.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav attiecināms.

Ar saistošajiem noteikumiem netiek mainīts audzēkņu vecāku līdzfinansējuma apmērs. Tas paliek tādā pašā apmērā, kā tika noteikts ar Jūrmalas pilsētas domes 2015.gada 9.jūlija lēmumu Nr.260 "Par maksas pakalpojumiem Jūrmalas Mūzikas vidusskolā" pielikumā "Jūrmalas Mūzikas vidusskolas maksas pakalpojumi".

4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā 4.1. Līdzfinansējuma samaksas kārtība attiecas uz izglītojamo vecāku vai citu likumisko pārstāvju (turpmāk – Vecāki) līdzfinansējumu par izglītojamo, kas apgūst profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmu izglītības iestādē vai pirmsskolas izglītības programmu mācās izglītības iestādes sagatavošanas vai kandidātu klasē;

4.2. saistošo noteikumu tiesiskais regulējums attiecībā uz mērķgrupu neuzliks jaunus pienākumus.

5. Informācija par administratīvajām procedūrām 5.1. Saistošo noteikumu izpildi nodrošinās izglītības iestāde;

5.2. saistošo noteikumu izpilde neietekmēs izglītības iestādes funkcijas un uzdevumus.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Saistošie noteikumi izstrādes procesā tika izskatīti Izglītības un kultūras jautājumu komitejā.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!