Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jelgavas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jelgavas pilsētas domes 2016. gada 27. oktobra saistošie noteikumi Nr. 16-23 "Grozījums Jelgavas pilsētas pašvaldības 2014.gada 18.decembra saistošajos noteikumos Nr.14-25 "Trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes (personas) statusa noteikšana Jelgavas pilsētas pašvaldībā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 21.11.2016., Nr. 226 https://www.vestnesis.lv/op/2016/226.3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 33

Grozījums Jūrmalas pilsētas domes 2007.gada 12.jūlija saistošajos noteikumos Nr.20 "Jūrmalas teritorijas namīpašumu uzturēšanas, saglabāšanas un sabiedriskās kārtības saistošie noteikumi"

Vēl šajā numurā

21.11.2016., Nr. 226

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jelgavas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 16-23

Pieņemts: 27.10.2016.

OP numurs: 2016/226.3

2016/226.3
RĪKI

Jelgavas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi Nr.16-23

Jelgavā 2016.gada 27.oktobrī (prot. Nr.13/4)

Grozījums Jelgavas pilsētas pašvaldības 2014.gada 18.decembra saistošajos noteikumos Nr.14-25 "Trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes (personas) statusa noteikšana Jelgavas pilsētas pašvaldībā"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 43.panta trešo daļu,
Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma 33.panta otro daļu,
likuma "Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā" 14.panta sesto daļu
un Ministru kabineta 2010.gada 30.marta noteikumu Nr.299
"Noteikumi par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas
atzīšanu par trūcīgu" 19.4.apakšpunktu

Izdarīt Jelgavas pilsētas pašvaldības 2014.gada 18.decembra saistošajos noteikumos Nr.14-25 "Trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes (personas) statusa noteikšana Jelgavas pilsētas pašvaldībā" (apstiprināti ar Jelgavas pilsētas domes 2014.gada 18.decembra lēmumu Nr.19/2) grozījumu un izteikt 3.3.apakšpunktu šādā redakcijā:

"3.3. vienu automobili, kuru izmanto personas līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti vai pilngadīgas personas ar invaliditāti vajadzībām."

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs A.Rāviņš

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības 2016.gada 27.oktobra saistošo noteikumu Nr.16-23 "Grozījums Jelgavas pilsētas pašvaldības 2014.gada 18.decembra saistošajos noteikumos Nr.14-25 "Trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes (personas) statusa noteikšana Jelgavas pilsētas pašvaldībā""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Īss projekta satura izklāsts Saistošo noteikumu 3.3.apakšpunkts tiek izteikts jaunā redakcijā, lai mazinātu ierobežojumus trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusa noteikšanai pilngadīgām personām ar invaliditāti. Izvērtējot ģimenes (personas) ienākumus un materiālo stāvokli Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, papildus par kustamo īpašumu neuzskatīs vienu automobili, kuru izmanto personas līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti vai pilngadīgas personas ar invaliditāti vajadzībām.
2. Projekta nepieciešamības pamatojums Saistošie noteikumi nepieciešami, lai personas, kuras izmanto īpašumā esošu automobili citas personas ar invaliditāti vajadzībām, un tās dzīvo ar šo personu vienā mājsaimniecībā, var pretendēt uz trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes (personas) statusu.

Izvērtējot ģimenes (personas) ienākumus un materiālo stāvokli Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, papildus par kustamo īpašumu neuzskatīs vienu automobili, kuru izmanto personas ar invaliditāti vajadzībām.

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Tiek prognozēts, ka 2016.gadā vidēji 10 (desmit) pilngadīgām personām ar invaliditāti tiks noteikta atbilstība trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes (personas) statusam, attiecīgi tiks nodrošināta iespēja pieprasīt sociālās palīdzības un pašvaldības pabalstus. Šim mērķim tiek paredzēti naudas līdzekļi Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Jelgavas sociālo lietu pārvalde" (turpmāk – JSLP) 2016.gada budžetā par kopējo summu 2860,00 euro (divi tūkstoši astoņi simti sešdesmit euro). Vidēji pašvaldības pabalstu apmērs 2016.gadā ir 286,00 euro (divi simti astoņdesmit seši euro) vienai personai (286,00 X 10 personas).
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Neietekmē.
5. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz administratīvajām procedūrām

Saistošo noteikumu izpildi nodrošinās JSLP.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Saistošo noteikumu projekts apspriests Jelgavas pilsētas domes Sociālo lietu konsultatīvajā komisijā.

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs A.Rāviņš

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!