• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī;
  • plānošanas dokumentus, kā arī informatīvos ziņojumus par politikas plānošanas dokumentu īstenošanu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2016. gada 17. maija noteikumi Nr. 304 "Grozījumi Ministru kabineta 2011. gada 12. jūlija noteikumos Nr. 567 "Noteikumi par šķirnes lauksaimniecības dzīvnieku audzētāju organizāciju atbilstības kritērijiem un šķirnes lauksaimniecības dzīvnieku audzētāju organizācijas statusa piešķiršanas kārtību"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 19.05.2016., Nr. 96 https://www.vestnesis.lv/op/2016/96.13

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr. 305

Grozījumi Ministru kabineta 2015. gada 22. decembra noteikumos Nr. 770 "Noteikumi par jaunsargiem apmaksājamiem veselības aprūpes pakalpojumiem, to saņemšanas nosacījumiem un samaksas kārtību"

Vēl šajā numurā

19.05.2016., Nr. 96

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 304

Pieņemts: 17.05.2016.

OP numurs: 2016/96.13

2016/96.13
RĪKI

Ministru kabineta noteikumi: Šajā laidienā 14 Pēdējās nedēļas laikā 21 Visi

Ministru kabineta noteikumi Nr. 304

Rīgā 2016. gada 17. maijā (prot. Nr. 23 25. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2011. gada 12. jūlija noteikumos Nr. 567 "Noteikumi par šķirnes lauksaimniecības dzīvnieku audzētāju organizāciju atbilstības kritērijiem un šķirnes lauksaimniecības dzīvnieku audzētāju organizācijas statusa piešķiršanas kārtību"

Izdoti saskaņā ar Ciltsdarba un dzīvnieku
audzēšanas likuma 7. panta pirmo daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2011. gada 12. jūlija noteikumos Nr. 567 "Noteikumi par šķirnes lauksaimniecības dzīvnieku audzētāju organizāciju atbilstības kritērijiem un šķirnes lauksaimniecības dzīvnieku audzētāju organizācijas statusa piešķiršanas kārtību" (Latvijas Vēstnesis, 2011, 117. nr.; 2012, 93. nr.; 2013, 103. nr.; 2014, 174. nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 3. punktu šādā redakcijā:

"3. Datu centrs savā tīmekļvietnē publicē datu centra direktora apstiprinātu komisijas nolikumu, kurā noteikts komisijas sastāvs, darba organizēšanas kārtība un šo noteikumu II nodaļā minēto atbilstības kritēriju izvērtēšanas metodika."

2. Svītrot 4. punktā vārdus "ne retāk kā reizi nedēļā".

3. Papildināt 5. punktu aiz vārdiem "(turpmāk – ciltsdarba programma)" ar vārdiem "vai ģenētisko resursu saglabāšanas programma".

4. Papildināt 6. punkta ievaddaļu aiz vārda "programmā" ar vārdiem "vai ģenētisko resursu saglabāšanas programmā".

5. Izteikt 6.9. apakšpunktu šādā redakcijā:

"6.9. dzīvnieku skaitu, kas ir pietiekams attiecīgās šķirnes ciltsdarba programmas īstenošanai, izņemot ģenētisko resursu saglabāšanas programmu."

6. Izteikt 7., 8. un 9. punktu šādā redakcijā:

"7. Organizācija var strādāt ar valstī jau apstiprinātu ciltsdarba programmu, izņemot ģenētisko resursu saglabāšanas programmu, ja to saskaņo ar organizāciju, kas izstrādājusi attiecīgo ciltsdarba programmu, un par to informē komisiju.

8. Organizācijas pārraudzībā esošajās lauksaimniecības dzīvnieku audzēšanas saimniecībās ir pietiekams dzīvnieku skaits attiecīgās šķirnes ciltsdarba programmas īstenošanai, un tai ir izstrādāts šķirnes lauksaimniecības dzīvnieku audzēšanas saimniecību atestācijas nolikums (turpmāk – nolikums) atbilstoši normatīvajiem aktiem par šķirnes lauksaimniecības dzīvnieku audzēšanas saimniecību atbilstības kritērijiem un šķirnes lauksaimniecības dzīvnieku audzēšanas saimniecības statusa piešķiršanas kārtību.

9. Organizācija, kurai ir piešķirts šķirnes lauksaimniecības dzīvnieku audzētāju organizācijas statuss, katru gadu līdz 1. februārim iesniedz datu centrā pārskatu par iepriekšējo gadu, norādot informāciju par ciltsdarba programmas vai ģenētisko resursu saglabāšanas programmas īstenošanas sasniegumiem, sniegtajiem ciltsdarba pakalpojumiem un ciltsdarba speciālistu praktiskās apmācības organizēšanu."

7. Papildināt 11. punktu, 14.2. apakšpunktu un 20. punktu aiz vārda "programma" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "vai ģenētisko resursu saglabāšanas programma" (attiecīgā locījumā).

8. Izteikt 25. punktu šādā redakcijā:

"25. Komisija ir tiesīga pieņemt lēmumu par organizācijas darbības apturēšanu uz laiku vai atcelt lēmumu par šķirnes lauksaimniecības dzīvnieku audzētāju organizācijas statusa piešķiršanu, ja:

25.1. organizācija savas darbības laikā neievēro šo noteikumu II nodaļā minētos nosacījumus;

25.2. ir beidzies ciltsdarba programmas vai ģenētisko resursu saglabāšanas programmas termiņš;

25.3. organizācija nepilda Ciltsdarba un dzīvnieku audzēšanas likumā noteiktos valsts pārvaldes uzdevumus."

9. Papildināt 26. punkta pirmo teikumu aiz vārda "programmas" ar vārdiem "vai ģenētisko resursu saglabāšanas programmas".

10. Papildināt 27., 28. un 29. punktu aiz vārda "programmas" ar vārdiem "vai ģenētisko resursu saglabāšanas programmas".

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Zemkopības ministra vietā –
veselības ministrs Guntis Belēvičs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!