Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jūrmalas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2016. gada 18. augusta saistošie noteikumi Nr. 19 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 4.februāra saistošajos noteikumos Nr.6 "Jūrmalas pilsētas pašvaldības nolikums"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 31.08.2016., Nr. 168 https://www.vestnesis.lv/op/2016/168.4

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 27

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 4.februāra saistošajos noteikumos Nr.6 "Jūrmalas pilsētas pašvaldības nolikums"

Vēl šajā numurā

31.08.2016., Nr. 168

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 19

Pieņemts: 18.08.2016.

OP numurs: 2016/168.4

2016/168.4
RĪKI

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 3 Visi

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.19

Jūrmalā 2016.gada 18.augustā (prot. Nr.10, 5.p.)

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 4.februāra saistošajos noteikumos Nr.6 "Jūrmalas pilsētas pašvaldības nolikums"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
21.panta pirmās daļas 1.punktu un 24.pantu

1. Izdarīt Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 4.februāra saistošajos noteikumos Nr.6 "Jūrmalas pilsētas pašvaldības nolikums" šādus grozījumus:

1.1. Izteikt 12.punkta ievaddaļu šādā redakcijā:

"12. Pašvaldības domes padotībā atbilstoši to apstiprinātajiem nolikumiem darbojas šādas iestādes:".

1.2. Izteikt 12.41.apakšpunktu šādā redakcijā:

"12.41. Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestāde "Jūrmalas veselības veicināšanas un sociālo pakalpojumu centrs";".

1.3. Papildināt ar 17.1.24. apakšpunktu šādā redakcijā:

"17.1.24. Jūrmalas pilsētas domes Jaunatnes lietu konsultatīvā komisija;".

1.4. Izteikt 1.pielikumu jaunā redakcijā (1.pielikums).

1.5. Izteikt 2.pielikumu jaunā redakcijā (2.pielikums).

2. Šo saistošo noteikumu 1.1., 1.2. un 1.5.apakšpunkts stājas spēkā 2016.gada 1.oktobrī.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

 

1.pielikums
Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 18.augusta
saistošajiem noteikumiem Nr.19 (prot. Nr.10, 5.p.)

 

2.pielikums
Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 18.augusta
saistošajiem noteikumiem Nr.19 (prot. Nr.10, 5.p.)

 

Paskaidrojuma raksts
Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 18.augusta saistošajiem noteikumiem Nr.19 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 4.februāra saistošajos noteikumos Nr.6 "Jūrmalas pilsētas pašvaldības nolikums""

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Īss projekta satura izklāsts Atbilstoši likuma "Par pašvaldībām" 24.panta pirmajai daļai pašvaldības nolikums ir saistošie noteikumi, kas nosaka pašvaldības pārvaldes organizāciju, lēmumu pieņemšanas kārtību, iedzīvotāju tiesības un pienākumus vietējā pārvaldē, kā arī citus pašvaldības darba organizācijas jautājumus.
2. Projekta nepieciešamības pamatojums Ar saistošo noteikumu grozījumiem tiek:
1. Precizēta saistošo noteikumu pielikumā esošā izpildvaras struktūrshēma, atbilstoši Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 14.jūlija lēmumam Nr. 303 "Par pašvaldības aģentūras "Jūrmalas sociālās aprūpes centrs" likvidāciju un pašvaldības iestādes "Jūrmalas veselības veicināšanas un sociālo pakalpojumu centrs" izveidošanu", ar kuru nolemts likvidēt Jūrmalas pilsētas domes pārraudzībā esošo pašvaldības aģentūru "Jūrmalas sociālās aprūpes centrs", reģ. Nr.90001876536, un izveidot Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādi "Jūrmalas veselības veicināšanas un sociālo pakalpojumu centrs", kura būs aģentūras "Jūrmalas sociālās aprūpes centrs" tiesību, saistību, funkciju, mantas, finanšu, informācijas sistēmu un arhīva pārņēmēja sākot ar 2016.gada 1.oktobri.
2. Izveidota Jūrmalas pilsētas domes Jaunatnes lietu konsultatīvā komisija, kas darbosies saskaņā ar likumu "Par pašvaldībām", Jaunatnes likumu, Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas pamatnostādnēm, Jūrmalas pilsētas domes Jaunatnes lietu konsultatīvās komisijas nolikumu un citiem spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Un attiecīgi precizēta saistošo noteikumu pielikumā esošā lēmējvaras struktūrshēma.
Komisija ir konsultatīva un koordinējoša padomdevēja institūcija, kuras mērķis ir veicināt Jūrmalas pilsētas pašvaldības darba ar jaunatni saskaņotu īstenošanu, veicinot jauniešu iniciatīvas, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē. Komisijas pienākumi un atbildība ir atrunāti Jūrmalas pilsētas domes Jaunatnes lietu konsultatīvās komisijas nolikumā.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Saistošo noteikumu projekta īstenošanas nodrošināšanai nav nepieciešami grozījumi pašvaldības atlīdzības fonda ietvaros.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Līdzšinējā kārtība netiek mainīta.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Saistošo noteikumu izstrādē nav nepieciešama konsultēšanās ar privātpersonām, jo tie neierobežo sabiedrības intereses

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!